DISKUZE: Vesmírný pohár 2018

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem =Marvin=, 7/6/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Kdyžtak odpověď nalezneš tady (Vesmírný pohár 2018). Kdyby tě ještě zajímalo, co z nich může vypadnout ;)
     
  2. trpaslik72

    trpaslik72 User

    Měl bych otázečku, Jak mám vynulovat Pokrok za 5 000 U. ?
     
  3. leosacek

    leosacek User

    Podle mě to dali pryč .. štve mě že za prvé: nedali tuto akci ani do ofik oznámení o akci ale jen do FAQ .. a za druhé: to že mění pravidla hry, jasně bylo psáno pokrok půjde nulovat a teď? nejde ... zbytečně dělat 50k bodů na zbytečný odměny když by mi stačilo pár resetů první odměny a až mi padne jednou to RSB tak by mi to stačilo bohatě .. :D, O tom, že v oznamech je psáno booster 50% těch bodů akce a najednou je v craftingu booster 2x bodů ani nemluvím, ale taky je to špatně psaný.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Mám dotaz na úkol v rámci akce "Zkouška času". Včera jsem ho udělal a dnes se mi objevil a udělal jsem ho zase. Je tento úkol se opakující pro každý den nebo to byla chyba?
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  6. trpaslik72

    trpaslik72 User

    Jak mám vynulovat pokrok za 5000 U. ?
     
  7. -baghira2-

    -baghira2- User

    Nový úkol, který přibudol dnes po 15:00h.

    level 6+

    Zlepšováním k dokonalosti
    Sbírej Promérium 0/50
    Sbírej Xenomit 0/10
    - Odměna: body Vesmírneho Poháru 500


    level 12+

    Zlepšováním k dokonalosti
    splň 1 následujich úkolů
    Znič UberSibelon. 0/1
    Znič nepřátelské hráče 0/5
    - Odměna: body Vesmírneho Poháru 500
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  8. tie chaotické boxy môže zbierať aj PET alebo iba hráč ho môže zobrať?
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  9. leosacek

    leosacek User

  10. josef402

    josef402 User

    co mam spatne ukol pro dnesek 6 + v poharu sem splnil ale 12+ mam zamceny i když mam 21 nechapu
     
    -baghira2-, bhagira22 a leosacek tohle ocenili.
  11. =U.D.O=

    =U.D.O= User

    chaotický box je na 4-4 při spaceballu.spíš se ti nepodaří ho sebrat a budeš sestrelen.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  12. jj skočil jsem tam a hned červené tečky se ke mě seběhli :)) krásná naklikávačka střelba přes celou mapu a bylo po mě
     
  13. [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    Něco z GE1 aktuálně, získat chaotický box - nemožné, při velkém štěstí lze získat alespoň klasický spaceballový.
    Od začátku Spaceballu mám dva boxíky :confused:.
    Chtělo by to určitě více boxíků,jinak nelze splnit úkol :D.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  14. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ஃWolffяimusஃ - ja mam skor ten pocit, ze im neslo o to, aby hraci mali boxiky alebo si splnili ulohy, ale aby ich nejak ´´donutili´´ k bojom. Ako inak by dostali haldy hracov na jednu mapu? :D Uz ani nepamatam, kedy naposledy boli taketo boje.
     
  15. Chápu :D bitva je to opravdu velká a tolik lodí už jsem zde nepotkal hodně dlouho.
    Jen mi přijde trošku nedomyšlené, když i menší hráči mají úkol na sebrání chaotických boxů, jak ho mohou splnit.
    Zkusil jsem Spearhead i Lightning,ale bez šance. Snad tedy příště :).
     
    bhagira22, rada1967 a -baghira2- tohle ocenili.
  16. Karlosray

    Karlosray User

    prosim mam ukol a nevim kde sehnat 10 xenomitu teda nevim kze ktereho vetřelce pada
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  17. Jakékoli boss / uber NPC nebo cubikon
     
  18. _mnemonic_

    _mnemonic_ User

    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  19. _mnemonic_ z Boss Streunera xenomit nedostaneš, ale z Boss StreuneRa ano ;)
     
    _mnemonic_ tohle ocenil(a).
  20. Karlosray

    Karlosray User

    diky moc ukol jsem dokončil
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.