Zpetná vazba dotaz na cyborg

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Jelren, 13/5/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Jelren

    Jelren User

    ahoj, rád bych se zeptal jaká je pravděpodobnost že ze speciálních odmen zbran dostanu tuto loď, (cyborg)uz několikrát jsem to splnil a pořád nic. eksistuje nejaká známa percentuelní pravděpodobnost nebo je to opravdu jen nahoda? jestli uz byla tema nekde zodpovezena dekuli za přesměrování. ps omlouvam se za svoji češtinu děkuji za pochopení a hlavně za odpověd.
     
  2. -baghira2-

    -baghira2- User

    Naposledy upraveno: 13/5/21
  3. Takže, když jednu z těch bran při akci uděláš 100x, tvoje šance na cyborg bude vyšší :D. To už bych ti doporučil ji sestavit v montáži.
     
  4. Pavlinka1

    Pavlinka1 User

    Tak přesně takhle u této hry statistika zcela jistě nefunguje.
    Jelren,?? je to o štěstí a hlavně si musíš uvědomit, že tam padají 3 různé lodičky.
    Pro tvou představu. představ si kostku, která má 100 plošek (klasická kostka jich má 6). Na každé plošce je nějaké odměna a na jedné z nich je napsáno: cyborg. Dokončíš bránu a hodíě tou kostkou a dostaneš náhodně jednu z odměn- na 97 ploškách je napsáno : nic, nebo zkus to příště.
    Takže přeji hodně štěstí.
    Jen ti napíšu, že legenda praví, kamarádovi chyběl poslední herkul a byly v té době v týdnu dvojnásobky v branách, tak zkusil kappu a padnuly mu herkuly i cyborg. Dokonce vím o někom, komu padnuly i 2 lodě najednou. A já mám třeba cca 150 takových bran a nepadnula mi jediná loď.:mad::mad::mad:
    Proč tak moc toužíš po této lodi? Máš na ni dobré moduly? Zkus raději tuto akci, vyrob si novou lodičku a zkus nějaké moduly získat a uvidíš. Doufám, že nebudeš mít smůlu jako já.:)
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Jelren - je to o stasti proste, na malom ucte mi padol cyborg z prvej brany. Na inom ucte mi nepadol ani z niekolkych desiatok bran. Ta pravdepodobnost je tam proste velmi nizka. Ak by si mal dalsie otazky k lodi cyborg, tak smeruj to sem do temy: Diskuze: Lodě a designy

    LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.