+++ Zcela nové rozšíření expedice +++

Diskuze na fóru 'Akce' zahájená uživatelem Forkys, 22/6/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. Forkys

  Forkys User

  Ahoj piloti,

  Ze vzdáleného vesmíru přicházejí potulní Retrieveři nebo též přinašeči, připraveni prodat své služby! Díky vzácným novým zdrojům budete moci zvýšit sílu svého arzenálu a najít nové způsoby, jak je zapojit do Galaktických bran! Posaďte se a nechte Retrievery asistovat ..., samozřejmě za určitou cenu!

  Vyzkoušejte zcela nové rozšíření DarkOrbit Dispatch, které obsahuje výkonné nové raketomety, užitečné a automatizované způsoby sběru cenných zdrojů a zapojení do dokončených Galaktických bran!

  Představujeme tuto novou funkci s dalším bonusem za denní přihlášení:
  • Od 23. do 28. 6. získáte denně 1x povolení a 1x PrimeCoupon
  • Ve dnech 29.6. a 30.6. získáte denně 3x výletní jednotku Galaktických bran

  Vezměte prosím na vědomí, že dodatečný přihlašovací bonus 23. 6. bude rezervován až po dokončení synchronizace!

  Více informací v našich FAQ: FAQ - Zcela nové rozšíření expedice

  Sdělte nám prosím svůj názor v diskusním vlákně zde: Diskuze: Zcela nové rozšíření expedice

  Váš tým DarkOrbit
   
  Naposledy upraveno: 22/6/21
 2. Forkys

  Forkys User

  Drazí piloti,
  vzhledem k nedávným technickým problémům a aktualizacím hry bychom se s vámi rádi podělili o několik informací, abychom vám nastínili současnou situaci i směr, kterým se celý tým v současné době zaměřuje.
  Technické problémy
  Stabilita serveru
  Přestože se situace po květnové nestabilitě serveru zlepšila, stále se občas objevují útoky, které projdou našimi preventivními opatřeními. Na prošetření těchto problémů aktivně pracujeme.
  Zpomalení obměny galaktických bran
  Jsme si vědomi zpomaleného výkonu materializátoru galaktických bran a v současné době tento problém s nejvyšší prioritou zkoumáme.
  O průběhu řešení výše uvedených technických problémů vás budeme průběžně informovat a velmi si ceníme vaší trpělivosti při jejich řešení.
  Obsahové aktualizace
  Funkce Výprava
  Vydáním funkce Výprava jsme chtěli pomoci hráčům, kteří nemohou hraním DarkOrbitu trávit dlouhé hodiny, avšak stále chtějí v průběhu času postupovat hrou a udržet si relevantní pozici.
  S přidáním funkce automatizace galaktických bran bychom také rádi vyřešili mechaniku Kuiperovy brány, která poskytuje 200 000 jednotek uridia jako zvláštní kompenzaci za jakékoli duplicitní lodní designy. Uvědomili jsme si, že tato skutečnost vybízí k repetitivnímu procházení Kuiperovy brány namísto příjemného hraní. Naší prioritou je udržovat hru co nejvíce zábavnou, a proto jsme standardizovali kompenzaci uridiem tak, aby byla stejná jako u ostatních lodních designů. Naším cílem je, že díky aktualizaci Výprava a dalším nadcházejícím aktualizacím vám nebude úprava odměn za „Kuipera“ chybět dlouho.

  Bez ohledu na to bychom rádi poděkovali všem, kteří nám zaslali své připomínky. Ačkoli tato změna snížila atraktivitu Kuiperovy brány, v blízké budoucnosti zvážíme přidání nového obsahu, abychom její atraktivitu zase navýšili.
  Funkce Výprava nám poskytuje základnu pro vydávání aktualizací, které novým hráčům umožní stabilnější postup, neboť právě na základě této funkce plánujeme další aktualizace.
  Rádi bychom poděkovali naší komunitě za věrnou podporu a nepřetržitou zpětnou vazbu. Těšte se prosím na naše aktualizace v dalších měsících!

  Váš tým vývojářů hry DarkOrbit
   

Sdílet tuto stránku