Drop surovin na montáž nepadá?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Alagesias, 25/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Badmaniak

    Badmaniak User

    3500 ne. Největší sleva byla 3900 na Rudé dny (poslední víkend). Jinak bejvá teď největší 4000, většinou 5000 a 5500. 6000 už nedávaj sem si všiml, rovnou tam daj 15 nebo 20%. 30% nebylo od června.

    No jak padaly ty šroty pořád, to byl bug jak měnili cosi před akcí na Saimony. Já zrovna nehrál, jinak bych si taky slušně nacpal kapsu, ale povinnosti volaly. Tak nebo tak, je mi to jedno, já šrot nepotřebuju, maximálně na ty designy, jinak se za to ani nic postavit nedá, na všechno stačí hardware.
    A jestli to daj do obchodu, tak i těch 1000 až 2000 co bych si nahrabal v branách je pakatel za učko v obchodě. :)

    Navíc se k učku za 50 dostávalo 250 šrotu. Já si chtěl dva balíčky koupit a za kilo bych měl šrot na design. Jenže mě to nedošlo a mhh (byl helix 380) jsem propásl. :) A bez toho škoda peněz. No akce ještě budou, takže šrot jde získat vždy.
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.