Zpetná vazba [DISKUZE] Vzpoura Mimesis

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem =Marvin=, 15/3/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. *brutus*

    *brutus* User

    ZOHAN proč si kupovala klíče,za pět dní ty klíče má z úkolů akce
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. 555stein

    555stein User

    Toto je zo všetkých akcii asi práve ta najhoršia. Minimálne na servery ge1.
     
    -baghira2- a Delta-7925H tohle ocenili.
  3. Velitelský centrum, reklamy na hlavní stránce ani FAQ neříká (nebo to nevidím), kdy končí první a kdy začíná druhá série žebříčku EBG.
    Ta první končí dnes?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. ZOHAN

    ZOHAN User

    já nerozumět řeči tvého kmeňa
    555stein, 99% (ne)hráčů ti řekne pravý opak a to je to, že na urko a free munici je naopak tato akce nejlepší.
    Delta-7925H, Asi máš jiný FAQ, nebo neumíš číst mezi řádky?

    Nebudu zde komentovat kvalitu překladu, není to můj problém.:rolleyes:
    Je pravda, že by tyto údaje měly být napsány srozumitelněji a i na jiném místě v FAQ, aby to i nezkušení hráči na foru ihned našli a byli správně informovaní.:)
     
    Naposledy upraveno: 19/3/24
  5. Dobře, tady jsem ten údaj hledal jinde, pač Horečku neřeším a do brány chodím s lodí, na kterou jsem zvyklej a v časy, kdy to zrovna funguje, a taky protože... Kdy co končí běžně hledám ve velitelskym centru a tam to fakt není.

    Edit: Najít něco na jiným místě a číst mezi řádky, jsou dost odlišný disciplíny, ty meziřádku! hehe
     
  6. vie mi niekto povedať či pridáva ničenie mimesis NPC na PVP body ku skóre v súťaži, alebo sa dajú získať len z eskortnej brány ?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. *brutus*

    *brutus* User

    něco málo ano,ale v bráně s vyrobeným boosterem nahraješ pořád víc
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Ty jo, já bych řekl, že skóre jede jen v bráně.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. neneman321

    neneman321 User

    Delta-7925H má nejspíš pravdu, na pvp jsem byl a skóre žádný, je to čistě jen v mapě doprovodu
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Úplně nejhorší akce.
    Staré provedení bez úprav vzhledem k pokroku DO - moduly na obyčejné lodě, když ty samé jsou +, malé odměny klíčů za úkoly, za nejtěžší mise 5 nebo 7 klíčů, z celkového počtu klíčů se toho moc získat nedá.
    A hlavně nám nedali šanci na použití klíčů ještě další den po akci jak tomu bývá při jiných akcích.
    Takže jsem pár minut před půlnocí koupila pass a nestačila ho použít.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    *Irenka49•™* - ale to je chyba hraca, ze na poslednu chvilu kupuje permanentku a nestiha vyuzit kluce. Trvanie akcie je v ofiku, treba sa toho drzat a nabuduce to riesit v predsithu.

    Ja som skusal otvarat bedne za vsetky kluce, minul som len na vymenu jedneho lasera Oddysea a tu je vysledok (na 2 uctoch som to robil):
    upload_2024-3-28_2-8-6.png
    upload_2024-3-28_2-9-17.png
     
  12. Akce výborná, jen nevím pro koho. Do brány jsem šel 2x, bylo to jako leporelo, hopsal jsem po mapě jako kůzle. Na x-4 to bylo přeplněné botkama, opravdu paráda. Palec nahoru, další mrtvý event.
     
    -baghira2- a stefan.sv tohle ocenili.
  13. Já mám na obou účtech po půl milionu U, spousty munice, 2000 ee, řádově jsem dělal tak 25 doprovodů na každém. Z permice jsem se soustředil hlavně na suroviny do hydry a další + lodě, ty moduly co padaly z 7 klíčových to nebylo fakt nic moc, příště vyzkouším ty za 20 klíčů. Bohužel, jak jsem to udělal neprozradím, jinak by to dělali všichni, ale bug to určitě nebyl :D. Já lítám poctivě.
     
    Naposledy upraveno: 28/3/24
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. neneman321

    neneman321 User

    *Irenka49•™* úplně s tebou tedy nemohu souhlasit, za mě je nejhorší akce galaktický svár, kvůli multi klanům co si honí body do žebříčku tedy v rámci klanu, ale jinak celkově jsou všechny akce mizerné, když v nich vyhrává jen program
    ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► ty za 20 klíčů jsou asi nejlepší ve hře, ale je tam velká šance spíš na orcus a centurion, aby ti padl na plusovou lodičku musíš mít velké štěstí, já třeba beru už jen žluté a snažím se trefit průraznost štítu a zatím bez úspěchu přes 2 roky, protože na orcus jinak moduly už mám komplet :D
     
  15. neneman321 díky, zrovna na orcus by něco hodilo, sada viking je a moc dobrých modulů není :D.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  16. Týmto by som chcel zablahoželať všetkým autopilotom ktorý sa zúčastnili tejto akcie. Môžete si ich kľudne pozrieť v rebríčku akcie na prvých miestach. Nahrať 5 000 000 bodov a byť na 1. mieste je úplná pohodička. BP na to očividne kašle a nemá problém robiť akcie pre autopilotov. V tomto prípade kto ma lepší program, respektíve lepšie nastavený ten vyhráva.
     
    Naposledy upraveno: 28/3/24
  17. *brutus*

    *brutus* User

    neneman321já osobně galaktický svár ignoruji,mám v plánu dělat astralku na fragment a zavřu se do eternalky,ať se multiklany zblázní
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Ba naopak, je to jedna z nejlepsich akci. Ja udelal 30 bran a z toho 1 M+ urka, 1 M+ munice + logdisky, x tisic ee a dalsich veci.

    Lagy v brane jsem mel, ale hratelne to bylo ;).
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).