Diskuze: Zcela nové rozšíření expedice

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Forkys, 22/6/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -baghira2-

    -baghira2- User

    *SATKO* nič zlého si predsa nenapísal. Nebol dôvod sa ospravedlňovať.
    Napísal si to celkom presne, ako to vnímaš. Ako keď ideš s vlastnou kožou na trh.

    Čo sa tu len vzácne vidí. Máš môj obdiv a uznanie. Skladám pred Tebou svoj klobúk.

    Osobne si myslím, že Jelren by si tie informácie na ktoré sa pýtal, vedel pohľadať aj sám.

    EDIT: Jelren skromné informace o solidus jsou tady FAQ - Zcela nové rozšíření expedice

    Je to čas ohýbající krystal využívaný při stavbě exkurzních jednotek galaktických bran.
    Lze získat vysláním přinašečů.

    Víc informací o tom, zde na fóru není.
     
    Naposledy upraveno: 31/5/22
    *SATKO* tohle ocenil(a).
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Jelren - hned v prvom prispevku kazdej takejto diskusie mas vzdy aj odkaz na FAQ. Tam sa docitas informacie.
     
  3. Jelren

    Jelren User

    Ano díky a omlouvám se už jsem si to našel, já jenom že mám potřebu něco řešit jen když mám trojku na budíku, gg dělám nejrači ručne abych nepřišel o odměny za NPC. tak mě to hned netrklo. Začátečník taky nejsem mám lvl. 21., v profilu pilota přidělenýc 39. bodů, a 36. prometeusů (konečně) lvl. 14./15./16. takový mix. Aby mně nekdo neoznačil za lháře tak na požádání dodám screeny. všem se ještě jednou omlouvám.

    Edit: loď ciborg, ale zbírám diametrion a moduly, a brousím si zuby na lepší.
     
  4. Jsem objevil po víc než roce přinašeče řady H. Jsem neskutečně nadšenej, za co jsem utratil 5k U, nemůžu říct.

    [​IMG]
     
    pepan70, -baghira2- a MasterCard... tohle ocenili.
  5. Z r1 a r2 padá izochron a diametrion každou chvíli a je za kredity a 2000 uri
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Komentuju H-03 :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Delta-7925H - Hitac zberaci sa neoplatia. Uvediem priklad:

    H-05 (15k uridia)

    H-05 1.jpg H-05 4.jpg H-05 6.jpg

    R-05 (10k uridia)

    R-05 1.jpg R-05 2.jpg r-05 3.jpg

    Z R-0x pada aj srot, ktory je dobry na montaz obsidianiek, ale z H-0x nepada a celkovo v nicom nie su lepsie, takze to neodporucam ani vyslat.
     
    -baghira2- a Delta-7925H tohle ocenili.
  8. Já tu řadu R posílám hlavně kvůli ABR, IAC a Solidu. Jak říkám, včera jsem si všiml, že je tam tahle (evidentně fakt užitečná) řada H a zkusil jen jednu :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. No vysílání by mohlo být dobré, kdyby... Samý solidus k ničemu, Izochronát směšný - to si ještě pořád nikdo na BP nevšiml kolik je ho třeba jen pro 1 urychlení montáže? Takže výroba i posílání k ničemu, a další nepotřebné věci za které vyhazujeme spousty kreditů nebo urka. Ale postavit nový raketomet je tak ještě na půl roku, když vůbec, tak prijde 1 ubohý dílek, když dám 10K urka, tak vůbec žádný. Bere mně čert, když za urko dostanu xxxx solidus a xxx polychromium a jinak nic. Diametronu sice chodí víc, ale taky je víc lodí plus, které jen tak nepostavíš.
    Proč není možnost, aby se slitina na raketomety dala získat v nějakých akcích nebo za klíče? Co se objevily, tak se do žádné akce nedostala, zato diametron ano.
    Nejhorší je však ABR, především novější hráči jsou úplně namydlení, nemají šanci upgradovat. K čemu jim jsou prometeusky z 10 misí, když je nemohou upgradovat.
    Chtělo by to popřemýšlet a změnit nastavení posílání.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    *Irenka49•™* - v tomto nesuhlasim, ze zliatiny dava malo. Ja mam niekolko tisic a to som uz raketomet postavil. Staci sa pozriet vyssie, ze dava niekolko desiatok zliatin za 10k uri. Aj ABR sa tam da ziskat, ked sa posle za uri. Dalej pada z bran, kalendar, akcie, atd...
    A neplet sem novacikov, my sme museli tiez makat na tom, aby sme cosi ziskali, hadam nedaju novacikovi za chvilu hrania full upgrade prometheus. Je nastavene ziskavanie zliatin a dalsich veci takto proste. Kto to pravidelne hra, posiela zberacov, tak raketomet ziska, kto si posle zberacov raz za den, tak mu to potrva dlhsie.
     
    -baghira2- a Delta-7925H tohle ocenili.
  11. Ty R přinašeče nosej až na Izochron prakticky všechno užitečný. Posílám dvojkovej, nebo trojkovej a všeho mám relativně dost. No a na co Solidus? Hraju rukama, tak se mi občas vyplatí dělat ABG přes GGE, nebo jak se to jmenuje a já můžu lítat něco jinýho...

    Jo a ty slitiny na raketomety padaj snad ze stříbrnejch beden na 5-4.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Ja si napriklad tunim trosku mensi ucet a uz tam mam tiez suroviny na jeden raketomet a pritom si posielam len R-01 4x denne zhruba.
    Ale kupil som si aj dodatocne sloty na zberacov, aby som mal 5 na jedno vyslanie. To je podla mna velmi dobra investicia do buducna.
     
    -baghira2- a Delta-7925H tohle ocenili.
  13. Punisher to je sice pěkné že dáváš 10.000K uri za přinašeče, ale nepadá z nich krystal rozvratu a těch je potřeba 2400 na jeden raketomet, můžeš mi říct kde se dá tolik krystalu sehnat? já dělám r1 a z každého mi padne 1 až 3 díly na raketomet tak v tom problém nevidím, krystaly jsou horší problém
     
    -baghira2- a Delta-7925H tohle ocenili.
  14. Jo, ten krystal rozvratu, to je jiná. To by mohlo bejt ještě v něčem... I když nově byl v poslední permanentce, že jo?
     
    -baghira2- a MasterCard... tohle ocenili.
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    MasterCard... - najrychlejsie ho ziskas robenim hadesiek. Tam to pada 25-30 kuskov za branu a s dobrou skupinou idu tie brany velmi rychlo. No tato surovina nema nic spolocne s vysielanim zberacov, takze sa drzme tejto diskusie a pokial chces pisat o surovinach do raketometu, tak pouzi diskusiu, ktora sa zaobera raketometmi.
     
    -baghira2- a MasterCard... tohle ocenili.
  16. Delta-7925H to možná byl, už si to nevibavuju ale Hitacu jsem se nezúčastnil, když jsem viděl ty požadavky v permanentce tak jsem to vzdal, ty vláčky na ge1 byli pro tuto permanentku nesplnitelné, jen co jsem přiletěl k Hitacu už do mě šlo 5 až 10 lodí

    Punisher dík za radu, ale na ge1 nejde najít skupina, všichni to táhnou sami za sebe vláčkem, spíš budu dělat deltu vždy v neděli, pokud budu chtít ještě vůbec tůhle hru hrát, moc mě už nebaví
     
    Delta-7925H a -baghira2- tohle ocenili.
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    MasterCard... na kazdom servery su aj SK a CZ hraci. A tiez isto nevedia najst skupinu, treba sa s nimi skontaktovat a dohodnut, ze v nedelu zajst nejake hadsky. Poznal som par hracov, co to hrali rukami na GE1 a isto sa tam este par najde.

    Kazdopadne nebudeme riesit vlaciky, ako sa tu rozmohla diskusia. Uz sme velmi vela krat toto hlasili smerom vyssie, viac spravit nevieme, cize je kontraproduktivne pisat o tom dookola.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. Sorry, že ještě jednou, ale kdyby mi to nebránilo ve hře, tak je mi to jedno, hraju a nevypisuju na fóru... Podle mě se jen čeká, až to nebude nikdo řešit a stane se to součástí hry stejně jako automaty a multiklany.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Delta-7925H - ale multiklany neporusuju pravidla, nikde vo VOP nemas napisane, ze je zakazane aby v jednom klane boli rozne firmy. Zial programy porusuju VOP a len BP moze trestat za toto, my nie. A tymto ukoncujem debatu o programoch, lebo viac sa spravit neda. Aj my hrame hru a aj nam toto prekaza a uz sme to neraz avizovali na vyssie miesta, viac nezmozeme.
     
  20. Tak tomu se říká Den výprav?
    19.09.2022 - 08:39[​IMG]Odebráno: 1x PrimeCoupon
    [​IMG]
    19.09.2022 - 08:39[​IMG]Obdržel jsi 100000 BZ
    [​IMG]
    19.09.2022 - 08:39[​IMG]Obdržen předmět: Izochron (18)
    [​IMG]
    19.09.2022 - 08:39[​IMG]Obdržen předmět: PrimeCoupon
    [​IMG]
    19.09.2022 - 08:39[​IMG]Obdržen předmět: Solidus (125)
    [​IMG]
    19.09.2022 - 08:39[​IMG]Obdržen předmět: Polychromium (48)
    [​IMG]
    19.09.2022 - 08:39[​IMG]Obdržen předmět: Kupón ke skoku
    Absolutně k ničemu, i kupónů ke skoku mám cca 2000 a BZ miliardy :eek:

    A druhá várka
    9.09.2022 - 08:40[​IMG]Obdržel jsi 100000 BZ
    [​IMG]
    19.09.2022 - 08:40[​IMG]Obdržen předmět: Izochron (25)
    [​IMG]
    19.09.2022 - 08:40[​IMG]Obdržen předmět: Solidus (125)
    [​IMG]
    19.09.2022 - 08:40[​IMG]Obdržen předmět: Kupón ke skoku
    [​IMG]
    19.09.2022 - 08:40[​IMG]Odebráno: 1x PrimeCoupon
    Už to ani zkoušet nebudu, hold R1 a půl roku čekání na nový raketomet po 1 dílku :(
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.