Dražba

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Jeřen, 25/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Sentiero

    Sentiero User

    Aθηνa*SK Myslím,že není důvod se rozčilovat. Nikdo tě tady přece neuráží :)
    Jde o to ,že jsi nenapsala celý význam toho co ti podpora odepsala..A to potom může být pro nováčky,kteří tohle čtou ( no a vlastně i pro mě,ikdyž nejsem nováček :D) matoucí. A pak řešení problému se tím komplikuje,když neuvedeš všechny informace.

    Tedy kredity nejdou vrátit ,ale pouze na tvůj účet. Kdyby mně tohle podpora napsala,hned bych se jich zeptala proč.A pak s nimi řešila problém dál. Tady na foru to zřejmě nikdo vědět nebude,takže ti asi nikdo neporadí.

    A myslíš, že kdyby ti Kubino nechtěl pomoct tak se tímto bude zabývat? Vždyť se ti snažil pomoct. Myslím,že nikdo z modu/adminu nemá zapotřebí nikoho urážet,nebo se do někoho navážet. Koneckonců od toho tady přece nejsou ne? :)

    Btw: ono přece je důležitý co a jak napíšeš ne? ;)
     
  2. Korben

    Korben User

    Aθηνa*SK vlož mi sem číslo tiketu

    Edit: Nemusíš nič vkladať, už si ho raz vložila.

    Aj keď by som sem nemal vkladať komunikáciu s podporou , tak to sem musím vložiť , aby bolo všetkým jasné prečo podpora kredit nevrátila.

    Aθηνa*SK píše :
    Podpora:
    Aθηνa*SK píše :


    Podpora :
    Aθηνa*SK píše :
    Podpora:


    Dufam že týmto to je dostatočne vysvetlené a je to podstatný rozdiel ak sem vložíš len niečo s komunikácie s podporou.
     
    Naposledy upraveno: 29/5/14
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    OT - zmazane
    Tu sa riesi otazka nenavratnosti kreditov z aukcie ani nevydrazenie predmetu,kedze boli nedavno problemy s drazbou.
    Pozri si temu:FAQ - Přepínání designu lodě
    Ak mas nejake otazky k tomu,tak napis do diskusie,ktorej odkaz je dole v danej teme.
     
  4. Takže neviem ako to komu ide ale ja som pred chvilkou vyhral 5. Iris za 65mega iris mám kredity mi normálne odpočítalo :) takže umna je všetko OK
    Inak občas sa divim že 1 hráč je na citadelke a aegiske súčastne a sú tam veľké sumy, nwm odkiaľ nato berie peniaze :D
     
  5. Sentiero ja som sem po vyzvaní Kubina vložila originál e-mail no odpovedou bolo len to že si robím srandu a že ma to nezaujíma aj napriek tomu že som sa ospravedlnila. Stačilo len z jeho strany napísať ,že nevie prečo mi kredity nevrátia a bolo by všetko ok. Ja nie som malé dieťa že by som niektoré veci nepochopila ale to už bolo vela z jeho strany. Zdá sa že chyba je len na mojej strane a čo Kubinova strana. Ja všetko v poriadku,tie jeho odpovede ? Ak áno ,nemám čo riešiť. Jedine ty si mi teraz napísal PRAVDU,že to moderátori nevedia.A to bolo také ťažké z Kubinovej strany priznať to ? asi áno. Namiesto toho sa tu rieši čo a ako som napísala a aká som. Možno som urobila chybu ale ani on nebol celkom zdvorilý!

    Korben to ,čo si urobil je úbohé. Aj ked nemám čo skrývať,vložiť sem moje súkromie môže len človek bez charakteru !!!!!!!!!! Nemám na teba slov.
     
  6. Zafod

    Zafod User

    Aθηνa*SK nezlob se ale ty opravdu v mod postech hledáš agresivitu. Naneštěstí pro tebe tam není (naštěstí pro nás ostatní).

    V postu #28 tě Kubino velice slušně (i se smajlíkem) upozornil, že jsi zkreslila informaci, kterou jsi zde podala ohledně odpovědi podpory. Bohužel ty jsi se musela něčeho chytit a začít do něj kérovat, jelikož odpověď, kterou jsi obdržela nebyla přesně dle tvého gusta. On ti ale vůbec nic neudělal, myslím že všichni si to zde mohou přečíst :).

    Moderátor fóra, není technická podpora. Může s tebou diskutovat, pokoušet se o řešení problému, nicméně stále se nejedná o technickou podporu hry. Pokud chceš vědět co přesně je náplň moderátorské práce, použij tl. hledat, nebo založ téma a tam se zeptej.

    Ta tvá omluva, o které zde píšeš je prosím tě v jakém postu? Je snad zde #32? To se možná omluvě podobá, ale o omluvu se v žádném případě nejedná. Omluva se vyznačuje slovem ,,promiň,, nebo ,,omlouvám se,, u kamaráda bych toleroval ještě třeba ,, sorry vole,, apod. Ty jsi tam to slovo použila? Nevšiml jsem si ho, promiň. V daném postu jsi omluvila pouze sama sebe a napsala jsi že příště budeš opatrnější. Navíc by omluva měla být myšlena upřímně..

    Mohla by jsi nám zde tu omluvu prosím ukázat? Já jsem raději ještě jednou tvé posty přečetl, ale nikde jsem ji nenašel. Promiň.


    Si dovolím něco odcitovat: Upřímná omluva je znakem důvěry a úcty.
    Následně tě Kubino opět celkem něžně, opět se smajlíkem upozornil, že tvá informace byla zkreslená a vysvětlil ti zároveň, proč to zde moderátoři nemají rádi.

    Následoval tvůj výlev.

    Nezlob se, ale to co jsi zde předvedla bylo úplně zbytečné.




    Btw: tak od Korbena je to ubohé? Promiň, ale od tebe daleko ubožejší, jelikož Korben zde prokázal, že podpora ti vše jasně vysvětlila. Ale ty jsi měla potřebu začít zde ,,koupat,, moderátora ohledně záležitosti za kterou nemůže. Proto je ubohý že? Prokázal že zde jen kalíš vodu. Promiň, ale tohle si Korben ani Kubino opravdu nezasloužili, stydím se za tebe, stejně jako ty nemám já slov!
    Malá otázka na tělo. Proč tvá komunikace s podporou byla tak vřelá, příjemná a plná láskyplných slov ač ti podpora nevyhověla? A zde se předvádíš v úplně jiném světle?


    Abych nevytvořil úplné OT: je jasné že chyba byla na straně BP. Bohužel k chybám dochází všude, nejen v online hrách. Pro to jsou zde VOP. Dále může podpora hned na začátku komunikace použít větu, že individuální náhrady nejsou možné. Zde je však jasně vidět že podpora se pomáhat snaží.
     
    Naposledy upraveno: 30/5/14
  7. Zafod nádherne ste sa všetci vyfarbili. V správe #32 som napísala,že nabudúce budem opatrnejšia a myslela som to úprimne pretože som pochopila ,že som urobila chybu.

    Odpoved od
    Kubino

    Prepáč no takáto odpoved je primeraná ? Samozrejme že áno.........hm keby som to napísala ja,tak je to na hanbu. Ale je tam smajlík,tak je to ok....Aj ja mám smajlíka avšak je zelený a ten je zlý..... Toto ma dosť rozčúlilo a preto som takto reagovala.

    Korben si to nezaslúžil? nech sem vkladá TVOJE súkromie a potom uvidíme ako sa ti to bude páčiť. Nemáš sa prečo za mňa hanbiť ani ma nepoznáš,hanbi sa radšej za Vaše reakcie,vy ste kompetentný a toto je vrchol. Ja sa málokedy takto rozčúlim,no toto a takúto vojnu som od nikoho z vás nečakala. Som ešte zvedavá kolkí moderátori sa do mňa ešte obujú a budú bojovať za dve chýbajúce slová,ktoré som hned na začiatku vynechala,ked som vkladala príspevok,pretože som vôbec nečakala že sa to bude takto rozoberať ,len som na to chcela poukázať! Môžete si podať ruky,vyhrali ste............ spokojný?

    Korben žiadam okamžite aby si vymazal tvoj príspevok s e-mailami. Pretože to považujem za neprimerané a zásah do mojich osobných záležitostí,zásah do súkromia.
     
    Naposledy upraveno: 30/5/14
  8. Kubino

    Kubino Guest

    Aθηνa*SK znehodnotená téma sa uzamkne za čo ti hráči poďakujú :)

    Teba čo na tom prosím ťa rozčúlilo? Že si robíš možno srandu (nevynechávaj slovíčka prosím) bolo myslené na tvojho smajlíka a ironickú poznámku, to z tvojej strany tiež nebolo košér :)
    Teba to možno nezaujíma (vidíš zase slovíčko možno) bolo myslené na to, že dáš nepravdivé - skreslené info, potom príde nováčik, prečíta si to a povie, prečo sa podpora takto chová a inému to pripíše. O nič iné my nešlo, vysvetlil som ti to priamo v tej vete a neviem prečo vytrhneš z kontextu 4 slová. Úplne to zmení význam, ale o to tebe išlo bohužiaľ.

    V poste #37 som uviedol ako to bolo v poradí, prečo vytrhneš z môjho postu pár slov pritom sa reagovalo na niečo úplne iné? Potom sa nediv, že má nezaujatý človek pocit, že máš za potrebu sa navážať do mňa pritom som ti pomoc chcel, keby nie, nediskutujem s tebou.

    A na záver, to, že neviem a máš sa pýtať na podpore som ti písal vo vyššie spomínanom poste 37, prečo tu vidím od teba odvtedy 4 posty o tom, že si neviem niečo priznať, neviem ti to povedať a nevysvetlil som ti kde je problém?

    Btw. kolega sem prekopíroval konverzáciu len preto aby aj hráči videli, že si na fórum dala len to čo sa ti hodilo a ešte aj neúplné. Je mi jasné, že ti to vadí a oháňaš sa tu s narušením súkromia, prinieslo to do diskusie reálne svetlo.
     
  9. Belgam

    Belgam Guest

    A ja jen doplnim ze kolega Korben konverzaci mazat nebude a neporusil nic co on muze. Hrac nema davat konverzaci s podporoou a administrator pokud zjisti ze hrac jen si dava co se mu hodi do kramu,tak ma pravo zverejnit konverzaci.
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    OT-zmazane
     
  11. Kubino ako chceš
    Belgam
    viac sem nevložím žiadne číslo ticketu,pretože budem mať obavy že sa znova zverení všetko. Ak je toto správne ,ten zásah do súkromia,tak potom ok.


    A na záver,hráčom,ktorí čítali túto tému sa ospravedlňujem,no
    tak ako moderátori, tak ani ja ,nestrpím ironické poznámky.
     
    Naposledy upraveno: 30/5/14
  12. Korben

    Korben User

    Aθηνa*SK Ty sem už nemusíš vložiť nič, jednoducho tu s tebou podobné záležitosti riešiť nebudeme. Ak dostaneš odpoveď s podpory , tak nieje viac čo riešiť, stanovisko podpory je konečné.

    Ja sa nemám za čo omlúvať a ani za čo hanbiť, na rozdiel od teba. Zavádzaš klameš a očierňuješ podporu a aj nás. Každy nech si pekne prečíta tvoje klamstvá a zavádzanie.

    Tu nieje viac čo riešiť.

    Uzavreté, LOCK.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.