DO na Tabletu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Kenny, 11/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Kenny

    Kenny User

    Dobrý den.
    Už několik lidí se tu ptalo na Dark Orbit v tabletu. (Mezi ně jsem patřil i já)
    Já mám tablet Acer iconia A1-810.
    MediaTek MTK 8125 1.2GHz Quad-Core, Dotykový IPS 7.9" 1024x768, RAM 1GB, eMMC 16GB.
    Stáhněte si prohlížeč photon, nainstalujte ho, a jakmile byste chtěli hrát, klikněte na takový "blesk".
    tím se spustí flash player, a můžete hrát.
    Jde sundat i VK, ale nejlepší je to na paládku, jelikož stačí uzamknout tablet, a petík si sbírá.
    Odskoušel jsem to, sbíral 3 hodiny, pak mne sundali :D
     
    Naposledy upraveno: 11/1/14
  2. Korben

    Korben User

    Kenny ak to nieje proti pravidlám tak môžeš, ale nezabudni udať aj údaje o tablete aby sa niekto nečudoval ak mu to nepôjde.
     
  3. Kenny

    Kenny User

    takto vyhovující ?
     
  4. To je paráda, já se zatím musím tahat s NTB. A opravdu ti to ten HW utáhne?
     
  5. Kenny

    Kenny User

    Ano, utáhne, teď jsem bohužel mimo domov, ale jakmile přijedu, tablet si nafotím a dám to sem :)
    EDIT : Je to ovšem omezenější, protože je tam menší obrazovka, ale jak jsem psal, na pld doostačující ¨:)
     
    Naposledy upraveno: 12/1/14
  6. Vyzkoušeno na nexus 7 II a taky to šlape
     
  7. Kenny

    Kenny User

    Mohl bych se zeptat, jestli by sem nešla dát ještě anketa ? Abychom věděli, komu to funguje, a komu ne :)
     
  8. Kenny a ostatni ,,zavislaci" stahnite si FlashFox Pro z ulozta nebo z Google Play :D kdyz to neni koupeny tak ti to haze reklany :/ ale je to lepsi ne ten Photon ... hodne kdyz to bude hledat tak napis : Flash Fox Pro.apk ( melo by to mit kolem 28 MB ) stahni a nainstaluj :D ,hral sem to na mobilu Huawei Ascend G300 :3 kdyby byl novy tak slape jak hodiny ( jenze uz ma rok a nekolikrat za mesic mi spadne na zem :DD )
    doporucuji
    Mini_Hunter_CZ
     
    Naposledy upraveno: 12/1/14
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Kedze sa uz dlhsiu dobu nik nevyjadril,ani autor,tak si dovolim temu uzavriet.

    Uzavrete,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.