dotaz k oznámení ... Trest za využívanie bugov 13.10.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem nero3, 15/10/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. nero3

    nero3 User

    Tak nevím zda pod pojmem využívání bugu se skrývá i používáni autopilota??

    Zřejmě ne

    Kdyby trestali tyto hráče, tak jsem už v žebříčku mezi první 100 a mám hodnost šefplukovníka, nebo generála :)) ale zatím ... po už asi 3 oznámení o trestech...... jsem se neposunul v pořadí ani o píď.

    Každy asi víme o hodně hráčích co lítají na autopilotech, používají programky na souboje, atd... a když se člověk podívá na jejich profil, tak lítaj 10-15h denně po dobu 5 let, nebo i více.

    Zřejmě to co jsem popsal nespadá pod bugy za které se trestá

    Tyto oznámeni jsou tedy jen provokací a výsměchem těm co to hrají poctivě ????????
     
  2. jaritko

    jaritko User

  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    nero3 - je rozdiel medzim vyuzivanim bugov a pouzivanim bota.

    jaritko - zalezi na ake bugy sa sustredia, zial v DO ich bolo viac.
     
  4. *-MAKRO-*

    *-MAKRO-* User

    Od BP nemôžete očakávať dokonalosť a moderátor predloží len to, čo od nich dostane.
     
  5. nero3

    nero3 User

    Makro - ta věta snad směřovala k moderátorům?? tak nevím proč je do toho taháš.
    A kdo očekává od BP dokonalost?? Ale aspoň by BP mohlo přejít od diletantství k průměru

    Punisher - nojo sice je oboje porušování pravidel, ale pár rozdílu se v tom najde. To máš pravdu .... ale pořád jde o hrubé porušení pravidel. A je běžné, že ti co používají bota i zneuživaj bugy
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    nero3 - lenže *-MAKRO-* ma ale pravdu, pretoze my nie sme vyvojari, len sprostredkuvame informacie z centraly BP. Taktiez aj to, ze ake detekcie spravia zalezi od nich, ci spravia len na bugy alebo aj botky.

    Povazujem teda zodpovedane,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.