Dvojí hra

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ©®*wraith*M3_CSL®©, 27/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. čus,
    mam opravdu blbej dotaz, ale mam.. lze nějak dostihnout a pak třeba postihnout někoho, kdo má jeden účet a na něm mu hraje více lidí? Tím mám na mysli "jeden v poho účet, na jedné ok IP adrese, akorát to hraje víc lidí.. skoro nonstop.. "
    DO hraju nějakou dobu a nejsem nějaký stěžovatel, ale celou dobu jsem si to "svoje" vybudoval a zaplatil sám..
    Pokud duplicitnim téma, tak sorry, ale opravdu tady nejsem na google ;)

    M3
     
  2. Sid

    Sid Guest

    ©®*wraith*M3_CSL®© máš pravdu, zde nejsi na google, zde jsi na fóru hry, které slouží jako nápověda k hře jako takové.

    Přečti si prosím Jak správně přispívat na fórum, ten název tématu je nic moc.

    Nezlob se na mě, ale na fóru hry se tímto problémem vůbec nezabýváme, nemáme žádné nástroje, abychom mohly na fóru hry nějakým způsobem zjišťovat, kolik kde hraje lidi.

    Na dodržování VOP dohlíží ve většině případů systém a zodpovědný team, který toto má na starosti, ale nechtěj po mě vědět jak co zjišťují nebo prověřují.
     
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ©®*wraith*M3_CSL®© - nehnevaj sa,ale tak ako uviedol kolega,nemame ziadne nastroje na preverovanie tychto uctov,ze kolko ludi na nom hraju a podobne.Hraj poctivo a casom uvidis,ze na kazdeho raz dojde a dany hrac,ak nejakym sposobom hrubo porusil pravidla,tak moze o ucet prist,zatial co ty budes hrat nadalej.
    Dalej nevidim nic k rieseniu.

    Uzavrete,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.