Dva účty v domácnosti

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Daedalosko, 15/11/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Daedalosko

    Daedalosko User

    Dobrý deň.

    Chcem sa spýtať ako to je teraz presne s dvomi účtami v domácnosti. Mám svoj účet a brat by chcel začať hrať tiež.

    Viem, že na serveri hrá niekoľko či už partnerských párov alebo súrodenci kde má každý svoj účet.
    Chcel by som vedieť za akých okolností je to povolené a naopak čo sa považuje za porušenie pravidiel.

    Ďakujem za odpoveď.
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Daedalosko - je to dovolene, mozes vlastnit aj niekolko uctov ty sam, ale nesmie dochadzat k interakcii medzi uctami, cize nemozes jeden zvyhodnovat tym druhym, napriklad strielat NPC s obomi, aby ten jeden dostaval odmenu zan alebo sa vzajomne strielat a podobne.
     
  3. s3dlak

    s3dlak User

    @Punisher chápem že nemôžeš napríklad si robiť ulohy na hračov tak ale nechapem prečo by nemohli strielať NPC ?
    Ako to mám chápať ? To ako keď začne hrať môj brat a ja mám už full učet a on je flaxáč to mu nemožem pomáhať s úlohami s npc alebo byť s ním v skupke ? Vážne ? V dnešnej dobe ? Keď to už majú začiatočníci už dosť ťažké a reálne väčšina sa na to vykašle ? Namiesto toho aby ste nejak riešili Botovanie a nepovolené programy tak budete dávať ban za to že budem s bratom strielať NPC :D Smiešne
     
  4. Honzin

    Honzin User

    Tomu se říká zdravý selský rozum.
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    s3dlak - my nie sme vyvojari ani zamestnanci BP, takze ohladne riesenia podvodnikov, co sa tyka programov nemame absolutne ziadnu pravomoc. Kde som pisal, ze nemozete byt v skupine pri farmeni NPC? Ja som pisal, ze nemozes s viacerymi uctami strielat NPC, kde by len jeden ucet dostaval odmenu. To znamena, ze pokial ty s jednym uctom nacnes NPC a dalsimi ho dokoncis, pricom dostane odmenu len ten jeden ucet, tak je to proti pravidlam. Pokial su dvaja rodinny prislusnici v skupine, ze strielaju spolu NPC a delia si odmenu, tak to nie je proti pravidlam.
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.