Double odmeny

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem anonymbro, 5/4/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. anonymbro

  anonymbro User

  Zdravím,

  chcem sa len informovať. Vopred sa ospravedlňujem, ak to sem nepatrí.
  Kedysi keď prišli double odmeny, tak som dostal dvojnásobok munície x4. Hrám to teraz zas a keď je double, tak dostávam muníciu ako keby ani nebol. Je mi jasne, že ste to určite znížili.. dalo by sa to však urobiť zas tak, ako to bolo? Ďakujem veľmi pekne za odpovede a prajem pekný deň.


  S pozdravom, anonymbro. :)
   
 2. kentik007

  kentik007 User

  No na teba tu každý čakal ty si náš Archaniel oooo veľký zvolávam tvoju moc len ty keď napíšeš na Podporu tak máme nádej že sa život o niečo zlepší... samozrejme prejdem na odpoveď možno keď zohnáš podpis 60% hráčov na petíciu tak nám nedajú len to ale aj po mega urka. No môžeš založiť anketu keď si netrúfaš sám no ani 1 000 ani 10 000 hráčov toto nezmení.

  Edit: Pre viac munície x4 sa skús dostať na: secret map ???.... alebo Hades 30x za nedelu. Samozrejme premko zľava nesmie chýbať ináč to neposunieš len tak.
   
 3. -baghira2-

  -baghira2- User

  kentik007 počet munície x4 na: secret map ??? bol zredukovaný BP.
  Už sa tam nedá toľko nahrabať munície x4 ako kedysi. takže smola.

  Taktiež je náročné sa tam dostať, aj na počet skokov. Momentálne.
   
 4. Punisher

  Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  anonymbro - kedysi platil den dvojnasobnych odmien z bran aj na x4, avsak to uz bolo davnejsie zrusene. My to nemozeme zmenit na povodnu verziu, to moze len BP.

  Zodpovedane,LOCK!
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.