dmg test???

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -*Ťapíík*-, 18/12/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den, zase já problémem lasery už mi tedy nemizí zato dmg je mizerná tak vemu venoma full lasery 16lvl letouny 6lvl plnou lod a letouny lf4 z havocem a ted moje otázka zní mam 2x boster dmg 20% a stou to lodí je moje maximum bílou 75-80 80opravdu zřídka tak jak do mě můžou jiný střílet bílou na spektrumu ano už o 5%dmg mín za 92 95 105???Nechápu můžete mi to někdo vysvětlit?? Co dělám špatně že mám menší dmg než kamárad co lítá cz1 má půlku upgrade cca 7-8lvl a střílý o 20k víc než já???on rsb 142 čistí já max 112k rsb děkuji za rady
     
  2. =Marvin=

    =Marvin= User

    Ahoj -*Ťapíík*-,
    s výbavou co jsi zde popsal se mi tvá DMG zdá naprosto adekvátní. Na důkaz ti doložím i výpočet, že to opravdu sedí.
    Loď:
    15 LF4 na 16 lvl dá dohromady 212*15=3.180
    Letouny:
    20 lf4 lvl 16, letouny 16 lvl + havoc dají 20*212*1,26=5.342,40
    Celková základní DMG x1 je tedy maximálně 8.522,40.
    Se všemi multiplikátory je to pak 8.522,40*1,20(booster)*1,12(Profil Pilota)*1,05(Design 5% DMG)*1,60(Seprom)=19.242,89 municí x1, x4 je to přesně 76.971,56. Toto je maximální hodnota DMG kterou můžeš dosáhnout, samozřejmě to může být i o něco více pokud k tomu připočítáš boostery ze skupiny, nákazu, případně schopnosti lodí jako Oslabení štítu nebo Označení cíle.
    Jinak také nezapomeň že DMG od jiných hráčů občas na svém konci vidíš sečtenou, a do celkového DPS se počítají i rakety, PET, smartky a další.
     
    Naposledy upraveno: 18/12/17
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. ZOHAN

    ZOHAN User

    Nějak jste zapomněli na formace a cpu přesnosti laserů? A Ťapíík nemluvil vůbec o profilu pilota, jestli ho má full na boj na hráče?
     
  4. =Marvin=

    =Marvin= User

    ZOHAN no, nevím jak ty, ale já žádného hráče s plně upgradovanými lf4 bez profilu zvedajícího DMG neznám, leda by to byl hardcore farmář. ;) Jedině že by autor resetoval profil, což nezmínil, ale to se pak nejde divit že DMG bude menší. Navíc jsem výpočet podrobně rozepsal i s popisky, tak není problém si to přepočítat bez jakékoliv části. O formacích se autor nezmínil, no je jasné že pokud autor porovnává svoje DMG s jiným hráčem a používají oba rozdílné formace ovlivňující DMG, bude tam rozdíl.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  6. =Marvin=

    =Marvin= User

    Autor se delší dobu neozval, považuji téma za zodpovězeno a uzavírám.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.