dražba vydarene nevydarena

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Bambino, 17/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Bambino

    Bambino User

    Teraz k 20:00 som vydražil LF3 aspom podla historie v aukcii na do hangara mi nebola dodana,tak ako ani sprava vydražení.Kredit mi bol samozrejme odrátany a čo som si ešte všimol tak 2xsa tam vydražil 10 mask a taktiež niektorí booster.Prosím o radu.Skusil som sa aj odhlasit a nič.
     
  2. A co alespoň dodat ID a server na kterém hraješ?
     
  3. Bambino

    Bambino User

    server:cz1 ale to ID to neviem či je dobry napad,može sa to hadam zneužit a admin si to može overit aj inak.
     
  4. Bambino právě že ID sem vkládáš proto aby admin problém mohl ověřit, pokud ty sám jsi bugu vědomě nezneužil, nemáš se čeho bát ;) A ID samo o sobě se zneužít nedá, je to pouze číselná identifikace hráče, "jméno v číselné podobě"
     
  5. Korben

    Korben User

    Bambino ID je len poradové , teda identifikačné číslo účtu.
     
  6. Bambino

    Bambino User

    Korben,ale možne su všeliake zaludnosti.❦Čοlεκ❧budem sem určite pisat keby niečo použivam.ID 160401072
     
  7. Bambino ne, to určitě nezapomeň.. Dobrovolné přiznání je vždy polehčující okolnost. I když tady ti nepomůže :D
     
  8. Bambino

    Bambino User

    ❦Čοlεκ❧ to to vobec riešit so mnou nemusite lebo ja sa v takych veciach ani nevyznam.A ked už priznanie je polahčujuca okolnost ale istí trest :D
     
  9. Korben

    Korben User

    Bambino ID si môže ktokoľvek zistiť s tvojho profilu pilota.;)

    Kedy si vložil kredit do dražby ? vlož mi sem čas z bilancie.
     
  10. Bambino

    Bambino User

    dalo som to takto.sorry:
    17.05. 20:00
    Nabídka zadána
    - 36,007,675 k.
    17.05. 20:00
    Premium-sleva: 5% na vítěznou aukci.
    + 15,500 k.
    17.05. 20:00
    Refundace aukční nabídky (Booster obnovy štítu)
    + 310,000 k.
    17.05. 19:59
    Nabídka zadána
    - 310,000 k.
    no viem že je tam 20 hodina,ale v historii dražby som bol uvedeny.
     
  11. Korben

    Korben User

    V histórii dražby si uvedený o 19:00 čo vôbec nesedí s časom v bilancii.
    Najskôr si vyhral a až potom si dal kredit do dražby. :) Záhada.Prerátaj si ešte raz LF3.
     
  12. Bambino

    Bambino User

    Pozrel som aj ostatne hangare a nikde nič.Deju sa tu zvlaštne veci v aukcii na čo som raz doplatil,takym sposobom,že ma nešlo prehodit a dostal som ban.To ma rozosmialo menej ako rozhnevalo,ked človek dostane ban z mojej strany bezdovodne.Aspom že sa to vyriešilo a bol som odbanovany.
     
  13. Korben

    Korben User

    Bambino Napíš na podporu hry, nech sa tam na to pozrú, ale myslím si že skôr prišlo k nejakej chybe a to preto že si zadal v celu hodinu kredit do dražby a tak to systém zhltol a pritom ti nič nedalo.
     
  14. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.