Dotazník?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Foяmi, 6/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Foяmi

    Foяmi User

    Ahoj,
    hraji na serveru Česko 3 a včera kolem 21. hodiny mi vyskočil nějaký dotazník v němčině. Dnes jsem se přihlásil a znovu mi vyskočil dotazník v němčině. Takže se chci zeptat co je to za dotazník



    [​IMG]

    Dozvím se něco?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 10/5/14
  2. Kubino

    Kubino Guest

    Mne žiaden dotazník nevyskočil takže netuším.

    Vyhadzuje ti to aj inde ako na stránkach DO?
     
  3. Foяmi

    Foяmi User

    Nene, jenom po přihlášení na DO a stalo se mi to jenom 2x, po druhé jsem to už screenul a vložil jsem to sem.
     
  4. Belgam

    Belgam Guest

    Jedna se o nemeckou firmu a ta dela nejspis pruzkum pro BP atd.
     
  5. Foяmi

    Foяmi User

    No já bych jim to klidně vyplnil, jenže je problém v tom, že německy neumím
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Foяmi - pokial nevies nemecky,tak to bud nechaj tak alebo pouzi google prekladac,pripadne poziadaj niekoho,co ovlada dany jazyk,ci ti nepomoze s tym.
     
  7. Foяmi

    Foяmi User

    Punisher - já se ale ptal proč mi vůbec takový dotazník přišel v cizím jazyce a ještě k tomu na český server, přeložit si to by nebyl problém
     
  8. *SATKO*

    *SATKO* User

    Foяmi,verím tomu že BP by dotazník na Tvojom servery preložil do aktuálnej reči.Určite tam nedávaj dôležité údaje o tvojom účte a najlepšie urobíš,ked to budeš ignorovať.Prísť o feg by nebolo príjemné
     
  9. Korben

    Korben User

    Foяmi Jednoducho dotazník bol pravdepodobne poslaný na všetky servery bez prekladu a nič ti nebráni dotazník ignorovať.
     
  10. Foяmi

    Foяmi User

    Po prvém incidentu po mě chtěl jeden z CM screen, tak jsem ho při další příležitosti udělal. Jen jsem byl zvědavý, proč mi to vůbec přišlo.
    K tomuto tématu již nebudu mít další otázky.
     
  11. Korben

    Korben User

    Foяmi Ako tu už bolo napísané , tak BP asi robilo prieskum a bližšie informácie k tomu nemáme.

    Zodpovedané, uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.