Dvojí metr na foru?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ZOHAN, 31/7/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ZOHAN

    ZOHAN User

    Chtěl jsem zachovat chladnou hlavu, ale nejde to. Prostě to nejde.
    V tomto tématu
    byl nejmenovaný hráč moderátorem vyzván, aby doložil důkazy svých tvrzení, nebo se omluvil a doposud se neomluvil. On nemusí poslouchat pokyny moderátorů.
    Dále mi administrátor napsal, nechajme to tak. Ne nenechám to tak. Buď předloží důkazy nebo se omluví a jeho příspěvky budou smazány upraveny a patřičně oceněny.
    Dále pak v již uzamčeném vláknu napsal?
    Ptám se? A toto je v pořádku? Má o svém tvrzení nějaký důkaz nebo ještě lépe, co to má společné s touto hrou nebo s herním fórem? Nejdříve napíše toto a potom vypisuje, jak by přitvrdil pravidla na foru a vše trestal přísněji?
     
    Naposledy upraveno: 31/7/17
    pyяø•uиsтøppαblє tohle ocenil(a).
  2. Borat

    Borat User

    Dvojaký meter nie je a ja stále čakám na link na príspevok kde si bol vyzvaný k zmene nicku keďže to niekto vraj napísal.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Korben

    Korben User

    ZOHAN, Ja mám jeden meter 80 centimetrový a druhý 125 centimetrový a oba majú na dĺžku jeden meter. :D
    Ako malé decká, niekedy by ste fakt potrebovali pobúchať gumeným kladivom po hlavičke, aby Vás prešli tie malichernosti a babské hádky. Horšie sú už len baby v krčme.
    .[​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 31/7/17
    ❦Čοlεκ❧ a -baghira2- tohle ocenili.
  4. -baghira2-

    -baghira2- User

    Tak tu má Ti důkazy bez zbytečných emoci: tituly-cz1
    nadavky-pana-zohana
    nadavky-pana-zohana-2
    odkazy na príspevky #17 a #20 To sú oni, Pán Borat.
    Takže rozhodne, až taká dôveryhodná osoba, zrovna nie je.

    Korben do tej istej citovanej témy cenzura-a-spokojenost-s-aktualnim-stavem-hry
    napísal na záver toto:

    "Tak a dosť. OT zmazané a téma uzavretá za neustále porušovanie pravidiel a nerešpektovanie pokynov moderátora.
    Znovuotvorenie rovnakej, prípadne podobnej témy, bude mať za následok zablokovanie prístupu na fórum. ;)"

    Ako vidím, Zohan to očividne porušil. Nakoľko nemienim, akokoľvek na neho reagovať. Myslím, že už to práve stačilo.
    Tých dôkazov som tu, fakt uviedol, viac než dosť.
    Aspoň veľmi dobre vidno, kto v tejto téme, s tým ako prvý začal.
    Korben zrejme práca pre Teba. Naďalej už Ti do toho nebudem kafrať. Čestné skautské. ;)

    P.S.
    Nerešpektoval ani Borata, ktorému šlo len o kľud na fóre.:
    "ZOHAN nechajme to tak. V tejto téme to je stále to isté dookola. AC toto AC tamto raz vznikne DC tak bude DC toto DC tamto."
    A čestné skautské, že do klanu AC viac rýpať nebudem, pokým s tým Zohan nezačne nanovo. Nakoľko je nepoučiteľný. Howgh. :cool:
     
    Naposledy upraveno: 31/7/17
  5. Mateřská školka hadra!!!!:)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. ZOHAN

    ZOHAN User

    baghira napsal :
    Můžeš být prosím konkrétnější a popsat něco konkrétního, čemu jako nerozumím?
     
  7. -baghira2-

    -baghira2- User

    To, k čemu si byl vyzván. Odkazy na príspevky #17 a #20

    Borat napsal: "a ja stále čakám na link na príspevok kde si bol vyzvaný k zmene nicku keďže to niekto vraj napísal."

    Takže prečti si je a konaj, aby si kvůli tomu nedostal tady svůj trest. Už tak máš toho, až moc na rováši.
    Ti důkazy, které sem zde uvedl, všechny směrují proti Tebe. Nakolik si člen toho multiklanu AC. Takže jsou relevantní.
    - Pokud Ti to ještě stále nedošlo.

    Btw. omlouvám se, že na něho vůbec reaguji. Nakolik se slušně ptal.
     
    Naposledy upraveno: 31/7/17
  8. ZOHAN

    ZOHAN User

    1.A co má vlákno s tituly na cz1 a dle Tebe urážky na chatu společného s obviňováním z údajných podvodů při probíhající akcí Dominance?
    2.Přečti si tuto větu několikrát po sobě a zamysli se nad jejím významem prosím?
    Trochu Ti pomohu ano?
    Borat tím reaguje na mne a naráží na to, že čeká až Ty dodáš nějaký link, kde mne někdo z kompetentních osob vyzývá ke změně nicku ve hře.
    3. nejsem členem multifiremního klanu- máme klanovou příslušnost VRU.
    4. Byl jsi vyzván moderátorem ať předložíš důkazy svých tvrzení a omluvíš se za své činy ve vlákně Diskuze k akci Dominance, tak konej i Ty.
    4.v zmiňovaném příspěvku 17 píšeš jak já porušuji pravidla fora a chatu a v tomtéž tématu uděláš ty toto?
    5. Pokud mě hráč na foru vyzývá ke změně nicku ve hře no budiž, jsem delikvent...
     
    Naposledy upraveno: 31/7/17
  9. Borat

    Borat User

    -baghira2- asi si to nepochopil, ale ja čakám od teba ten link kde niekto vyzval (moderator) Zohana k zmene nicku.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. -baghira2-

    -baghira2- User

    Rozumím, vžyť sem je tady už 2x uvedl. #17 a #20 To jsou oni.
    Stačí abys na něho taky apeloval. Nakolik to už opět svou odpovědi zazdil.

    "1.A co má vlákno s tituly na cz1 a dle Tebe urážky na chatu společného s obviňováním z údajných podvodů při probíhající akcí Dominance?"

    Nic takového tam již není. Cituju:
    1) Tvůj příspěvek ve vláknu Akcia Dominancia- diskusia byl smazán. Důvod: Off topics. Ďalšie hádky v budúcnosti = Body. 6:26 AM
    2) Tvůj příspěvek ve vláknu Akcia Dominancia- diskusia byl smazán. Důvod: Off topics. Ďalšie hádky v budúcnosti = Body. 6:26 AM
    3) Tvůj příspěvek ve vláknu Akcia Dominancia- diskusia byl smazán. Důvod: Off topics. Ďalšie hádky v budúcnosti = Body. 6:26 AM
    4) Tvůj příspěvek ve vláknu Akcia Dominancia- diskusia byl smazán. Důvod: Off topics. Ďalšie hádky v budúcnosti = Body. 6:26 AM

    Pokud to tam již není, pak nejsou ani důvody se k tomu vracet.
    Kdyby multiklan AC neporušoval původní zákony Dominance: Válka všech 3 firem.
    Neměl by sem za potřeby obviňovat je. To je k tomu vše.

    Proč se vracet, k neexistujícím příspevkům? Ptám se.
    Jak to teď, tomu pomůže? Odpověd: Nijak.
     
    Naposledy upraveno: 31/7/17
  11. Borat

    Borat User

    -baghira2- prečítal som si to a tam si ho vyzýval k zmene ty a nie moderátor fóra/chatu. A myslím, že ti to bolo tam vysvetlene.
     
  12. -baghira2-

    -baghira2- User

    A nepíše se tam také kolik pravidel fóra a chatu tým porušil?

    Borat, písal si v príspevku #2 niekto. Bližšie si to neupresnil, pokým viem.
    A proč nebereš v potaz důkazy, které sem do této témy uvedl? Nebo jak to mám chápat?

    Zatím jako zaujatost, bohužel. Nech to vyřeší Korben. S jeho verdiktem budu plně spokojen.

    EDIT: Honzin, přesně tak, stejně to nic nevyřeší. Toto vlákno založil Zohan.
    A pokračuje v tom istém, co již jednou Korben zakázal.:

    "Tak a dosť. OT zmazané a téma uzavretá za neustále porušovanie pravidiel a nerešpektovanie pokynov moderátora.
    Znovuotvorenie rovnakej, prípadne podobnej témy, bude mať za následok zablokovanie prístupu na fórum.
    ;)"

    Borat, Ty sám si v inej téme napísal toto:
    "ZOHAN viem, že ho nemáš rád, ale prosím na fóre neutoc na neho a ani na nikoho. Ďakujem ;)" #5

    Tak, prečo sa toho nedržíš? Nech to rieši niekto nezaujatý. Odmietam pristúpiť na takýto nátlak.
    Jediné čo z toho cítim, je len to, že útočíš spolu s ním. A to mi ako Kóšer už zrovna nepríde.
     
    Naposledy upraveno: 31/7/17
  13. Honzin

    Honzin User

    Já nevím ale už byste to mohli nechat ne.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. ZOHAN

    ZOHAN User

    Je pěkné a chvályhodné, že byly jeho příspěvky v diskuzi k akci dominance smazány , ale celý náš klan stále trvá na tom, aby se nám hráč veřejně omluvil za jeho smazané nepravdivé výroky. Byl i vyzván včera moderátorem, aby takto učinil.
    jsme «ΛC™ , Autistic Crew ™ a : firemní příslušnost VRU , server cz1

    A tohle je zase jako co?
     
    pyяø•uиsтøppαblє tohle ocenil(a).
  15. siux

    siux User

    Ahoj Baghiatro,
    neustále tu čtu tvé posty, které vždy 100x upravíš... Ty jsi hráč, kterej je full tak max na test serveru a neustále si tu hraješ na "barona fóra" nic proti, ale tohle forum ničíš ty nikoli komunita cca 5O lidí... Neustále tu čtem tvé brečení.. jak každej vše zničil a jak vše každej všechno dělá špatně... Už se uklidni, neboť od té doby co na tom forum píšeš jde forum dopryč. S pozdravem!

    PS: A uvědom si, že jsi otravnej i pro moderátory fora...
     
    PaRazZziTeK a -baghira2- tohle ocenili.
  16. -baghira2-

    -baghira2- User

    "veřejně omluvil za jeho smazané nepravdivé výroky"
    - A tohle je zase co? Můžeš o tom akorát tak snívat.

    Nikdy se neomluvím za hrubé porušení Firemných zákonů a Firemných příslušností, nad které ste si stanovili svůj multiklan.
    K tomu, nikdy nedojde. S tím se smíř.

    Když Vám tak velice vyhovuje bratríčkování s eic, pak přejdite se svým multiklanem na jejich stranu. Toť vše.
    Omluvím sě jedině, až všychni opustíte firmu vru a hromadNé přestoupíte k firmě eic. Jinak se toho nedočkáš.

    To čeho se teď Váš klan dopouští je opět korupce a protekce. Tohle nevezmu spět.
    Takové autoritě jakým je multiklan AC zrovna poklonkovat a ustupovat v ničem nebudu.

    Střílení po vlastních z vlastné firmy s rudými, ať už bezklaňáků; není zrovna kóšer.
    Pokud toho okamžitě nenecháte, k omluvě vůbec nedojde. Má poslední slova.

    EDIT:
    siux nech to napíšou oni sami. Prosím klidni se a nenadávaj tady. Protože pak Ti mužou vytknout jedině Tvou hrubost.

    Pokud multiklan AC neprojeví spravedlnost nad svými zločiny; pak nemáme o čem dále mluvit.
    Jak sem už psal jinde:
     
    Naposledy upraveno: 31/7/17
  17. Borat

    Borat User

    Jaka zaujatosť? Zohan dodržal to čo som napísal a neutocil na teba. Ty si začal včera útočiť na klan AC a tým pádom si útočil na všetkých čo sú tam a preto sa ozval. Keby zaútočiš na môj klan urobím to isté.

    Ďalej uviedol si VOP a pravidla a ja a aj kolega ktorý to riešil sme odmietli to aby si zmenil nick. Ako som už povedal je smutné, že ma taký nick, ale len pre neho keďže určite vie čo to znamená.
     
  18. -baghira2- to snad nemyslíš vážně! :mad: když jsem psal v tematu Akcia Dominancia- diskusia #127 nečekal jsem tvojí reakci a další urážení, ale ty si se stejně ozval a musel si do nás rýpat ;) A co od nás jako hrdých členů klanu [«ΛC™] čekáš? Že ti v tvých lžích a výmyslech dáme za pravdu jen proto, aby byl klid? Warden mě poprosil, ať tě nechám být a neřeším tě, ale myslíš si že to jde? Upřímně bych si přál, aby zde byla možnost dát si hráče do ignoru, aby on neviděl mé příspěvky a já jeho, ale bohužel jsem zatím na nic podobného nenarazil... Podle mého názoru by si potřeboval pauzu od fóra a třeba by tě ta zaujatost přešla ;) Až předložíš důkazy ke svým tvrzením o našich podvodech a nečestné hře a jasný důkaz o porušení pravidel hry neřeknu ani slovo, ale do té doby se zdrž veškerých odpovědí a reakcí na moje příspěvky a já se zachovám stejně. Protože na rozdíl od tebe nemám ustavičné nutkání do někoho rýpat a obviňovat :)
     
  19. -baghira2-

    -baghira2- User

    Vy že máte hrdost? To již vůbec ne. S rudými eic střílíte po vlastních z vlastní firmy, to již kóšer nikdy nebudě.
    Necháte již toho? Pokud ano, obviňovat a rýpat do Vás už vůbec pak nebudu.

    To co ste dělali počas celého eventu Dominance, se ani jinak nedalo nazvat, než sem to nazval.
    A i kdyby sem dostal pauzu od fóra, tak má zaujatost voči Vám, by nikdy neskončila. Kdy už to konečně pochopíte.

    Mou tvrdošijnost bohužel neznáte. Nejsem z těch, co se nechají vyhrážkami a nějakým multiklanem zlomit.
    To pochybuju.
     
  20. -baghira2- tím chceš tvrdit, že odmítáš uposlechnou moderátory zde na forum? Na to že si Hrabě fóra se chováš jako naprostý začátečník a malé dítě zaujaté vůči staršímu dítěti, které ti v 5 letech zbořilo bábovičku na písečku. Nevidím důvod proč já bych měl měnit svůj styl hraní, když mě to takhle baví a ty nemáš absolutně žádné právo mě nutit to měnit :)
    ps. na to jak ničíme tuhle hru a všichni nás nenávidí, tak denně musíme odmítat značné množství žádostí o vstup, protože se nám tam jednoduše více hráčů nevejde ;) (takže tvé tvrzení asi nebude tak pravdivé a většina lidí chce hrát stejným způsobem jako my :) )
    A nezapomínej na to, že moc na fóru mají moderátoři :) a ty by si je měl respektovat protože [​IMG]
     
    ZOHAN, ChuckNorris a PaRazZziTeK tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.