Dražba

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Jeřen, 25/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Jeřen

    Jeřen User

    Zdravým.
    Popíšu problém snad mi někdo z adminů či moderátorů odpoví.
    Včera jsem dal do dražby přes dvě miliardy kreditů na Citadel. Nabídku jsem dal 4 minuty před půlnocí. Kredity mě to odmazalo a přesto jsem aukci nevyhrál. Ráno jsem napsal na podporu a kredity mi připsali zpět na účet.
    Teď odpoledne jsem zadal do aukce 10 maskování a zase přes dvě miliardy na loď Citadel. 10 maskování jsem nevyhrál a kredity zase na zpět nepřišli. Na lodi Citadel je nejakej hráč, který tam dal miliardudevětset a já jsem zase bez kreditů a v aukci nefiguruji.
    Na podporu jsem napsal. na poprvé mi bylo zděleno ať počkám na konec aukce jestli mi nepříjdou kredity zpět. Dal jsem odpovědět na Ticket a přišlo mi z podpory pokud máte problém se čtením e-mailu přepněte v nastavení , .Tak jsem napsal nový ticket s pospáním celého problému. Místo odpovědi co s tím problémem mám dělat byla odpověď, že by mě mohli dát do adres, které jsou nežádané když už mám dnes dva Tickety. Co s toho vyplývá podpora mi nepomůže. Kredity mám někde v systému a pokud zadám nějakou aukci nejsem tam a kredity odepsány z konta.
    Pomůže mi prosím někdo?

    Jeřen Globální Evropa
     
  2. Nezbývá nic jiného než počkat na odpověď někoho z podpory, to co jsi dostal jsou automaticky generované odpovědi systémem a pokud na ně budeš odepisovat víckrát můžeš se dostat na černou listinu a pak už toho moc nevyřešíš. Zatím bych aukce nevyužíval a počkal na radu moderátorů.
     
  3. Jeřen

    Jeřen User

    Ne to byla komunikace už z Pavlem. Který mě nabádal ať počkám na konec aukce a pro další komunikaci použiju číslo ticketu.... tak jsem opověděl že po dražbě kredity nedorazili a předmět také ne. Nato mi odpověděl Roman jestli mám problémy se čtením E-mailu ať si přepnu HTML? to jsem nepochopil proto jsem dal nový ticket kde jsem popsal znova celý problém i se závěrem nevrácených kreditů a nato jsem dostal odpověd. ( ať nespamuji :) ) Jeřen
     
  4. Zafod

    Zafod User

    Ono se teď s aukcí něco děje, nefunguje tak jak má.

    Jařen doporučuji ti přečíst e-maily od podpory ještě jednou. Jistě ti tam napsali přesné instrukce (např. že se může jednat o globální problém aj.).
     
  5. *SATKO*

    *SATKO* User

    Ahojte všetci,musíme byť trpezlivý ozaj to nefunguje ako má.BP na tom iste už pracuje.Len by ma zaujímalo,ako sa podarilo tým pár hráčom vloziť 10 000 kreditov
     
  6. Jeřen

    Jeřen User

    Teda já nevím? Mam to jenom já nebo to nefunguje ještě někomu? Vše co zadám na aukci mě odepíše kredity a v dražbě nejsem. A nikde po fórech žádná zmínka o problémech.
    Jeřen
     
  7. Mňa by zaujímalo ako dokáže tento hráč na GE 1 v jednom kuse zadávať ponuky do aukcie,pritom ostatný hráči majú s tým problém a iba velké šťastie ak sa to niekomu teraz podarí. Samozrejme že to všetci teraz skúšajú,ved je to pre všetkých velká výhoda,no on je všade ,na lodiach,dizajnoch,50-mask vyhráva v jednom kuse. Je na aukcií od včera a stále tam je!!!!!! Myslím že to už nie je je šťastie ale niečo iné ........

    http://darkorbit.pauzicka.zoznam.sk/index.es?profile=6b7yj&profileCheck=IJXwY&lang=sk
     
  8. NoTimer

    NoTimer User

    Je to divný... když se podívám na historii poslední denní aukce tam tam dva i více lidí vyhráli jeden předmět. Tak nevim jestli se jim to připsalo. A pokud ten hráč Alejandro na GE1 vydrží až do konce aukce a připíše se mu to, tak to může být nejšťastnější člověk na světě :D
     
  9. Zafod

    Zafod User

    Ono to také může být součást chyby. Pokud však hráč dělá něco nekalého může mu být účet zablokován. Dále je možné, že pokud nejde aukce většině lidem (jak to vypadá, tak tomu tak je) budou vydražené předměty odebrány.
     
  10. No neviem,neviem. Ja si nemyslím že je to celkom normálne,pretože všade vidno iba jeho! Lode,dizajny a to nehovorím o 50-tich maskovaniach. Za tých 24 hodín ich vyhral zakaždým. Ale iným sa to nepodarí. Ako je to možné? On je výnimkou alebo je v tom nejaký program ? hm:mad:

    iba teraz som si všimla čo písal Zafod....no ak je to tak,že mu niekto skontroluje možný podvod budem rada ak mu všetko odpíšu z účtu,ved ma ide roztrhať ked ho vidím na aukcii.

    ps : všimnite si tie divné ponuky...všade 651. 000 ,alebo 1.651.000
     
    Naposledy upraveno: 26/5/14
  11. Jeřen

    Jeřen User

    Nahlasil to někdo? Ne že bych záviděl ale na CZ1 to jede v pohodě.
    Jeřen
     
  12. [flav]

    [flav] User

    aukcia je celkom divna pri drazeni sper elit mi to dalo do minusu kredit po restarte naspet do plusu nepochopim ale ked niekto takto drazi to je uplne divne
     
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    [flav] - problemy boli nahlasene,tak je lepsie nic nedrazit teraz.Zajtra by to uz mali opravit.
     
  14. a ja se tak tesil ze vydrazim iris... dal jsem tam nejvyssi nabidku kredity m ito odecetlo po 10 minutach a nic mi neprislo
     
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    battlestar_galaktica - ako som uz pisal problem bol nahlaseny a neodporuca sa momentalne prihadzovat do aukcie.Treba vydrzat,kym to neopravia,co by malo byt uz zajtra.Ak ti odcitalo kredity,ale nevydrazil si nic ani ich po konci aukcie nepripisalo spat,tak si napis na podporu hry o preverenie,lebo len oni mozu pripisat spat kredity.

    Kontaktní formulář na support
     
  16. mne to niekedy aj nacita, ale aj ked som dal aj o milion via ako tam bolo napise ze som nedal viac ako o 10 000 kreditov.
     
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  18. NoTimer

    NoTimer User

    Jak to teda vypadá?? Se dívám že za jeden den asi deset lidí vydražilo Aegis, a to někteří třeba jen za 10.000 Trochu divný :D Je to tak se všema předmětama. Takže asi pokud si tam přihodil tak si to podle historie i vyhrál.
    Jak to teda je? Budou jim ty předměty odebrány?
     
  19. ja som sice dal ale nic mi to nedalo. Dal som tam 2 krat po 5 555 555 a obidva krat mi to zobralo a dokonca mi to zobralo aj na konci tej aukcie znovu takze som chudsi o 22 mega...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.