DMG-->Raketa

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem νļāđċē=Ŝāмēļēоń, 30/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hele pochopím všechno ale jak mi sakra může hráč kopat 46 tis raketou to nepochopím teda vůbec může mi to někdo vysvětlit ?
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Nebol to nahodou Leonov na jeho domacich mapach?Tam totizto davaju raketami dvojnasobny dmg.

    Leonov
     
  3. I tak je nemožné dát raketou 46k např mám max upgrade raketometu a když se trefí tak dmg je cca 15k až 16k což při dvojnásobném dmg by bylo 30k až 32k a obyčejná raketa to taky být nemohla. Jedině mě napadá zda se to nekouslo a dmg se ti náhodou nesečetl. I to je možné viď Punisher?
     
  4. Funky9519

    Funky9519 User

    Dreamer nemal náhodou chevron? mohol mať seprom v raketkách a strielať PLT-3030
    ... Ale samozrejme ako si npísal možno sa to sčítalo ;)
     
  5. 6000+100%leonov= 12000+50%klín=18000+60%seprom=28800+35%boostery+základna=38800+15%PP=44712+10% Havoc=49183 a to jsem možná na něco zapomněl vem si , že i kdyby to nebyl leonov, tak je sice DMG rakety poloviční , ale pokud jsi měl lag a sečetly se 2 rakety , tak se to mohlo velice lehce sečíst
     
  6. Kenny

    Kenny User

    Ahoj, jen tě malinko upozorním, nesmíš tam dávat =, jelikož se to nerovná :D
     
    Funky9519 tohle ocenil(a).
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    D-R-E-A-M-E-R - to tvoje cislo 32k nie je konecne cislo :rolleyes:.Pozri si prispevok #5.Som rad,ze sa tu nemusim s tymi cislami ja rozpisovat ;) Len doplnim,ze havoc nema s raketou nic spolocne,kedze ma vplyv len na lasery v stihackach aj to len pri plnom obsadeni havocmi.No pockame nech sa autor vyjadri,ze co to bolo za lod,samozrejme mohlo dojst ku scitaniu dmg,co je velka pravdepodobnost,ale aspon je vidno aky nebezpecny moze byt Leonov na jeho domacej mape a to len raketami :)
     
  8. jj máš pravdu nedošlo mi že by mohl být tak upgradovaný :D asi si taky dám leona :D :D
     
  9. Jen ti trochu opravím způsob výpočtu. Většina se násobí, sčítají se jen booster a distribuční booster. Alespoň takto jsem to odpozoroval ze hry a vyčetl z dostupných informací.

    6000*1.5 (formace klín)*1.6(seprom)*1.2(1.1 booster +1.1 d.booster)*1.05 (Kappa booster)*1.1(základna upg16)*1.15(raketový výzkum lv5)*2(bonus na domovských mapách = 45904
     
  10. Kubino

    Kubino Guest

    Ano hodnoty sa násobia či už je to výpočet DMG, štítu, HP - v hre je nastavený jednotný systém výpočtu. Sčitavanie vedie ku skresleniu informácii.
     
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.