Double boxy

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Bobek, 25/2/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. oops.eu

    oops.eu User

    nn, myslel jsem tento post:

    je přidaný o něco dříve a jak píšu, tak je to první příspěvek co jste přidali o vyjádření se k tomu...
     
  2. Kubino

    Kubino Guest

    Väčšinou platí posledné info, nemyslíš, kedže sa stále aktualizujú a zisťujú nové a nové informácie. Ale ak chceš kludne sa môžem prestať pýtať opakovane na riešené problémy a nebudeš mať problém v akom poradí je info podané ;)
    Každopádne platí to, že ty nemáš ani šajnu čo BP píše takže prosím, nekomentuj do čoho nevidíš. Presné znenie ako som slúbil.
     
  3. oops.eu

    oops.eu User

    Promiň jestli jsem se tě dotknul, jenom když mi něco není jasné, tak to napíši, rozhodně jsem nechtěl dělat nějaké rozbroje.
    No a k té druhé větě, možná to není vidět, ale ono potěší když čas od času přidáte na fórum nějaké sdělení od BP, dokonce mě potěšil i ten nový klient, než se zavedl. ;)

    Jinak, máš pravdu, že nevím co BP píše, ale vím co píšete vy a proto jsem to sem psal, teď v tom mám jasno a ještě jednou se ti omlouvám, jestli jsem se tě dotknul. ;)
     
  4. RobPol

    RobPol User

    Mě by pořád zajímalo co řešíte?
    Je to pouze o ,,štěstí´´ (Nikdy nevíš jaký box zvedneš a s čím)...
    Nemám SB na sběr, ale lovení, nemám protokoly, nemám zdvojnásobovač a na PVP mapě mám někdy za hodku 5.k úček, někdy víc, někdy mín.
    Záleží jaké máš ,,štěstí´´, a jestli tam nelítaj hráči z klanu se kterýma máte war, popř. někdo z jiné firmy.
    Za den ( sběr kolem 3.hodin + přestávky) mám cca 20.k úček, nic moc, ale mě to stačí :D + úkoly + Učka z NPC a mám hned za den 30.k úček minimum.
    Jak říkám jde o štěstí, bud ti padne box s účkama nebo ne...
    Jen moje menší pozornost čeho jsem si všiml, když cca 3 dny nehraješ ( nesbíráš boxy a nepukáš moc NPC) a 4 den jde poxíkovat, padá ti více boxů s účkama než normálně, nevím někdo tomu říká náhoda (štěstí), já tomu říkám Systém :D , ale samozřejmě být to tak nemusí, a může to být opravdu náhoda (štěstí), tak mě neukamenujte :D Můj názor :D
     
  5. Dean26

    Dean26 User

    Bobek, urcite si nezabudol v hernom klientovi aktivovat zber surovin na PETovi? Lebo takych 4-5k Uri dam v poho za hodku bez PETa....
    Pripadne, ked urobis relog a aktivujes si PETa, budes ho mat stale v pasivnom mode pre oba konfiguracie. Mozno je to prave tento pripad a "zbieras to v pasive".
     
  6. Kubino

    Kubino Guest

    Dean26

    určite si myslel mechanizmus na zber koristi, zber surovín ti moc boxov nepozbiera :)
     
  7. RobPol

    RobPol User

    Ale je pravda, že někomu padá dost, někomu málo :D
    Včéra jsem šel sbírat, no sbíral jsem hodku a štěstí mě asi opustilo, jelikož za hodku jsem měl 1.k Úček :D :( A kámoš nasbíral 7.k :D
    Tak jsem raději šel pukat VK :D Tam to mám za 5 min :D
    Jde pouze o štěstí :D
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Do temy sa uz dlho nik nevyjadril, preto ju uzatvaram ako neaktivnu.

    LOCK!
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.