Podpora Dva účty na jednom servery

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem †Łućiuś†, 1/2/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj chcel by som sa informovať o tom,že či je možné hrať na dvoch účtoch a na jednom servery.Tým jedným hráčom by som bol ja a tým druhým hráčom bol môj brat čiže by sme mali každý vlastný účet :) A ja sa chcem informovať či je to možné hrať na jednom počítači :) Ale vzájomne by sme si nepomáhali :) Za odpoveď vopred ďakujem :)
     
  2. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    †Łućiuś† doporucuji projit si VOP. Je mozne hrat na vice uctech na stejnem serveru, pokud spolu vzajemne neprichazeji do kontaktu. Pokud je mezi ucty interakce, muze uz hrozit ban za pushing.

    Edit:
    Spam smazany, forum neni chat. Jak správně přispívat na forum
     
  3. Kubino

    Kubino Guest

    Nebol by si prvý kto zo súrodencom hrá na 1 PC. Toto nie je proti pravidlám predsa nebudete ani prihlásení súčasne. Ak v tom nehľadáš žiadnu nekalosť nemáš dôvod sa obávať.
     
  4. -Kaperko-

    -Kaperko- User

    nebol by problem ani keby boli spolu v klane kde jeden je velitelom a posle nejake kredity tomu druhemu?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    -Kaperko- kdyz si z 1. uctu posilas kredity na 2., je to zvyhodnovani toho 2. uctu, coz je porusovani VOP. Nejvetsi jistota je hrat poradne s jednim uctem, a nemusis se strachovat a premyslet co by kdyby. ;)
     
  6. -Kaperko-

    -Kaperko- User

    to je jasne ale teoreticky priklad, mam klan kde zvacsa z mojich dani bolo vlozenych 100 000 000 kreditov a kazdemu z 10 clenov chcem poslat po 9 000 000 pricom jeden z uctov by vlastnil moj brat. Bolo by to stale brane ako zvyhodnovanie nejakeho uctu ked len spravodlivejsie rozdelujem co chcem dat pre dobro vsetkych? Samozejme chapem ze ho tym zvyhodnim ale tak neposlat mu nic a ostatnym ano je zase znevyhodnenie a o to viac zvyhodnim ostatnych hracov ze mozu dostat viac
    v pravidlach je pisane ' Zákaz pushingu platí jak pro více účtů provozovaných jedním hráčem, tak pro účty náležící více hráčům', z coho mi vyplyva ze posielanie kreditov komukolvek je bud dovolene alebo zakazane a kedze je to dovolene tak by nemalo hrozit obvinenie za pushing v pripade vyssie spomenuteho prikladu.
    je to len vec pohladu a ten moj je takyto
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. *pursuer*

    *pursuer* User

    Ale zalezi ako to system vyhodnoti.To mas rovnake ako kebyze das duel s kazdym z klanu a jeden z nich bude tvoj brat a ked ho sundas,tak uz dochadza k interakcii medzi uctami z rovnakej IP adresy.Ja by som to urcite neskusal proste.Tych par mega kreditov za to nestoji,aby si dostal ban za pushing,ci ano? :) Ano je to vec pohladu,ale nevies ako funguje trestanie za pushing a osobne by som sa snazil minimalizovat riziko a nedat ziadnu prilezitost k tomu,aby bol dovod dat ban na ucet a nieto este vyplacat z nazbieranych dani druhy ucet,aj ked nepatri tebe,ale tvojmu bratovi,ale to je zas len tvrdenie.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Sprav to ako spolužiak jeho mladší brat povedal že mu bude hrať na účte on stým súhlasil a boli ICE METEORITY od rána do večera a on mu tam zarábal od rána do večera:D takže bol vo výhode že nemusel hrať ale zarábal a to isté robil aj s cubikonmi :p;)
     
  9. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    -Kaperko- tak za takove drobnosti, jako je poslanych par mega kreditu, ban nedostanes, ale musis rozlisovat kde je hranice. Je rozdil mezi stamiliony a miliardami kreditu posilany mezi ucty se stejnou IP a par mega za cas. Stejne tak jako mezi jednim sestrelem pri duelu, a desitkami sestrelu ciste kvuli zvyhodnovani jednoho uctu.

    I♥ŁIKΞ♥ßØØßIΞŞ♥ to bych ja zese nedoporucoval, vis co je to sdileni uctu? :rolleyes:
     
    -Kaperko- tohle ocenil(a).
  10. ENA-KI

    ENA-KI User

    ahoj dostal som ban na učet pernamentni zas porušeni VOP učet bych rad chcel odbanovat mal som prvý prestupek jenže podpora mi vždy odpiše že vlakno je uzavrete a že nech už im nepišem lebo mi daju game ban

    dekuju za radu
     
  11. Marvin moc to hrotíš ;) Promiň, ale dávat ban za sdílení účtů jen proto, že necháš svýho bráchu hrát, mi přijde krapet ujetý. Nemyslíš?
     
  12. |Oromë|

    |Oromë| User

    ENA-KI Odpoved si dostal v druhej teme, na fore sa zabanovane ucty neriesia.

    KrálJelimán Reagujes trosku odveci na starsiu temu a kolega nepise o ziadnom bane, iba varuje hraca aby zbytocne nevymyslal blbosti a hral normalne.
     
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.