Dražba-vyřešeno?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem NoTimer, 30/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. NoTimer

    NoTimer User

    Někdo si tu založí téma, aby upozornil na problém, a moderátoři se tady začnou hádat s dalším uživatelem o něčem, co vůbec nesouvisí s tématem. A když přidám já nějaký příspěvek, kterým reaguju na prvotní problém, nikdo mi neodpoví. Nakonec to uzavřete bez jakýhokoliv vysvětlení. To jako myslíte vážně? Inteligence některých lidí mě vážně zaráží...


    Řešilo se tu, že jeden den byla nějak "rozbitá" aukce a během jednoho dne vyhrálo v denní aukci více lidí ten samý předmět, mnohdy za směšný částky- pár desetitisíců nebo dokonce statisíců.
    Ptám se tedy, jestli ty předměty, co byly vyhrány neprávem, snad bugem, byly hráčům odebrány? Protože i teď když se podívám na profily lidí co vyhráli neprávem, vidím že si lítajou v spearheadu s elite designem oboje dohromady za 20.000 kreditů.
    Protože jestli tomu tak je, opravdu končím s touto hrou, protože abych za to dával stovky milionů a někdo to měl bugem za pár tisíc...
     
  2. Zafod

    Zafod User

    Tobě se nikdy nestalo že jsi něco přehlédl? Tak to tedy klobouk dolů, supermane. S tou inteligencí máš pravdu...

    Přečti si to téma znovu, třeba pochopíš co se tam stalo, hádku nevyvolali moderátoři. Proč jim tu tedy spíláš? Proč nezačneš spílat tomu kdo vlákno znehodnotil? Jo promiň, to se zde nenosí, viď...

    K tvé otázce, pokud moderátoři tuto informaci nemají, těžko ti mohou odpovědět. Ono BP je někdy na informace skoupé.
     
  3. Dovolať sa tu spravodlivosti je naozaj ťažké :D a čím viac sa snažíš tým si horší :(
     
  4. Kubino

    Kubino Guest

    NoTimer dovolím si odpovedať ti.

    Je možné, že sa príspevok prehliadol, sme len ľudia. Každopádne vysvetlenie uzavretia tam je, presnejšie v príspevku #48, prvá veta (ešte je tam napísané komu majú hráči "poďakovať" ale samozrejme sme tí zlí my, ach jaj :) )

    Ak informácie budú určite ti ich sem niekto s kompetentných napíše. Prípadne sa kludne informuj na podpore ak nás považuješ za neschopných je to tvoje právo.

    Na tú narážku o inteligencii je škoda reagovať, neviem však prečo kvôli nejakému uzamknutiu musíš niekoho okamžite napadať týmto štýlom, ale asi ti to nejak pomohlo :) Ja som so svojou inteligenciou inak spokojný, na svoj vek som toho dokázal už pomerne dosť. Dúfam, že sa to dá povedať aj o tebe keď sa tým oháňaš ;)


    -Lord-JOHNNY- poprosím o link na tému, kde sa niekto dovolával spravodlivosti a mal to z našej strany ťažké. Treba vážiť slová preto tie svoje podlož dôkazom. Samozrejme témy o boteroch čo sú "nevinní" sem dávať nemusíš :) Príde ti, že je tu nejaký diktátorský režim? Zaujímavé, že s tým má problém je určitá skupina ľudí, dosť užívateľov nemá problém ako komunikovať s nami tak aj riešiť problém. na mnohých fórach som ako užívateľ a tiež mi nebolo vždy vyhovené avšak pochopil som, že čisto to záleží len od pohľadu užívateľa, ak máš v hlavičke blok, že my sme tí zlí, vždy budeš mať takéto reči.
     
  5. NoTimer

    NoTimer User

    Jaj je to tu zas-když napíšu kritickej příspěvek, tak hned všichni musí mít za každou cenu svou pravdu, proto reaguje podobně jak Zafod...
    Jen nechápu, proč se vždycky musíte za každou cenu argumentovat, hájit se a útočit na ostatní lidi. Prostě nesnesete kritiku. Je pravda, že sem ten první příspěvek nenapsal nejzdvořileji, ale vy si to zasloužíte :p :D
    Taky je divný, že to snad BP neřeší, teď mi je fakt líto, že sem u té aukce neseděl celej den a nesnažil se tam přihodit, získal bych snad všechno za pár směšnejch šušnů a nikdo by mi to nesebral. Teď zas můžu jen šetřit dalších pár pěknejch miliard kreditů ;-)
     
  6. Kubino

    Kubino Guest

    NoTimer a ja som si niekde začal dokazovať pravdu alebo argumentujem? Pokiaľ viem, iba som ti odpovedal, takže si zase nenamýšľaj a nefantazíruj prosím ťa :)

    Btw. tá tvoja narážka ti príde, že si zaslúžime? V poriadku, tvoj názor, ak prídeš riešiť problém rád ti to pripomeniem. Viem, že si povieš, že neprídeš ale či tu alebo na podpore, raz niečo potrebovať budeš a vtedy ti budeme dobrí. Keby niečo také napíšeme my na teba začneš kričať ako ťa urážame, tak zapoj tú svoju inteligenciu a správaj sa trošku ;)

    Máš ešte nejaké otázky na, podľa teba, nevyriešenú tému? Otázky čo si dal v prvom poste som ti zodpovedal.
     
  7. Zafod

    Zafod User

    NoTimer nevím jak ty, ale já žiji v demokratické společnosti, kde svobodně mohu projevit svůj názor. Stejně tak zde na fóru mám právo na obhajobu svou, nebo obhajobu toho koho uznám sám za vhodné.

    Že mám svou pravdu? No jistě, že ano a jsem na to hrdý, hrdě ji prezentuji a stojím si za ní.
    Copak, vadí ti to? Nesneseš upřímnou reakci na svá slova? Zajímavé, na co jsi vlastně reagoval, ty jsi nezastával svou pravdu? Aha, ty jen bojuješ za práva ostatních, že...
    Netvrdím, že se nepletu, že nechybuji ani nic podobného. Pokud chceš, přesvědč mě rozumnou diskuzí, to beru, toho si moc považuji. Ale začni vše slušně a bez útoku. Kritika je v pořádku, kritika je úžasná věc, udržuje opozici stále ve střehu, bdělou a nenechá ji ,,usnout na vavřínech,,. Co však do kritiky nepatří jsou urážky. Pokud by jsi první post napsal bez narážek, napsal bych ti i já laskavý post a těšil bych se na slibnou, klidnou diskuzi :).

    Na rovinu, pokud by jsi chtěl něco opravdu řešit, napsal by jsi pouze druhou část postu. Ale ty tebe ten problém vůbec nezajímá, ty jsi měl jen potřebu zarýt ;).
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.