Dve otázky

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem juho17, 18/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. juho17

    juho17 User

    - chcem sa spýtať: neviem ako, no nejde mi vylepšenie zbraní alebo štítov v UPGRADE preto sa chcem spýtať ako to treba správne spraviť, lebo vždy mi napíše pokus o vylepšenie zlyhal - a ešte sa chcem spýtať čí keď budem mať všetky lasery lf-2 či tiež zmenia farbu pri strelbe a či to zvýši silu zásahu
     
  2. 1.vipisuje ti to preto lebo davas maly % na upgrady najlepsie davat na 100% a máš to iste inač opdoručam prečitat toto:http://sk.board.bigpoint.com/darkorbit/showthread.php?t=33088
    2.nie nezmenia len zvysia trochu palebnu silu ale ani to nebudes nejak extra poznat byt tebou radšej začnem upgradovat lf3 a štity lebo stejne lf2 raz vymeniš za lf3 a potom lf4
     
  3. Drift1

    Drift1 User

  4. Drift1 prečo nemaš iste ? stalo sa ti už niekedy že sa upgrade na 100 % nepodaril ? lebo ja ked dám na 100 % tak sa vždy podari :)
     
  5. *SATKO*

    *SATKO* User

  6. =Marvin=

    =Marvin= Guest

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.