Zpetná vazba [DISKUZE] Vzpoura Mimesis

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem =Marvin=, 15/3/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. UUJJUUJJ

    UUJJUUJJ User

    Ahojky Tess,děkuji za vysvětlení...no ta munice je ale na tuto akci.Nu což po akci vyměním ale moc smysl mi to nedává.Ale děkuji.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. pichlace

    pichlace User

    o com je ten event brana ked pridem na koniec a chcem pozberat boxy hram cisto a hra zamrzne dam rlg a boooom
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Punisher ok udělám denní úlohy, ale event nedělám. Fakt nechci pomáhat v bráně autům. Dokud nebudou tvrdé bany, hraji jen okrajově.
    A honit ten titanic po mapě ne o_Oo_Oo_O.

    Vyřiď jim, že ať tvrdě zabanují nepoctivé hráče, jinak pricházejí o všechny co hrají fér :oops::oops::oops:.
    Mě už došla trpělivost, bud je to hra pro normal hráče nebo automat :confused::confused::confused:.
    Pokud dělají na míru eventy pro auta, at napíšou FAQ a najdu si jinou hru.
    Fakt se nechci honit s auty viz tento event o_Oo_Oo_O.

    Děkuji.
     
    -baghira2- a TI.TA.N tohle ocenili.
  4. Je to jako u většiny akcí. Server PvE všude auta. Doufám, že budou mít permici brzo hotovou a zbydou NPC i pro nás. Myslím, že to dají za dva dny. Kromě těch 24/7 se mi akce líbí, v bojové permanentce pěkné odměny (suroviny) na +lodě. Takže nebývá než počkat, jestli půjdou splnit úkoly s automaty v zádech, nalevo, napravo i před sebou.:( Jo a dát disajn na solaris+ do beden s pravděpodobností 0,5% to už by chtělo pořádného srdcaře.
     
    Naposledy upraveno: 15/3/24
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    ZOHAN
    Nejedná se o chybu. Pouze se čekalo na doplnění FAQ, od kdy do kdy bude možnost vyměnit lasery za munici.;) Viz zde Bráňte sa proti vzbure Mimesis 2024 + Novy laser Oddyseus

    UUJJUUJJ
    Lasery potřebuješ k té akci. Je to lepší možnost si to po skončení akce vyměnit alespoň za tu munici, než je prodávat za kredity. Jinak munice EMMA-20 se dá získat i z boxíků v bráně.
    Mimo to, se ti munice může hodit do další akce, popřípadě jí využiješ jako běžnou x4.:)
    Malá rada: 27.3. v poslední den akce si vyměň všechny zbývající bajtové pozůstatky za lasery a druhý den je přeměň za munici.;)


    pichlace
    Myslíš tohle? Nebo se jedná o jiný problém?o_O
     
    -baghira2- a Punisher tohle ocenili.
  6. pichlace

    pichlace User

    Tess ja pozbieram boxy má koniec ale problém je že sa hrá zalaguje dám rlg a som mŕtvy lebo berie mi to hp
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    pichlace i kdyby se hra nezalagovala tak tě radiační zóna na konci zničí. To je to co jsem ti psala výše.
    Doporučuji ti před každou bránou vyčistit mezipamět.
    Pak ještě vyzkoušej úpravu nastavení o které zde psal kolega.:)
     
  8. Zdravím. Ako ste na tom so score v tejto akcií ? Oplatí sa mi súťažiť vôbec, keď sú tam boty? Momentálne tam mam niečo cez 300 000 bodov.

    Taktiež sa rovno opýtam tu. Hru hrám po niekoľkých rokoch a pri zbieraní boxov má niekoľko krát uväznilo v takom okruhu, kde musím zobrať boxy. Prvý krát som si neprečítal hlášku a nadšene išiel zobrať boxiky :D (samozrejme chybne). Taktiež sa mi stalo, že som sa uklikol a nezobral boxy podľa pokynov. Toto sa mi dialo pri zbieraní boxov cca pred 5-6 dnami. Tento krát má zase uväzní ale pri strieľaní NPC mimesis akcie. Robím bránu mimesis + strielam NPC na PVP mapách celkovo som za akciu urobil už cez 1 000 000 U. Otázka znie či ma to nemôže vyhodnotiť ako bota. Z histórie viem, že sa už pár krát stalo, že zablokovali aj hráčov, ktorý nič nepoužívali.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Tomas_sssSSS akci nikdo nedělá, nedá se totiž vůbec. Psal jsem již dřív, že je nemožné to ručně dělat.
    Nemožné i ráno, jsem chtěl něco nastřílet, stav stejný. Dokud nebudou tvrdé bany, je to boj Davida s Goliášem.
    Zeptej se modu třeba to dělá někdo :):):).
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Hraju rukama a chybí mi poslední cíl. Lítá to naprd, ale všechno se udělat dá. V tý bráně mi to prakticky jenom poskakuje, ale naštěstí mám Solaris Plus a ta je do bran k nezaplacení...



    A to ještě nebylo v tý bráně tolik lodí jako později.
     
    -baghira2- a Tess tohle ocenili.
  11. ZOHAN

    ZOHAN User

    Delta-7925H, Natoč to v pondělí kolem večera, a ukaž i FPS-ka ve hře.:) Třeba potom natočím něco podobného na firmě vru, pokud mi neshoří PC.:rolleyes: Ona je totiž neděle a pracanti makají v branách kvůli munici.:rolleyes:
     
  12. Osobne nechápem o čom tu všetci píšu ako sa to nedá. Hrám na staršom NB s procesorom i3-1005G1, grafikou NVIDIA GeForce MX330, RAM 8GB. V hre mám nastavenú grafiku všetko na low, pričom mám vypnuté zobrazenie stíhačiek, mien, atď. Jediné čo mám zapnuté je zobrazenie bonusových boxov. V pohode mi hra funguje. Možno sem tam nejaký lag. Samozrejme herný klient nie je optimalizovaný najlepšie, no i tak tých 300 000 bodov som nenahral ako ***. Preto sa aj bojím, že či ma to neoznačí ako bota, keď sa tu každá sťažuje ako mu to nejde.

    PS: hrám na GE7
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. ZOHAN: Tohle je ze středy, když to pustili, třeba druhá brána, co jsem dělal... Když je tam plno, mám z toho leporelo, FPS tak 1. Já to přeci nechválím :-D

    Ale třeba teď jsem pořídil opačnou zkušenost a byl v tý bráně sám. EMF mi sice ty potvory zabily, ale co na mapě bylo, jsem vystřílel.

     
    Naposledy upraveno: 17/3/24
    -baghira2-, maronon a *brutus* tohle ocenili.
  14. Tomu se nediv, když jsou jen 2 NPC na mapě a jsou jen na 5ti mapách, Hlavně ale dávají box 3 hráčům, takže je to tak i myšleno, že tyto silné NPC bude současně střílet více hráčů.

    -------------------------------------------

    Jzs kde jsi viděl ty pěkné odměny?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 18/3/24
    -baghira2- a Delta-7925H tohle ocenili.
  15. <zpětná vazba>Tahle druhá verze brány je ještě víc zatrest, než ta v min. tejdnu. Tý singularity je tam fakt zbytečně moc a já při těch 5FPS nejsem schopnej to vychytat. Jsem rád, že jsem cíle už poplnil a teď už si tu Mimesis bránu nechám nejspíš utéct.

    Minule se jim splašila pravděpodobnost modulů z beden za klíče z cílů, trefil jsem to, i když dobrej modul nezobnul. Teď to "opravili" a bral jsem za většinu klíčů 5 logdisků a sem tam 800 A-BL. Mohli by to vyvážit nějak mezi minule a teď.

    A samozřejmě velkej mínus jsou jako již tradičně hromady automatů, který navíc můžou - na rozdíl od jinejch akcí - jet i přes noc.</zpětná vazba>

    Kdybych měl lepší komp a hra fungovala jak má a byla aspoň polovina automatů pryč, možná by to i byla dobrá akce, za mne jedna z těch, co moc rád nemám...
     
    -baghira2- a *brutus* tohle ocenili.
  16. Tak mně už přešla chuť na tuto akci. Koupila jsem PASS, chybí mi 4 úkoly a ejhle jen 136 klíčů, a to za poslední úkol na 90 bodů doprovodu je 5 klíčů ??? :eek:
    A vůbec na to kolik je úkolů, je hodně málo klíčů, i ostatní z těžších nebo časově náročných dají 7 klíčů. Tady je vidět jak stará je tato akce, za novější typy akcí je víc klíčů a méně úkolů.
    K čemu to tedy vůbec hrát? Za totálně chybějící ABR, OIL a IAC dám 110 klíčů a není ani na design nebo modul apod.
    A co dnes nasadili do brány ty těžké NPC Hounding a Mirror, přestala z boxů padat munice EMMA.
    Takže konečná,ani kvůli urku už v bráně patlat x-4 nehodlám a EMMA se nedá vyrobit už ani koupit.
    Bravo BP, to už znám z minula :confused:
    A mezi námi, v bráně je takové stádo npc, že se to nedá přežít.
    A kdeže jsou ty slibované kompenzace??? Např. GE5 dneska většinou nefunguje a tento víkend to taky chvílemi nešlo v neděli :eek::rolleyes:
     
    Naposledy upraveno: 18/3/24
    -baghira2- a maronon tohle ocenili.
  17. ZOHAN

    ZOHAN User

    :)*Irenka49•™*, Zapomínáš na ''výhodné'' balíčky v obchodě, kde si můžeš zakoupit ty tolik potřebné klíče.:)
     
  18. ha ha ha
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Irenko, to je to, co považuji za dobré odměny. Suroviny do hydry a + lodí. Olej, IAC, a další raději z bojové permice, než jinak. Můj náčelník mi poradil taktiku, loď a výbavu do brány a jsem na obou účtech + 300.000U a spousty munice s minimálním úsilím. Nevím, co furt brbláte, jsou i horší akce. Moduly padají jako obvykle úplně na jiné lodě, než potřebuješ, klasika.
    Fakt je, že mi 24/7 kradou NPC, ale to určitě moderátoři nahlásí a BP zas nic neudělá.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  20. A to? Mě napadá jen Hitac (kde z toho mám podobnou skákačku) a možná mě štvou ještě Sváry.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).