Diskuze: Zcela nové rozšíření expedice

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Forkys, 22/6/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Forkys

    Forkys User

  2. maronon

    maronon User

    kde je na triskelon rychlost +6% ????? pri lvl20???
     
  3. -baghira2-

    -baghira2- User

    Mě by zajímalo, proč se raketovému dělu neptune odebrala 6 raketa?
    Pokud vím, při testovaní nové rozšíření expedice k dispozici ještě byla.

    Nějak ten počet raket u neptune skrouhli na 5.
    Také u triskellona skrouhli rychlost o nějaké procenta.

    Nás hráčů by zajímalo proč?
    V čem se teď diametrálně líši od současných raketových děl?
     
  4. maronon

    maronon User

    Môžu zabudnúť že do nich hodím investície .... Na ten Triskelon som sa Tešil nech si hru hodia do chládku aj tak to ku tomu speje...
     
  5. Ale že jim to trvalo, zavést automaty do hry. Už 10 let na tom mohli vydělávat balík. Ovšem, ještě víc uvažuji o tom, jestli je to ještě hra pro mě.
     
  6. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tak zkušený fórař a přehlédnul of. oznámení?
    Úprava test serveru a oprava chyb

    Jinak se tomu u nás říká testování a konečná úprava kvůli vyváženosti této nevyvážené hry?:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
    A pokud nevidíš velké posílení raketometů ve hře díky jejich bonusům, tak asi hraješ jinou hru, nemyslíš?
     
  7. ZOHAN, spíš mi řekni, co na nové funkce a předměty říkáš? Počítám, že to do neděle máš v lodi, abys nedej Bože nezaostal :D.
     
  8. ZOHAN

    ZOHAN User

    Buď v klidu, tolik uridia nemám a při nastavení padání random surovin z expedice, to bude nějaký čas trvat.
    Píšeš neděle? To zní jako výzva, ale upřesni i která, jinak bych mohl podvádět.;)
     
  9. Koukám, že jsi v TOP na 4 místě. Tak do příští neděle :D. Já si dám nový raketomet jako úkol na 2022 :D.
     
  10. ZOHAN

    ZOHAN User

    Jo ty jsi myslel pouze jeden raketomet? Tak to pak jo.
    Kterej budeš vyrábět?
     
  11. kterej asi bude nejlepsi a nejvice pouzivany ja bych tip tak asi ta trojka
     
  12. coroner

    coroner User

    Tak si neumím představit nováčky a jejich " pence" do hry. Jinak BP go ahead..
     
  13. *SATKO*

    *SATKO* User

    Tak je to tu,dalsí spôsob ako vytiahnut bubaky z penazenky.Za jeden slot 50 tis. urka?,tak to bude top draha hra
     
  14. ZOHAN

    ZOHAN User

    Mou osobu spíše zajímá, proč na novinky ve hře nefunguje sleva za premium a dokonce ani balíček sleva 25%
     
  15. *SATKO*

    *SATKO* User

    No,vyslal som skusobne borcov za 20 tis.kreditov a za necele 2 hodky priniesli

    23.06.2021 - 19:43[​IMG]Získaný predmet: Munícia - LCB-10 (948)
    [​IMG]
    23.06.2021 - 19:43[​IMG]Získaný predmet: Munícia - PLT-2026 (94)

    co by na ceny v obchode akoze vyslo malicko viac.Uvidime ako sa posnazia borci za uridko maju na to takmer 5 hod.Asi som spravne nepochopil tie sloty pretoze ked sa skupina vrati ten slot sa uvolni t.z. ze dva sloty su asi bezna vybava a zvysok do 5 treba dokupit.
     
  16. ZOHAN

    ZOHAN User

    *SATKO*, Ano, pochopil jsi to správně.

    Já osobně bych se chtěl zeptat na názvosloví nových raketometů a to konkrétně to slovíčko : ''škálování''?
    Mám to chápat tak, že bonus který poskytuje raketomet, se třeba při použití v lodi citadel nebude jakoby sčítat při použití 2 stejných raketometů?
    Chápu to správně?
     
  17. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Těch automatů tady lítá už pěkně dlouho :):):)
     
  18. ZOHAN, a nebude to spíše lvl raketometu? Tedy,že bude colldown,HP+štít nebo DMG od lvl 1?Chápu to dobře?
    Na test server nechodím, takže se jen domnívám...Potom by byla jasná volba.
    Třeba někdo ví přesně?...
     
  19. -baghira2-

    -baghira2- User

    Zcela by mě zajímalo, jak je to s novým rozšířením expedice v bránach?
    Jak víme v sobotu bývá den Kronose. A v nedeli dvojnásobky v bránach.

    Jak tedy po novém, budou padat oba dílky do brány dělané tímto novým způsobem
    v ten samý den? Na to samé, by sem se chtěl zeptat, ohlédně dvojnásobku v nedeli.


    Či hráči dostanou oba chybějící dílky kronosu v sobotu, anebo dvojnásobek v nedeli?
    Anebo budou okrácení o tyto odměny; budou mít tak o důvod navíc, si zde stěžovat?


    Ptám se.
     
  20. ZOHAN

    ZOHAN User

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.