dmg

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem |||EVUL-TURK|||, 4/7/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jak to někteří dělají,že ubírají třeba 80 000 nebo 130 000 na jednu ránu? :D o_O i když použiju x4 nebo rsb tak ubírám max 30 000 o_O i se sepromem třeba 35 o_O
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    |||EVUL-TURK||| - lezne ty asi nemas taku vybavu ako niektori hraci ;) LF4 full upgrade alebo uz nove LF4, ktore su este silnejsie + stihacky upgrade + double boostri na DMG + Profil pilota + seprom + formacia lode + design na stihacky spartan alebo havoc + bonus lode na dmg + dmg modul v klanovej bojovej zakladni + distribucny bonus od spriatelenych hracov na mape,je toho strasne vela... Tych 80k neni problem dat bielou a to ratam ako jednotlivca bez skupiny a KBS(klanovej bojovej zakladne) :)
     
    -baghira2- a *SATKO* tohle ocenili.
  3. double boostery? :D já mám třeba booster dmg a když ho dostanu nebo koupím víckrát tak to je akorát na délší dobu :O
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -baghira2- a *SATKO* tohle ocenili.
  5. jaritko

    jaritko User

    Sú dva druhy boostrov: BO1- normálny booster, ktorý pridáva určité percento v závislosti na druhu len tebe
    BO2- distribučný booster, ktorý pridáva rovnako ako BO1 tebe a spolu sa zrátavajú a navyše pridáva polovičnú hodnotu aj spriateleným lodiam.

    Boostery(Zesilovače)

    Edit: Punisher , nepredbiehaj sa:D
     
    -baghira2- a *SATKO* tohle ocenili.
  6. *SATKO*

    *SATKO* User

  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  8. OKO2013

    OKO2013 User

    celkem zajimave tak proc kdyz mam lf4 level 16,letouny level 16 a full havoc talenty na hrace a strilim hraci treba 30k damag a zkousel sem seprom double bousters a nic nepomohlo

    nepritel co nema ani z poloviny co ja je silnejsi tak cim to je
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 4/7/17
    Fazer7λητк tohle ocenil(a).
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    OKO2013 - kolko mas tych LF4 v lodi a stihackach?? Pretoze ja tiez davam na rychlej konfe len nejakych 30k, ale na tazkej uz kopem za 80k s 35 LF4 (15LF4 v lodi a 20 v stihackach)
    A nepis prosim ta prispevky pod seba, ale pouzivaj funkciu upravit ;)
    Precitaj si: Správne prispievanie na fóre
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. OKO2013

    OKO2013 User

    mam full lf 4 pouzivam kolem 35 level 16 ve stihackah mam 20 lf4 ted hodne litam z tartarusem ale tolik to prece neudela na damag videl sem tartaruse strilet za 150k a vic.A ja na rychle strilim kolem 12k takze nevim proc a cim to je na to co mam
     
    Naposledy upraveno: 4/7/17
  11. *SATKO*

    *SATKO* User

    a profil pilota máš aký ? Myslím tým - lovci odmien 1,2 - v Cesku - kvantova optika
     
    Naposledy upraveno: 4/7/17
  12. OKO2013

    OKO2013 User

    lovecc +2+3,optika +5 strilim porad stejne jako pred pul roku kdyz napisu na podporu neresi nic ale penize chcou nedaji nic zadarmo ja uz tam psal pred pul rokem.U jine hry mne neodpovedely cekam sand 5-6 roku
     
  13. Borat

    Borat User

    OKO2013 a prečo sem nedáš ID? Lebo účty ktoré su priradene k tomu účtu majú lvl 1 takže nemám ako sa pozrieť čo máš a čo nie.
     
  14. OKO2013

    OKO2013 User

    hraji na americe
     
  15. Borat

    Borat User

    A ID tvojho hlavného účtu je aké? Nájdeš ho vľavo hore.
     
  16. OKO2013

    OKO2013 User

    161711617
     
  17. on asi striela na rychlej konfe ja s surgeonov davam 4x 103000 formacia vrtacka + infekcna mina. tartarus ma schopnost co znizuje dmg -5% a ked este mas formaciu kruch to mas o dalsich -25% nenej
     
  18. cernobyl

    cernobyl User

    a co tak cest nemas v minuse :)
     
  19. OKO2013

    OKO2013 User

    5 procent to prece neudela tolik nemam sem v +
     
  20. -baghira2-

    -baghira2- User

    A nepoužívaš náhodou formáciu x? Pretože tá je vhodná len na npc, na lode súperov iných firiem sa už vonkoncom nehodí.

    Radšej by si sa na to mal pozrieť a zmeniť si formáciu, pokiaľ je tomu naozaj tak.

    EDIT: ZOHAN o tom by měl napsat samotný hráč o svých letounech, leveli a stupni upgrade,
    kolik má studijních bodů na boj (tlusté lasery), jaké formace vlastní? Na jakém designu lítá,
    zda newarpoval a podobně. Rozhodně tieto informace měl o sebe dodat on sám.

    A zde od toho nejsi, abys ho tolik kritizoval; místo toho abys mu poradil / pomohl.
    Zrovna Ty také nejdeš příkladem, abys měl to právo, rozhodně ho v tomto směru
    tolik poučovat. Ať si holt z toho vybere on sám, co mu z toho víc pomůže / osoží.
    Pokud je fakt uznalejší. :);)
     
    Naposledy upraveno: 4/7/17
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.