Dotaz na kick

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem parmen007*, 28/5/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. parmen007*

    parmen007* User

    Dobrý den,
    dostal jsem kick na skupinovém chatu za větu: "já sem lama, vždym mám porád cervenej laser :D"
    Mohu se zepta co je na tom špatně? Zádný sprostý ani urážliví slovo tam není.
     
  2. coolmen

    coolmen User

    Práve ta LAMA je spatne system te vyhodí za to...chapes?
     
  3. Korben

    Korben User

    Že by lama ? :rolleyes:

     
  4. parmen007*

    parmen007* User

    aha, divný ale dík...neveděl sem že nemůžu použít eufemismus na vlastní osobu
     
  5. A myslíš, že systém rozeznává jestli nadáváš sobě nebo někomu jinému?
     
  6. parmen007*

    parmen007* User

    vím že ne, ale mohl by :D
    stejně mi to přijde jako zbytečně tvrdý síto, ale nemám právo to zpochybňovat. Holt si musí příště dát pozor abych psal bez jakýkoliv stop po "urážkách" Dík, víc dotazů nemám :)

    Edit: jo ještě sem si vzpomněl, je někde seznam slov co jsou v autocenzuře?
     
  7. Kubino

    Kubino Guest

    A načo by ti boli stačí sa chovať slušne :) a maximálne ten kick sa dá prežiť, keby máš ban nepoviem.
     
  8. Sentiero

    Sentiero User

    parmen007* treba slovo dýně odporúčam nepísať na chat ;)
     
  9. parmen007*

    parmen007* User

    tak já se slušně chovám, "lama" mi opravdu nepřišlo jako nějaký strašný slovo, jen se tomu divím, nic víc. A ani sem ho ani nepoužil v urážlivém kontextu :D

    Sentiero, proč? :D
     
  10. |Oromë|

    |Oromë| User

    parmen007* Ved nic strasne to nie je, dostal si len kick a ten skutocne nema zmysel riesit. Staci sa spravat slusne a normalne, vtedy ziadne bany nehrozia.

    Slovo dýně ma na cz chatoch podobny vyznam ako lama, cize metaforicka urazka. Hraci sa casto tvaria prekvapene, ze ich kickne za podobne slova a pritom dobre vedia aky maju vyznam.
     
  11. Kubino

    Kubino Guest

    Ešte niečo k téme?
     
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.