DMG

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem NAIDIUS, 16/11/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. NAIDIUS

    NAIDIUS User

    Ako môže dať hráč moju konfu s 550k štítov za 3s dole na kruhu?
     
  2. *SATKO*

    *SATKO* User

    No,myslim ze ked mal full Magmadril a isiel ti po BZ,tak velmi lahko
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. NAIDIUS

    NAIDIUS User

    na kruhu? 550K štítov za 3s??
     
  4. *SATKO*

    *SATKO* User

    No nechcem Ta klamať,ale kruh ti sice prida stit ale zaroven stracaš dmg-cooldown rakiet a rýchlosť.BZ sa nemenia.Ako som pisal:ak je full magmadrill+full boostre dmg+profil pilota +formacia letunov na BZ tak je to mozne.Poviem ti ja mam v dvojke konfe stit takmer 2 mil. ale ked mi ide po BZ stihnem ledva utiecť.
    P.S. mozno to zle chapem-na kruhu si bol ti alebo on ?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. NAIDIUS

    NAIDIUS User

  6. *SATKO*

    *SATKO* User

    no ked aj on,tak prerataj -47 magmadrill+vsetko co som pisal vyssie,tak ma aj tak hodne navrch a mozno pustil aj smartbombu niekedy to ani nezbadas+zameriavacie cpu,ale nwm mozno sa mýlim
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. ZOHAN

    ZOHAN User

    -47 magmadrill
    zajímavé číslo a zajímavý názor :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  9. NAIDIUS

    NAIDIUS User

    Presne tak za 3s mi dal dole 550k štítu a mal formaciu kruh.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. *SATKO*

    *SATKO* User

    Zohan-magmadrill 15-lod+20 iris+12 pet - 47 v lodi Cyborg 16 takze až 48 a bez smajlíkov.Ja neviem posudit ako sa to stalo,len poukazujem z vlastných skuseností ze lode takto vybavene majú neskutocnú šupu a mal som uz cest ich na pvp stretnúť
     
    Naposledy upraveno: 17/11/18
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    NAIDIUS - myslim, ze taky dmg nie je problem dat na kruhu za 3s. Na zaciatku jeden mix s RSB a po 3s druhy mix s RSB. Cize si dostal dohromady 3 salvy s bielou a 2 salvy s RSB. Cize ked kopal bielou za 80k to mame
    3 x 80k = 240k
    2 x 120k = 240k
    Dohromady to je 480k a zvysok mohlo byt raketami + raketometom + PET

    Tych 80k bielou sa da na cyborgovi dosiahnut, ked ma hrac nakazu, skupinu s distribucnakmi na dmg a pripadne este zo stanice dmg modul. Cize nic neobvykleho na tom nevidim.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. NAIDIUS

    NAIDIUS User

    mozes uzavriet
     
  13. leosacek

    leosacek User

    80k na cyborgovi? :D Jo velmi vtipný, bohužel je úplně normální že dnes hráč kopne 110k x4, v dnešní hře už to vůbec není o taktice ale o tom koho je víc a kdo má vše na full vylepšený, bohužel .. já jsem třeba full ty nový lf4, chybí mi upgrade štíty a letouny už jen pár lvlů a s Hammerclaw kopnu bez skupiny bez boosterů kolem 60k a pochybuju že dalších 50k udělají boostery
     
  14. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    leosacek - my sme sa bavili o 80k na kruhu. Je jasne, ze napriklad na vrtacke bude ten dmg o hodne vyssi.
    Pokial sa chces bavit o dmg, tak potom v diskusii na to vytvorenej: Diskuze: Maximální DMG
    Na ziadost autora temy uzatvaram.

    LOCK!
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.