DISKUZE: Vesmírný pohár 2018

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem =Marvin=, 7/6/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. jetecha

    jetecha User

    [​IMG]
    pár boxíků jsem viděl, ale nesebral:D
     
    Naposledy upraveno: 17/6/18
  2. chattt

    chattt User

    vypadnou tam boxiky jak když střelím npc, ale chaotický je asi něco jiného..._ Jinak rada mit sperhadku elite a těsně než jde mič do brány zapnout ultramaskování v té chvíli tě nikdo nezaměří a pak rychle sebrat boxik a skočit přes bránu, nebo poomocí cpu na domovskou mapu.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. cudo69

    cudo69 User

    boxiky ani nevidim aobicejne jsemsebral asi 4abustry take nanic
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  4. Tiezby som to rad vedel, bolo by super keby sa k tomu niekto vyjadril. Ze ci treba nazbierat najprv 50 000 bodov a dat reset. Alebo sa to da aj inac.
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  5. ZOHAN

    ZOHAN User

    Musíš nasbírat 50.000 bodů, sebrat nebo nesebrat odměny a máš potom možnost to za 5.000 uridia vynulovat. Kdyby to šlo jinak, každý by bral jen začátek a levně by s trochou štěstí doloval pouze rsb-75 . :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
    Už to, že BP dal na každý nově založený účet denní login přihlašovací bonus v podobě sepromu v lodi dal tímto známým chytrákům velkou možnost, jak si nasepromovat lodičku.
    Podobnou hloupost už dlouho neudělali? Opravdu tleskám a palec hore.:(:mad::confused::cool::p
     
    -Neptun- tohle ocenil(a).
  6. Mne skôr išlo o ten olej, no skoda.
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  7. **DUCH**67

    **DUCH**67 User

    Punisher_donutit hracov k boju,to si asi robis srandu.Skocis v masku na 4_4 medzi 15 hracov,okamzity naklik a si na zakladni. Dva multifiremne klany co maju spojko to ukazu co je to boj, ja tomu hovorim mlyncek na maso.Pre 95 petcent hracov su ulohy na 4_4 nesplnitelne. Tato akcoa ma podobny priebeh ako Hi tec,alebo Demaner.Boj by to bol, keby si mal aspon malu sancu,ale ked idu do teba hraci vsetkych troch firiem.......Dakujem,to su pre mich ranky a bodu vpodstate zadarmo
     
  8. coroner

    coroner User

    18.06.2018 - 16:39[​IMG]Obdržen předmět: Munice - Kosmická třída F (10.000)
    [​IMG]
    18.06.2018 - 16:39[​IMG]Obdržen předmět: Laser - LF-4
    Zdravím nevíte někdo proč se obdržený LF4 neobjevuje v hangáru?
    Děkuji za odpověď
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  9. Alyctro

    Alyctro User

    cela akcia na milu zmazane!! co už je toto za hra ked musim ist do 2D rezimu vsetko vypnut co sa da a tak skusit pre seba ,,ukradnut ,, 1 box ,, . cele zle. iste sa zas najdu oponetni ktorým to sype ,,ako vzdy,, pozitok z hry nikde . naco je potm 3d a naroky na pc wifi a pod ked mi to nestiha a myslim že takých je dost.
    ----------------------
    total suhlas !!!
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    **DUCH**67 - tak ked ides sam proti presile, tak sa niet comu cudovat. Darkorbit nie je solo hra, co sa takychto eventov tyka, kde je jasne, ze ak sa k niekomu nepridas, tak ides dole rychlo. Napriklad som videl uz par videi z bojov, kde sa proste stretli proti sebe dve velke aliancie, ktore si chceli narokovat na tento event a bol to masaker. Chyba je aj tam, ze hraci medzi sebou nekomunikuju, kazdy sam za seba ide na event a pukaju jak na beziacom pase a vobec si neuvedomuju, ze keby sa pospajali, tak by ich mohlo byt aj 20 a mozno by neuspeli, ale aspon by draho predali svoju kozu, ale zasa je to o tom istom a to je komunikacia.

    Alyctro - nepis prispevky pod seba, ale pouzivaj funkciu Upravit. Taktiez sa vyhybaj vulgarizmom.
     
  11. Alyctro

    Alyctro User

    samozrejme ! a aké že už ja používam vulgarizmy ! že som napisal že cela akcia na milu jarmilu ?? no a ? ved je to pravda . ani nie tak akcia ako to že cely do je pre par hracov , ktorý maju potrebne info ,moznosti, podporu a kopu prachov ,ale tie peniaze neriesim , kto ma nech da . tak nehraj , jasne , už sa na tom pracuje ,ja a mnoho dalsich , potm vam nepomože ani spojenie serverov .
     
    bhagira22, rada1967 a -baghira2- tohle ocenili.
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Alyctro - takze teraz este budes klamat?? Nebolo tam vobec milu ´´jarmilu´´, to by som ti nezmazal! Povedz to slovo svojmu ucitelovi alebo zamestnavatelovi a potom uvidis, ci to stale nie je vulgarizmus.
    Jedine potrebne info, ktore hrac k hre potrebuje, je tu na fore. Nikto do hry nemusi nic dat, je to dobrovolne. Vzdy sa najdu taki, co to hraju len tak bez investicii a dalsi, co si priplatia za rozne benefity ako premko, designy a podobne. Hranie DO je dobrovolne a je zaujimave, ze kym je hrac v silnom klane a striela dole slabsich, dominuje na eventoch, tak je vsetko super, ale ako nahle sa ocitne sam alebo v slabsom klane, ktory nema taku prevahu, tak uz chce skoncit :confused:
     
  13. whiskey21

    whiskey21 User

    Jako námět na akci fakt dobrý , líbí se mi to . Ovšem je pravdou že slabší hráči z toho nic moc nebudou mít ... za hodinu létání se spearkou 2 normální boxy ze spaceballu , do toho tak 12 rupnutí ..což mi jasně otevřelo oči ,že to asi nemá smysl .. chtělo by to příště nějak aspon rozdělit do nějakých 3-4 skupin podle lvl... jinač z toho budou mít vždy prospěch jen UFEGy . Každopádně aspon padla lf4 za splněné ukoly. Takže za mě malá spokojenost :)
     
    bhagira22, **DUCH**67 a -baghira2- tohle ocenili.
  14. [flav]

    [flav] User

    ahojte no ja fakt neviem ale ten space bal je pre skolopovinych a socialne odkazanych v takom case ja este musim makat a platit dane a odvody .suter DO potom zo zarobenych eciek kupim uridium a postavam dve brany haha .proste vysmech pracujucim hracom
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    [flav] - chces mi povedat, ze kazdy den pocas celeho mesiaca si prave v ten spominany cas (tu klikni) v praci?
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  16. Selendix

    Selendix User

    [flav] tak se na tu akci vybodni.
    Taky nemám času nazbyt, ale aspoň si udělám ty úkoly na mapách co jdou.
    Na Spaceball nechodím.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  17. Pustatina2

    Pustatina2 User

    S "Selendix" musím súhlasiť. :)Tie úlohy by mohli byť aj postavené tak, aby sa nemuselo chodiť na Spaceball a dali sa urobiť. Nie je šanca nazbierať veľa boxikov na mape, keď je tam mnoho hráčov a všetci sú pomaly zajedno (multiklany). Tak takéto úlohy sú nezahrateľné pre stredných a slabších hráčov.:oops: A ak aj moderátori ;)tú píšu o spájaní slabších hráčov proti silným hráčom ja si myslým že je to nanič. A dôvod? Na vlasntú kožu som zažil útok hráča na moju loď, keď už nemal štíty a skoro vôbec život ani v jednej konfe, a ja som mal po boji s ním už len asi polovicu štítu a života v jednej konfe a videl som že nemá šancu ma dať dole, on čosi prepol a bol znovu plný HP a štítu a nemal som už šancu s ním bojovať. Zostrelil ma úplne ľahko. Takže takýmto spôsobom sa bojuje na mape 4-4. Lepšie by bolo možno uvažovať rozhodenie časov akcie aj na iné hracie časy cez týždeň a nie len najviac večer. Čo tak doobedu alebo skoro ráno.;);) Ak to hrajú naozaj nezamestnaní:oops:, tak aj tak by to bolo nanič. Tí sú predsa stále doma.:rolleyes:
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  18. UFO2013

    UFO2013 User

    jak se divam zase akce pro podvodniky co nehraji poctive top klany litaji na autopilotovy a jak je akce najednou hraji.A poctivi hraci maji po akci.30-40 na 1 bez sance.A zase poctivi hraci nemaji nic zase jenom podvodnici.
     
    Naposledy upraveno: 19/6/18
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  19. josef402

    josef402 User

    ze si furt stezujete:) a prestante o tom psat :)jako ja :)je to furt dokola a hlavne zbitečné stejne stym nikdy nic neudelaji :D:D praskne vam cevka a budete tahat :rolleyes::rolleyes:DO :rolleyes::rolleyes:nohu :cool::cool:
     
    -baghira2- a bhagira22 tohle ocenili.
  20. Alyctro

    Alyctro User

    jasne ,suhlas , ale inak aj tak je to na milu odstraněno ! spokojny ?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 19/6/18
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.