Dotaz-brána gama

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -werty35-, 2/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -werty35-

    -werty35- User

    V predposlednej vlne tejto brány nastal výpadok pripojenia k DO, náslkedkom čoho ma zničili Kristalony( výpadok nastal ked som bol v bráne). Kedže bol to moj posledný život a neviem či bol výpadok spôsobený na z mojej strany alebo zo strany DO, žiadam o preverenie tohto stavu a poprípade žiadam o navrátenie tejto brány.Z pozdravom. -werty35-
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Uz dnes sme riesili stratu posledneho zivota v brane,tak sa odcitujem:
    Presunute do vhodnej sekcie.Toto nema nic spolocne s chatom.
     
  3. -werty35-

    -werty35- User

    díík:)) za info, počkám na vyjadrenie BP
     
  4. Sid

    Sid Guest

    -werty35- jen doplním kolegu, že chyba mohla nastat i někde po trase tvého internetového připojení, bohužel ani za tyto chyby BP nenese odpovědnost a tudíž ti bránu v těchto případech také nevrátí.
     
  5. -werty35-

    -werty35- User

    ) mohlo nastať problém pripijenia na trase, preto som žiadal o preverenie:)) ale kupodivu, ten istý problém nastal približne o rovnakom čase na pala:)) (cca.18.20) bol som v hmnle a zrazu sa mi zrušilo spojenie z DO:-(( proste nejaký výpadok, neviem:-(( dnes ráno som zistil , že kupony na opravu sa mi znížili z 1001 na 994 a mám premko, takže z nich by nemalo odbúdať:-(( opravy irisiv sa robili pred 5 dnami:)) takže naozaj neviem čo sa deje:-(((
     
  6. Logan

    Logan User

    Nuz neviem, k branam sa Ti uz vyjadrili kolegovia, co sa tyka tych kuponov skus si prezriet bilanciu ci tam nieco nenajdes.
    Inac by si musel kontaktovat podporu co sa tych kuponov tyka

    mas este niece k teme?
     
  7. -werty35-

    -werty35- User

    nie, ďakujem:))
     
  8. Kubino

    Kubino Guest

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.