Dotaz na IP adresu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem TemnyRitir, 28/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. TemnyRitir

    TemnyRitir User

    Nejde mi chat to uz jsem tu resil pry je to Ban,a pry mam upravit IP adresu,ale jak to mam udelat ,kdyz odesilam na internet IP poskytovatele internetu jako kazdy jiny zakaznik???? To mi rekl jejich technik...Dekuji za odpoved
     
  2. Sid

    Sid Guest

    TemnyRitir jejich technik ti bude muset zařídit takzvanou "veřejnou" IP, která je jedinečná a máš ji pouze ty.

    Pokud ti tvůj poskytovatel neumí tuto službu zprostředkovat, máš podle mého již pouze dvě možnosti.

    1. smířit se s nastalou situací.
    2. oslovit konkurenci v oboru poskytování internetových služeb.
     
  3. Zeus

    Zeus Guest

    Jak psal kolega,musíš se obrátit na poskytovalele internetu.Dám ti radu,pokud ti nebudou chtít vyhovět se změnou IP a to,že jim sdělíš,že přejdeš ke konkurenci a mají smolíka.Rádi ti to změní,protože dneska je velký boj o platícího zákazníka,to mi věř.
     
  4. TemnyRitir

    TemnyRitir User

    To ja vim,ale ja mam svoji IP adresu,ale i kdyz ji zmeni porad se budu ukazovat pod jejich centralni IP adresou,a co se tyce jineho poskytovatele internetu,tady to neni tak jednoduche u nas neni az tak hodne poskytovatelu kteri sem dostanou signal nebo slusnou rychlost to ty ver zase me :-DDD nic asi musim byt bez Chatu...
     
  5. Big_Bass

    Big_Bass User

    Jestli se pořád ukazuješ pod jejich centrální, tak to znamená, že svoji vlastní IP nemáš. Zkus si někde tu svojí zjistit, když zadáš do vyhledávače "moje IP adresa", tak ti to toho vyplivne docela dost. Pak zkus udělat to samé u někoho známého, kdo má stejného poskytovatele, jestli ti to ukáže stejnou IP, tak ti můžu jedině doporučit postup, který popsali Sid a Zeus.
     
  6. vdoleček

    vdoleček User

    Zdravím, vzhledem k tomu, že v nadcházející době budu mít stejného poskytovatele, jako TemniRytir, tak nějak nechápu, jak někdo může mít permanentní ban na chat, když nic neudělal, pouze změnil poskytovale internetu(který je o polovičku levnější a nabízí 5x větší rychlost). Platit si veřejnou IP adresu za dalších 100kč nebo nehrát Darkorbit? Přijde mi to trochu na hlavu, když by mi neměla jít hra, do které dávám peníze a já nic neudělal.
     
  7. Zafod

    Zafod User

    Chat hry je obecně brán jako doplněk. Hra ti přece jde, ostatní zde vysvětlil Sid.
     
  8. Big_Bass

    Big_Bass User

    Jestli tam máte pevnou linku, tak bych ti doporučil poskytovatele T-Systems Czech Republic, je jedno komu patří ta linka, to už si oni zařídí sami. Jejich "velký šéf" T-Systems International sídlí v Německu a mají s ním velmi kvalitní spojení, takže ti i DO půjde líp. Mě za ideálních podmínek klesne Jitter i na nulu.
    Edit: veřejnou IP dávají zdarma, vlastně kvůli tomu to píšu :).
     
  9. vdoleček

    vdoleček User

    U nás jediný poskytovatel přes pevnou linku je O2 a rychlost maximálně 2Mb/sec za 400kč měsíčně(rychleji nám to nejde, jsme daleko od ústředny) nebo bezdrátový poskytovatel 10Mb/sec za 250kč měsíčně. Výběr je jasný, pro každého. A je prostě blbost mít ban na chat, kvůli někomu. Hrát bez chatu? Je něco jako jít do hospody a nemoci říct ani slovo.
     
  10. Sid

    Sid Guest

    vdoleček je naprosto jasné, že na takovém internetu, respektive připojení bude kde kdo a rozhodně si nebude brát servítky o nějakém slušném vychování se zde bavit také nebudeme, takže je snad naprosto jasné, proč na takovém připojení není přístup k chatu hry.

    Pokud nemáš jinou možnost internetového připojení, pak si jdi stěžovat ke svému poskytovateli internetu, že poskytuje službu kde jakému individuu, kvůli kterému je na tebou používané IP adrese udělen ban na chat.

    Blbost v mých slovech nehledej, blbost kvete jinde.
    Mimochodem do hospody se chodí chlastat, aby měl hospodský kšeft a věř že nikdo není zvědav na nějaký blbý kecy.
     
  11. vdoleček

    vdoleček User

    Tím pádem už pouze teoretická otázka, jelikož to nebude mít smysl. Proč se nedává ban pouze na účet ale rovnou na IP pro celou vesnici nebo několik vesnic? Že je to od BP je mi jasné, ale nepřijde to ani vám jako blbost?
     
  12. Big_Bass

    Big_Bass User

    vdoleček T-Systems se ti tam dostane, to mi věř, znám pár lidí zevnitř. Stačí se podívat na jejich stránky nebo zavolat, mají to sice o něco dražší, ale jak jsem říkal, půjde ti líp DO a spraví se chat (IP adresa na tvém domácím routeru není překrytá žádnou jinou, takže ty vystupuješ pod svojí vlastní). Jinak já mám na IP ban stejný názor, stačil by ban na e-mail a kdyby dělal problémy přes jiné maily a jiné účty, tak bych třeba po třetím problémovém účtu ze stejné IP nal IP ban. Ale to je věc BP, jak si to zařídí, nás se na svoje bezpečnostní opatření asi ptát nebudou :\
     
    Naposledy upraveno: 3/3/14
  13. vdoleček

    vdoleček User

    Jakýkoliv poskytovatel přes kabel k nám nedá větší rychlost, než 2Mb/s. Bohužel bydlíme cca 6km od ústředny a rychleji nám to nemůže jít. Bezdrát je jediné řešení a jediná firma ...
     
  14. Kubino

    Kubino Guest

    vdoleček poznám z iných hier, hráči sa spoliehajú, že vulgarita sa vyrieši zmazaním loginu, založia si nový účet a veselo pokračujú. IP ban slúži pri hrubom porušení nejakých pravidiel, kde sa hráč zo svojim internetom na daný server už nedostane, čo je lepší trest ako neustále mazať loginy.

    Čo sa týka internetu, ver tomu, že na hranie DO stačí aj horší ako ten tvoj internet. Vôbec nejde o download ale o odozvu na server. Taktiež máš možnosť zaviesť / nastaviť si dynamickú IP.
     
  15. Zafod

    Zafod User

    To je jednoduché, pokud ti někdo zabanuje na tvém účtu chat, nic ti nebude bránit si vytvořit účet nový a v nekalostech pokračovat. Proto se přistupuje k radikálnějšímu opatření, čímž je právě ten ban na IP.
     
  16. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    No myslim si,ze tema bola dostatocne vysvetena ohladne banu a zmeny IP adresy.

    Ma teda autor este nejake otazky k teme,ci je to uz jasne?
     
  17. Kubino

    Kubino Guest

    Autor sa viac neozval.
    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.