Zpetná vazba [DISKUZE] Vzpoura Mimesis

Diskuze na fóru 'Diskuze o hře / zpětná vazba' zahájená uživatelem =Marvin=, 15/3/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. ja som tam chodil prve tri dni poplnil som väčšinu úloh z pernamentky a ďalej to nemá zmysel, odmeny nestoja za nič. To je lepšia ovela eternalka. Kde sú tie časy keď sa z podobných akcii dali získať státisíce bielej a podobných vecí...teraz je to bohužial už len o platení.....
     
  2. Jeřen

    Jeřen User

    Obávám se že nemáš pravdu tato akce je na výdělek skvělá mi řekni jak chceš v eternalce nastřílet 40 000 - 55 000 učka za 35 minut a to bez použití munice :))) Já v mimezisce střílím pouze tou EMAA 20 municí. Mimochodem na začátku akce jsem měl 100 000 EMAA a teď mam 500 000 celkový výdělek za ten týden a kousek 3,5 mega učka a žádná prostřílená munice. Mimochodem pokud se potom bude směňovat AA lasery za munici tak, bych už měl dalších 650 000 EMAA. Což se v DMG vyrovná x4
     
  3. Tohle jsou evidentně zaseklý automaty. Ona je možná (nejspíš) ta radiačka sežere, ale narodí se znova. A i když ne, tak ty Mimesisky pak na tom místě stejně zůstanou stát. Já do tý brány nevozím radar, takže hledat to naslepo v tý mapě, je celkem práce. A dokud je tam ten náklaďák, tak ta radiačka žere i za 30k nebo kolik...
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Jeřen - ani ja o tom nebudem polemizovat, preco sa takmer nik nepohne, ked na okoli nie je ziadne NPC a EM Freither zastane alebo ked na konci nezmizne a neobjavi sa port. Myslim si, ze je to jasne aj bez slov uz. Zrejme sa niekto "zasekne" na jednej pozicii a zial takymto sposobom brzdi ostatnych.

    Rasputinn13 - vdaka tej brane zarobis neskutocne vela ucka. Na zaciatku je urcite dobre si za bajty vycfraftit co najskor tie akcne lasery a potom s municiou EMA davas obrovsky dmg a ziskavas velmi vela ucka.
     
  5. akurát, že tá munícia vôbec nepadá, zo začiatku v poho potom to zmenili a prestala......možno hráme každý inú hru.....
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Rasputinn13 - osobne mam kazdou branou viac municie a to pritom strielam tie silnejsie NPC len tou emou. Samozrejme je to o stastni, niekomu pada zas hodne EE alebo rakety, LD atd...
     
  7. v pohode, škoda že z tej pernamentky sa nedá získať viac klúčov, ale každopádne je to lepšia akcia.....
     
  8. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Ten akční laser AA-1 dává proti UI 305 bodů já si myslím že Prometheus na Lv 16 dává víc když ho mám full v lodi nebo se pletu? Kolik dává Prometheus na Lv16 ? Počítal to někdo?
     
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    *Firefox1* - AA-1 laser dava dmg 305, zatial co Prometheus berie 210+200 kazdych 5 sekund. Cize 5x210+200= 1250/5=250 za sekundu.
    K tomu ked ratam full upgrade 9,5% je to 274. Tak si to porovnaj, ktory laser je silnejsi ;)
     
  10. Prosím Ťa a tých 305 je proti NPC na všetkých mapách ? Aj BL a brány ? Podľa toho je teda AA-1 najlepší laser na farmenie v hre ? Ďakujem.
     
  11. zdarec1234

    zdarec1234 User

    A není 305 jen na mimesisky?
     
  12. storm128

    storm128 User

    Len na mimesisky je zen laser
     
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ☜☆☞WildShooter☜☆☞ - staci si precitat FAQ a hned zistis, ze tam je vyslovene pisane, ze je len na akcne NPC UI, cize mimesis. Navyse je to v diskusii o akcii mimesis.
    Treba citat FAQ!
     
  14. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Punisher tak jsem nabil do letounů po 18 laserů AA-1 a bylo to znát ;) Pokud teda platí AA-1 laser dava dmg 305(180) ve FAQ, tak by se měl opravit údaj v Bibli / lasery - AA-1 působí 250 bodů poškození všem nepřátelským UI, zatímco ostatním lodím 175.
     
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    *Firefox1* - ked tie lasery kolegyna minuly rok spracovala, tak boli take hodnoty. Je teda vidiet, ze sa zvysili znacne. Uz som to opravil aj v laseroch. Ale odporucam najskor do PETa lasery a potom do lodi.
     
  16. Jeřen

    Jeřen User

  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Jeřen - bolo by vhodnejsie to nahlasit podpore hry, aby to posunuli dalej, aj ked sa obavam, ze screeny stacit nebudu, skor video. Z fora to totizto nema kto posunut vyssie.
     
  18. DarkBungle

    DarkBungle User

    Kde prosim najdu tabulku vyhercu? nikde nemohu najit dekuji.
     
  19. -baghira2-

    -baghira2- User

    pokud si na hlavní stránce, pak jdeš do hodnocení, pak ještě pod žebříčky akcí
    a pod nimi: Vzpoura Mimesisů
     
  20. Není ten panter na tvém profilu baghíro2 trochu sešlý? :)