Zpetná vazba [DISKUZE] Vzpoura Mimesis

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem =Marvin=, 15/3/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Punisher, díky za ověření,nepřečetl jsem si pořádně fag k letošnímu ročníku,jsou tam směšné odměny v podobě zbytků bajtů za doprovod EM Fightera.Minulý rok to bylo v,pokud si správně pamatuji, v řádu tisíců.Letos mám na hlavním účtu rozdíl mezi montáží a cíli v pernamentce cca 5000 zbytků bajtů,předpokládám,že je to zbytek z minulého roku,který jsem považoval za nepřipsané letošní.
    Jinak si to neumím vysvětlit.Co dodat,krásné hraní,na
    Novém serveru,kde nenajdu pod kopou lodí nepřátelské nimesisky,nehledě na to ,že mají myslím automatické zaměřování,takže krásná hra v neděli odpoledne,až nám spadla docela.Kdo by chtěl hrát v neděli odpoledne,taky že?:(

    Oprava: Je to stejné,asi jsem byl větší blázen a koupil pernamentku(minulý rok):rolleyes:
    Prostě mi zbylo 5000 bajtových zbytků z min roku.¨
    Ty řády tisíců,byly body do žebříčku,kde jsem se myslím i umístil.
    Jiná doba:D
     
    Naposledy upraveno: 14/3/21
  2. Jeřen

    Jeřen User

    Ahoj
    No tak do této doby byla hra v bráně mimezis jakš takš hratelná. Dnes upravily NPC, za které dokonce není ani odměna... (v konečné fázi) asi záleží na štěstí. Ale nevím jak vám, mě se to dnes sekalo zamrzalo až běda. A to není odpoledne až bude brána nacpaná k prasknutí. Mám dojem že tohle nebyl krok správným směrem.
     
  3. stefan.sv

    stefan.sv User

    hodinu cakat na to aby som mohol vstupit do brany a tam je 30 hracov a :eek:4npc?
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  5. stefan.sv

    stefan.sv User

    kedy potom?ved brana trvala ani nie 4minuty zjavil sa potr a vsetci branu opustili tak je to po dnesnom restarte
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  7. stefan.sv

    stefan.sv User

  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    stefan.sv - na GE1 som tu branu nesiel, tak neviem povedat. Avsak ziadna zmienka od BP neprisla, zeby boli nejake problemy. Pokial to nahlasis na podporu hry a bude tych hlaseni viac, tak sa na to pozru vyvojari.
     
  9. Jeřen

    Jeřen User

    Zdar co to zas je brána znova po 5 minutách konec. Zmizí boss objeví se port a hlášení vykliď mapu nebo tě radiace zničí server G1 mapa byla tuším 2
     
  10. Přesně. Na GE1 to je dneska s Mimesis bránou zábava. Jednou restart a už podruhý skončila předčasně. Na podporu psát ale nebudu. Bál bych se, jaký by se mi dostalo odpovědi :)

    Zas na druhou stranu je pak pěkně vidět, kolik za tím sedí lidí, pač automaty hned vyskočej ven.
     
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Delta-7925H - preco by si nemal pisat na podporu? Od toho tam predsa je, aby pomohla hracom alebo aby predala problem dalej.
     
  12. Kdyby tam byla od toho, aby pomohla hráčům, bylo by to perfektní, ale já takovou zkušenost s podporou moc nemám. Ale to už je mimo téma...
     
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Delta-7925H -pokial sa citis byt ukrivdeny a domnievas sa stale, ze pravda bola na tvojej strane, tak do sekcie chat mozes napisat cislo ticketu a dovod, preco si myslis, ze ti podpora nepomohla. Samozrejme nie vzdy je to v moci podpory, aby hracovi pomohla. Zalezi od podstaty problemu.
     
  14. To je v pohodě. Vyloženě ukřivděnej si nepřijdu, jen mám prostě od něčeho, co se jmenuje podpora, jiný očekávání, než jaký mám s touhle zkušenosti ;-)
     
  15. Jeřen

    Jeřen User

    Ahoj
    Dokáže mi někdo vysvětlit jak je možné že některý hráč zůstane na startu nimezis brány a nezničí ho radiace? NPC se potom slétává k němu a hráči kterým to není jedno, (že se nedá pokračovat protože se přestanou materializovat ostatní NPC)musí přes celou mapu v radiaci a jsou několikrát zničeni. https://ctrlv.cz/17OJ
    Jeřen
     
    Naposledy upraveno: 19/3/21
  16. Jeřen

    Jeřen User

    Chodíš do té brány? Přenos energie 35 minut? Než ty NPC co se kolem seskupí postřílím tak 3x v radiaci umřu a přenos energie používám. Ptám se proč ten hráč v tomhle případě DBNC s klanu PL za celou dobu neumřel zatím co já s tím s klanu boss asi 3x. Začínám mít dojem že do té brány chodím fyzicky snad téměř sám.
     
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Jeřen - klikol si na neho a videl si, ze nedostava poskodenie radiackou? Samozrejme chvilku po oziveni radiacka este nesposobuje dmg.
     
  18. Jeřen

    Jeřen User

    Tak to bohužel ne. Měl jsem spoustu práce ustřílet NPC, ale ta loď tam stála odzačátku až do konce cca 35minut a není sama toto se stává každou třetí bránu, že tam někdo zůstane trčet. Pokud tam nezaletíš a nesestřelíš ty NPC , tak vlna dál nepokračuje. Legrační je že jsem to už několikrát zkusil čekat 10 minut a nikoho nenapadne, že je něco špatně. Všichni čekají na kupě ani se nehnou. Proč tomu tak je, o tom zde nechci polemizovat. Mě jenom štve že díky této chybě, už mám při této akci cca 50x zničen radiační zónou.