Dnešní odměna z kalendáře

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem VW-GOLF-I-GTI, 19/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý večír dnes jsem otevřel v kalendáři pole č.19 po rozkliknutí se my zobrazilo že jsem dostal 4 zelené klíče ale nikam se mi nepřičetly co stím ? Děkuji za odpověď.
    38561179 CZ1
     
  2. Mám to úplně stejné, nic se nepřičetlo, servr CZ1. [​IMG]56792707
     
  3. Bilance Uridia
    • 19.12. 05:50 Obdržel jsi denní Login bonus na 5 dny. + 200 U.
    • 18.12. 18:07 Rakety koupeny (500) - 750,000 k.
    • Lodní deník:
    • 19.12.2013 - 05:51[​IMG]Veselý Zimní festival!
      [​IMG]
      19.12.2013 - 05:50[​IMG]Obdržel jsi denní Login bonus na 5 dny.
      [​IMG]
      18.12.2013 - 18:07[​IMG]Rakety koupeny (500)
      vypadá to , že to přičetlo logdisky - asi se něco porouchalo - žádný klíče , ale logdisky už po třetí - BP si s námi hraje :)
    • Vsadím se, že řeknou že obrázek je správně :D
     
  4. Zeus

    Zeus Guest

    Ano,máte pravdu,i mně se přičetly logdisky.Mohli jste si ale všimnout,že po otevření daného okna je na obrázku logdisk,takže asi špatně napsaná odměna,ale dobře zobrazená.
     
  5. Sid

    Sid Guest

  6. Hm Zeus,ale neviem v ktory den boli pripisane logdisky a zobrazene boli kluce koristi,takze to nebude asi len v zobrazeni;)

    Konkretne hned prve okno v lavo hore 2xkluce je zobrazene,ale vypisalo a pripisalo 2xlogdisk...
     
  7. Belgam

    Belgam Guest

    Spravna odmena dnes jsou logdisky a ne klice, jedna se jen o chybu .
     
  8. Korben

    Korben User

    •»Śøŋºº«•Je jedno či dostaneš logdisky alebo muníciu alebo len pozdrav na pekný deň, je to len darček, tak sa o nič nevsádzaj. Tiež si nemusel dostať nič. Nechápem ako môže niekto držkovať za to čo dostane zadarmo ?
    Jedna téma tu už bola a ihneď po tom ako sem napísal hráč , som overil aký predmet sa s kalendára získa a tak isto som to overil aj z rozpisu od BP.
    Mimochodom Logdisky boli 2x a nie 3x. ;)

    Edit: Tak že pre remcalkov tipu •»Śøŋºº«• , kto sa prihlási do hry znova , tak dostane 4 zelené kľúče ktoré dostane systémovo pripísané. :)
     
    Naposledy upraveno: 19/12/13
  9. Vše je v pořádku děkuji za popsání problému a za to že se to vyřešilo admine můžeš lock :)
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.