Dôležité zmeny vo vývojovom cykle hry DarkOrbit

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem K-A-R-E-L, 3/4/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. K-A-R-E-L

    K-A-R-E-L User

    Ahoj,
    mám tomu rozumět tak že ty nové lodě se nepřidají jako vůbec?

    https://board-cs.darkorbit.com//thr...jovom-cykle-hry-darkorbit.108730/#post-903953

    Jelikož to lze chápat i tak že takže tahle akce s Hitacem a přidání nové suroviny oleje, atd. má tedy smysl jen že se něco postřílí a seberou nějaké suroviny?

    Pak OK není to špatné, surovin (těch standardních padá dost), ale škoda že to někdo neřešil dříve než tahle akce byla spuštěna.
     
  2. Borat

    Borat User

    No mne to skôr príde ako keby ešte toto chceli dotiahnuť do konca a potom sa konečne pustiť do opráv.

    Uvidíme ako to dopadne a či vôbec budú tie lode. Ak bude nové info ohľadom lodí tak určite ho dostanete.
     
    Platan, -baghira2- a Rasputinn13 tohle ocenili.
  3. Oznámení je hezky napsáno, ale uvidíme co se změní. Snad to není jen psaní do větru..
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. |Oromë|

    |Oromë| User

    V oznameni nejde vobec o lode, ide o hru ako celok, o cely jej system. Niektore serveri su takmer uplne prazdne ak ide o bezne mapy, rebricky su dost neobjektivne, v hre su chyby... BP snad konecne zacne riesit to dolezite.

    Vyzera to tak, ze novy ludia v BP si tieto veci zacali uvedomovat.

    Ci nove lode budu alebo nie.. to este nevieme, nemame k tomu vyjadrenie.
     
    Platan, Minerva a -baghira2- tohle ocenili.
  5. Za mna, nech nedavaju ziadne nove lode. Podla mna su (aspon v sucasnej konfiguracii) strasne OP. Napr. Cyborg je v podstate Goliath Venom, ale vylepseny v kazdom moznom smere. 16 laserov, 16 generatorov, 10% booster, silnejsia singularita... TO je proste len vylepsenie momentalne najsilnejsej lode, ktore by totalne narusilo vyvazenie hry. Takze tak... :)
     
  6. Karlosray

    Karlosray User

    kenečne se vykašlou na nove *** do hry a začnou opravovat ty chyby kterych tu je už dost ve hře
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Jsem rád že si konečně developeři uvědomují prioritní věci které je potřeba řešit namísto vymýšlení nových součastí hry. Trochu mě jen mrzí že to přichazí až na poslední chvíly. Spousta hráčů přestalo hrát právě kvůli laxnímu přístupu ze strany developerského týmu. Přeji jim tedy hodně štěstí, zdaru a doufám že se jim podaří hru opět rozdýchat.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Łïmïtlεşş musím sa zastať Dev. tímu... neni to len o nich celá firma, je tam ďalších xy ľudí, ktorí rozhodujú a ver mi, dospieť k tomuto rozhodnutiu tak museli team leader dev. tímu pekne zabojovať aby sa uprednostnila samotná hra ako nové akcie.
     
    Minerva a -baghira2- tohle ocenili.
  9. DJ-METRIX

    DJ-METRIX User

    Mě fascinovala část slučování servu...Nu netvrdili tu vždycky všichni,že je to nereálné? A jejda nějak moc často se o tom mluví...takže asi to tak nereálné nebude:-DDD Nu třeba mě to poštouchne se ke hře vrátit:))
     
  10. K-A-R-E-L

    K-A-R-E-L User

    Jo to víš refrakcí to zkusili a už ví jak na to....takže slučování serverů patrně je další plán.

    Nicméně pokud opraví ty chyby prvně a pak až dají zbytek tak to bude pro všechny asi to nejlepší, škoda že jim to došlo až nyní.
     
    Minerva a -baghira2- tohle ocenili.
  11. Když jsem to včera četl, měl jsem dojem, že rozum zvítězil nad obchodem. Pokud se opravdu něco změní bude to pecka a určitě se příliv nových pilotů zvýší. Slučování serverů - bezva, bude to velice zajímavé. Držím pěsti, ať to konečně BP dotáhne do konce!:)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Dost zujimave ohladom zlucovania sereverov mohly by spravyt 4 firmu
     
  13. To by chcel asi každý aby hra fungovala, ale nemôžem si pomôcť mám skôr dojem že nevedia kam s konopí, dva týždne sa tu naháňame za nejakým olejom, potom dajú nejasnú info uprostred akcie.....prepáčte, ale takto sa profíci nesprávajú
     
    _mnemonic_ a -baghira2- tohle ocenili.
  14. S týmto sa malo začať už dávno ale lepšie neskoro ako vôbec načo su akcie ked polovička veci nefunguje konečne krok v pred :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. |Oromë|

    |Oromë| User

    Ono veci sa lepsia, aj interne musim povedat, ze dostavame viac informacii a aj viac chyb sa opravuje. Akurat neustale pridavane novinky vytvaraju nove a nove chyby, obdobie pokoja bez vyraznych updatov je to co hra potrebuje, stabilizovat sa.

    Snad sa bude lepsit aj situacia ohladne botov a bugov. Reakcia na posledny exploit oleja naznacuje, ze tentoraz sa ocividne tieto veci uz nebudu tolerovat tak ako v minulosti, aspon v to dufam.

    Nechajme sa prekvapit, aj ked uz osobne nehram aktivne(nemam cas), rad by som videl navrat plnych map a bojov kde sa ferovo bojovalo a nie len bugovalo.. :)
     
  16. |Oromë| - čte se to dobře, mi co hrajeme,bože,skoro 10 let,něco vydržíme,ale pokud se opravdu začne opravovat, možná dalších deset let tu ještě budu otravovat.
    Docela by mě zajímalo, kolik pamětníků tu je.
     
  17. RYTMUS

    RYTMUS User

    Tak ako pisal Orome, chce to uz obdobie kludu a pokoja. Niekedy mam pocit, ze ked mesiac nehram resp. ignorujem novinky tak som zaspal dobu a kym to pochopim o co ide tak je tu zas nieco nove a zas menej ludi na mapach. Takze velmi rad by som prijal trosku ukludnenie hry, zkvalitnenie atd.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. No myslím si, že když začnou vše dávat dohromady a sloučí servery. Mohlo by to přitánout víc hráčů, a celkově by mohly mít větší zisk, protože když to lidi nebude bavit, nebudou mít takovou potřebu platit. Jsem taky jeden z těch co hrajou kolem 10 let, sice s přestávkama, ale vždycky se po čase k hraní vrátim, jen těch lidí na mapách vždycky spousta zmizí.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. to jo zatím to je akorad Chaos novinek ktere vlastně na 25% nefungují
     
    Alyctro a -baghira2- tohle ocenili.
  20. _mnemonic_

    _mnemonic_ User

    Dalsi akce bude co se povida cca v pulce dubna.Tim snad bude na cas konec akcim -ale jak sem koukal bude to opet brana ktera naplni mapy -a pro jistotu primo skupinova -ta je naplni o to vice.K slucovani servru -hraci nepribudou -leda jich jeste vic skonci po strate identity a postaveni v zebrickach na (svem servru) -zive vydim jak misto 100 top hracu lita najednou 300 top hracu a k nim zacina na 500 novejch hracu.Co tomu tady pomuze -odstarnit super veci ze hry jako potrebu po prihlaseni 7 dni delat lod na strileni VK (drazba -stavba skylabu,atd..) Hrac dneska ma nalogovat a dostat 1 lod na farmeni -plne vybavenej golik LF2,BO1,cpu, a sky lab na 10 lvl -jinak udela jen 1 vec -po 4 hod. hrani bez uzitku to nadobro vypne a de jinam.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.