dostavam polku odmeny z boxika

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ▓♫§můĐgĄ§♫▓, 19/1/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. čaute chcel by som sa len opytať dostavam polku z boxika aky je dôvod ked nebotujem ani nič neviem
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  3. Drift1

    Drift1 User

    Pokud ti skončil dvojnásobný booster tak to Punisher vychytal..pokud normálně z boxíku bez dvojnásobku tak tvůj úsudek není voňavý.Nevím jak ostatní ale já střílím jak chci,kde chci a jakdlouho chci ale ještě jsem od zavedení nezažil klesání odměn. Navíc mne zaráží že jsi registrován od roku 2016 ale na forum to máš první zprávu..
     
  4. Septarzx

    Septarzx User

    drift daj profil pilota a zistim ti či si nebotil ked sa tak hráš na toho dobrého hráča.. ako každý vie po niejakom čase sa odmeny " respektive uridium z boxikov menej a menej zobrazuje v boxoch pokial si na tej istej mape aj po 20 minútach
     
  5. Drift1

    Drift1 User

    Na co profil ? Myslíš částku na reset necelých půl mega uridia nebo profil s herními hodinami atd?... Jsem dobrý hráč protože vím co hra nabízí a relaxuju.Nepotřebuju mít všechno hned. Koukni od kdy hraju.Myslíš že mám vše? Chybí mi jeden hercul.Mám přes 60 LF4 z toho 11 kusů na lvl 16. Havoce mám všechny.Mám 4 prometheusovy lasery.Letouny upgradované nemám. Nutno podotknout že těch 10 LF4 jsem dostal za hitaca a jednu jsem upgradnul sám. Mám štíty a z toho mám upgradovaných 30 kusů taky od hitaca. Na všem pracuju sám a poctivě a nemám s tím problém.To vaše klesání odměn nechápu. Ještě jsem do teď nezaznamenal u mě tenhle problém a ani brácha s kterým to hraju stejně dlouho,stejně tak kamarádi co poznám.Mě je to fuk,nechci nikoho obviňovat protoženemůžu říct na 100 procent že to použil. Pokud to hodláš vyčíst z profilu tak do toho to pak může každý odkaždého. Já jedu dle pravidel a v poslední době je mi fuk zda jde o cizí firmu nebo o vlastní.Pokud léta a nesedí u toho jdu do něj. Na pld se dobře plní ůkoly.Nevěřím tomu že i obyčejný nováček by se nezačal bránit po 2 sestřelu. https://ctrlv.cz/aQMD Nakonec se podívej sem. https://ctrlv.cz/xSar Hraje to o dva roky déle a kolik má hodin atd.. Myslíš že je fér?..Nejsem jediný kdo ti na něj ukáže. Kdyby u toho seděl tak ho v deníku nemám ani omylem. Nakonec ti povím jedno-zrovna TY by si měl být ticho.
     
    Naposledy upraveno: 19/1/20
  6. nie neskončil mam ich ešte 19 dni :D
    -------------------
    na toto som už pisal adminom lebo by bol prvý bez komkurencie keby mal 30k hodin a mne za nič znižia odmeny :DDD takže taký mam nazor na cely bigpoint
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 20/1/20
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ▓♫§můĐgĄ§♫▓ - viac krat sa to tu uz riesilo, ze ked hrac dlho boxikuje, tak mu mozu klesat odmeny v boxikoch. Prvu hodinu mozno zarobi 20k ucka, dalsiu zarobi 18k atd... Zrejme to je opatrenie voci tym, co to nezbieraju rucne, ale vdaka programom.
     
  8. Arya

    Arya User

    Autor se více neozval, téma tedy uzamykám a přeji hodně štěstí ve hře.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.