Dražba

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -BOMBO_SVK-, 19/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím,včera ne ge3 v hod. 22.00 som vydražil Maskovacie-CPU XL za 80 miliónov.
    Kredity mi zobralo ale Maskovacie-CPU XL, mi nedalo :( :'(. Len ma neposielajte prosim na podporu....(NEODPISUJE).Ked som to napisal niekam ako kde to nemalo byť prepačte v novom forku sa nevyznám :).
     
    Naposledy upraveno: 19/4/14
  2. Kenny

    Kenny User

    Máte to ve zprávné sekci. Zkusil jste si obnovit prohlížeč ? Vyčistit od "nepořádných" programů ?
     
  3. Obnovil.A neviem čo myslíte "neporiadnych programov".A ešte som chcel kamarát tiež dražil v tedy a on vydražil iris,dostal naspeť kredity a ešte mu dalo aj iris :).
     
    Naposledy upraveno: 19/4/14
    BlackChris13 tohle ocenil(a).
  4. Kenny

    Kenny User

    Nepořádné programy myslím, jako nějaké nepoužívané soubory, složky, programy - prostě vše, co dělá v počítači nepořádek, a tím ho i zpomaluje.
    Být Vašim kamarádem, někam bych to nahlásil - je to chyba, a zneužívání chyby je trestné.
     
  5. Ok poviem mu to. S počítačom nemám problém pred včerom som reinstalloval windows :/ takže tu moc programov nemám okrem flashu Counter Strike S. a skype pomaly nič nemám :/.
     
  6. Kenny

    Kenny User

    Tak v tom případě ti neporadím - vyčkej na moderátora.
     
  7. Ok díky aj tak :).
     
  8. Kenny

    Kenny User

    Nepiš více příspěvků pod sebe - používej tlačítko upravit.
     
  9. To som omilom :D...
     
  10. (-bobo-)

    (-bobo-) User

    Počkaj, určite sa ti to dá len musíš počkať :)
     
  11. Logan

    Logan User

    Nuz teda nikde tu nevidim Tvoje ID aby sa dana vec dala overit.
    Za dalsie prezrel si bilanciu ? Popripade nam sem daj screen z aukcie kde je napisane, ze si dane CPU vydrazil, vdaka

    Za dalsie nemal by si tvrdit to co nie je pravda niekedy sa za nepravdive informacie davali bany na forum. Myslim Tym tvoje tvrdenie, ze podpora neodpisuje. Podpora odpise kazdemku, kto sa slusne sprava, ak si tam vypisoval nezmyselne maily jeden za druhym tak sa ani necuduj...
     
  12. Mam screene spravené jak ich sem dám -_- ? prosim ťa...
     
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  14. Naposledy upraveno moderátorem: 19/4/14
  15. Kubino

    Kubino Guest

    -BOMBO_SVK- nepíš tu multiposty prosím ťa, žiadne omylom či naschvál, prispievaj ako treba.

    Na screene je vidieť, že si sa snažil prihodiť tesne pred 22:00, t.j. 21:59 a nejaké sekundy, tak prečo tu ideš tvrdiť, že si chcel dražiť až v 23:00 ? Jednoducho kredity prepadli v systéme, pretože si zadával ponuku tesne pri konci. Toto sa nedá vyriešiť nijak inak ako požiadanie podpory o navrátenie kreditov prepadnutých systému. Nezabudni pri komunikácii s podporou dodať ID a potrebné info.
     
  16. Dakujem pekne :) A prepačte za "multiposty"...
     
  17. Kubino

    Kubino Guest

    Nemáš za čo, na podporu však píš len jeden mail, nie že tam budeš spamovať tým docieliš len prípadný postih na účet čo určite nechceš.

    Ber ohľad na to, že je víkend a ešte aj sviatky, takže ani na podpore nemusíš dostať odpoveď okamžite, treba byť trpezlivý.
     
  18. V pohode ja som ani nespamoval...Poslal som 1 mail :) diky ešte raz majte sa .)
     
  19. Kubino

    Kubino Guest

    Hráč komunikuje s podporou, z našej strany považujem za zodpovedané.

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.