DMG

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Earthquake, 12/5/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Earthquake

    Earthquake User

    Zdravim. Zaujima ma, ze ako funguje system. Pocita to % zo zakladneho DMG laserami alebo ako to funguje?
    Napriklad raketa PLT-2026 ma dmg 2k. Takze ak si k tomu pridam formaciu chevron, seprom do rakiet, G-Venom, Kalibrator 2/5, Leonov. tak v tom pripade to bude vyzerat nasledovne?
    2000x0.65 - Chevron ->1300
    2000x0.60 - Seprom -> 1200
    2000x0.05 - Venom -> 100
    2000x0.04 - Kalibrator -> 80
    Takze koniec koncov by som mal mat dmg 4680 ako zaklad a X2 pretoze Leonov->9360
    Je to naozaj realita alebo to funguje inak? Ako napriklad sa potom pocitaju lasere. Havoc dava 10% DMG len zo zakladu alebo dava 10%DMG z laserov, 10% z bonusu zo sepromu, 10%DMG na rakety, 10%DMG na PET apod. Ako to funguje?
     
  2. A k čemu je dobré tyto informace vědět?
     
  3. Earthquake

    Earthquake User

    Pretoze ma zaujima, ze aky dmg dosiahnem ak pouzijem Leonova na dolnych mapach a budem vyuzit ich s premium. Kedze pouzivas premium tak tvoje DPS raketami sa zvysi o 1.5x
     
  4. -baghira2-

    -baghira2- User

    Naposledy upraveno: 12/5/20
    Farhat-princ-poušte a bhagira22 tohle ocenili.
  5. Earthquake

    Earthquake User

    Ale zaujima ma, ze ako to funguje. Lebo v tom pripade je Leonov s tym modulom este lepsi. Berie sa vzdy zaklad dmg a od toho sa pripisuju bonus percenta?
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Earthquake - pocty ohladne dmg najdes v tejto teme: Maximální DMG
    Samozrejme novym systemom upgrades pre prometheusky a novymi modulmi sa ten dmg moze zdvihnut este.
    Pozri si tu temu a ak mas este nejake otazky, tak napis do diskusie na to vytvorenej, nech tu nemame duplicity: Diskuze: Maximální DMG

    Duplicita,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.