Dotaz - Kalendář

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ĐΛЯŦH-SIĐIØUS-LØЯИΣ, 29/10/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím měl bych dotaz chtěl bych se zeptat zda někdo neví jaký bude denní kalendář na měsíc Listopad??

    Předem děkují
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Arya

    Arya User

    ĐΛЯŦH-SIĐIØUS-LØЯИΣ, Ahoj, kalendář je rozdělen dle měsíců. Pro zobrazení akcí v dalším měsíci je potřeba si zobrazit měsíc, ve kterém se akce odehrávají.
    [​IMG]

    Zobrazí se ti měsíc listopad- stránka na kterou dal odkaz spoluhráč výše. Chtěl by ses k tomuto tématu ještě na něco zeptat? :)


    MajklaDavid, děkuji za odkaz. ;)
     
    MajklaDavid a -baghira2- tohle ocenili.
  3. Aha vy jste mě asi nepochopily jak to myslím tak jinak.

    Tento kalendář myslím. Kde když dám start tak vidím co dostanu v určitý den za odměnu. (někdo tomu říká denní bonus já tomu říkám denní kalendář)
    Radši dám fotku

    [​IMG]
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Arya

    Arya User

    Inu, říkáme tomu denní bonus, protože to denní bonus je. :D Vždyť je to napsáno i v obrázku, který jsi sem vložil. :)

    Obsah denního bonusu na další měsíc není dopředu známý. Vždy se ho dozvíme, až první den daného měsíce.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Potřeboval bych aby tam byl na 150 oleje... to by se mi to hodilo moc do cyborga :rolleyes:.
    Takto mi to budu trvat ještě dlouho :D.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    •ŞĦΘCK▪ - ostatne predmety na cyborga mas? Ten olej sa nazbiera neboj nic, ja ho mam kopu a uz mam aj tie nove lode, kazdu chvilu bud denny bonus alebo z ulohy sa da ziskat. ;)

    Su este nejake otazky k teme?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. -baghira2-

    -baghira2- User

    Naposledy upraveno: 29/10/18
  8. Děkuju
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.