Double boxy / Dátum platnosti

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem =Streuner=., 19/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím, mam otázku ohľadne double boxov ako odškodnenia od BP.
    V sekcií uridium, stav a vypoveď mam double boxy do 21.7.
    Chcem sa opýtať ako sa to ráta, do času keď som sa prihlásil a obdržal bonus? Alebo až do polnoci? Plus zaujímalo by ma , či sa počíta serverový čas alebo normálny, hrám server GA5, ide o to že by som to ešte rád zúžitkoval na spaceball,ktorý je ale koli ga času u nás medzi 01:00 a 03:00. Tak preto sa pýtam ako tieto double boxy platia.
    Ďakujem za odpoveď.
     
  2. Ahoj, začátek bonusů je od připsání na účet a tyto placené bonusy běží v reálném čase, takže je třeba co nejvíce hrát pro jejich využití. Kdy přesně byly bonusy připsány si nejsem jistý, ale myslím že to bylo během dne.
     
  3. Ďakujem za odpoveď ktorá absolutne nie je odpoveď na moju otázku...ale aj tak dik...niekto z moderátorov prosím
     
  4. |Oromë|

    |Oromë| User

    =Streuner=. Spoluhrac ti odpovedal dost jasne. Bonusy bezia v realnom case od chvile kedy boli pripisane na ucet.

    Cize nekoncia o polnoci. Skoncia presne v tom case kedy sa ti kompenzacia pripisala. Priklad, ak sa ti pripisali napr. v piatok o 19:00, tak ti bonus skonci o tyzden o 19:00.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Predpokladam, ze pripisanie bonusu je zapisane v denniku.
     
  6. Dobre,ďakujem za vysvetlenie, mam ešte jednu otázku ohľadom tejto veci,nech nezakladám novú tému. Stalo sa mi že som si kupil zľavu,ktorá sa mi sama predlžila, nevedel som o tom a keď som prišiel na to , že to tam musím zaškrtnut alebo čo tam bolo a dať vypovedať dosť ma to naštvalo,predca keď si niekto niečo kúpi,neráta že mu to naučtujú zase keď to už aj tak nebude využívať, moja otázka znie, keď som to už tak dal, nebude to znova robiť, v sekcií urídium píše vypovedané, tzn. už to nebude robiť že sa to samé predĺži?
     
  7. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    =Streuner=. pokud jsi balíček vypověděl, tak už se automaticky neprodlouží.
     
  8. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Ahoj =Streuner=.

    máš ešte nejaké otázky k tejto téme alebo môžme tému považovať za vyriešenú? :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Ďakujem už nemám žiadne otázky :)
     
  10. Aleki

    Aleki User

    =Marvin= nazdar. Mne sa stala pred cca 2 týždnami že som mal vypoedané všetky balíčky, pretože som bol odcestovaný v ten čas a zázračne sa mi zlavový predlžil..nie vten den ale +- par dni neskôr. ale to neriešim, iba poznámočka a či náhodou nevieš čím to môže byť.
    Ano určite som ich mal vypovedané, mi to tam svietilo pri oboch. (zlava aj dable)
     
  11. |Oromë|

    |Oromë| User

    Aleki A nepleties si to s pripisanou kompenzaciou? Pretoze sa nedavno pripisovala zlava a bonus boxy na tyzden.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Autor uz nema ziadne otazky, dovolim si uzavriet temu.

    Uzavrete,LOCK!
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.