E-mail DarkOrbit

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Nameno, 26/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Nameno

    Nameno User

    Môj problém spočíva v tom, že som zabudol heslo. Bohužiaľ na e-mail si ho poslať nemožem nakoľkoje nefunkčný . ID neviem .... dosť veľky asi problém.... mam akurat vypisy o platbe z paypalu a registračnu adresu.
     
  2. TRIXT

    TRIXT User

    Nameno: V tomto případě ti nikdo nepomůže. Jediná tvoje šance je zprovoznit email, na kterém máš herní účet zaregistrovaný. Pokud ti byl email zrušen, zkus ho založit znovu. Pokud máš jen problémy s přihlášením na email, zkus kontaktovat podporu emailu. Zde na DO to nemůže nikdo za tebe řešit, neb by se toho dalo lehce zneužít ke krádeži herních účtu. To je ti asi jasné.

    P.S.: I kdyby jsi si na heslo vzpomněl, osobně bych na účtu, který je registrován na email k němuž nemám přístup, vůbec nehrál. I např. podpora s tebou bude komunikovat jen prostřednictvím tohoto emailu.
     
    *SATKO* a Korben tohle ocenili.
  3. Nameno

    Nameno User

    Čo sa týka podpori to so urobil ako prvé. A nešlo by to tak, že by som im poskytol ID z transakcie pri nakupe U a iných veci, navyše mam podozrenie , že účet mi bol ukradnutý. To ma robí ešte viacej nepokojnym lebo tam mám uloženy paypal takže by si mohol niekto kupovať veci .... a i keby nie tak tam mam automaticky nakup zdojnasobovača.... takže keby že sa mi naň nepodari prihlásiť tak ho potrebujem aspon zrušiť.
     
  4. TRIXT

    TRIXT User

    Nameno: Věř mi, že to nejde. Byly zde různé pokusy o získání účtu. Např. dotyčný účet prodal a nedostal zaplaceno a pak se snažil přes podporu dostat účet zpět s tím, že mu byl ukraden apod. To že jsi na účtu hrál ani nedokazuje, že byl původně tvůj. Jediná možnost, pokud ti byl skutečně ukraden, je obrátit se na policii. Pokud prokážeš, že jsi byl okraden, policie se spojí s BP a ten na základě jejich informací účet zablokuje. Rozhodně se ti ale ten účet nevráti.

    Doporučuji to znovu zkusit s tím emailem a pokud to neklapne, tak se na ten účet "vykašlat" a raději si založit nový.
     
  5. Nameno

    Nameno User

    No, teraz neviem . Viem, že som klikal na nejaké čudné e-maili čo vyzerali ako od BP . Čo sa týka toho paypalu udaje su uložene na mojom pc alebo na účte... lebo to vidím ako najväčší problém.
     
  6. TRIXT

    TRIXT User

    Nameno: Pokud jsi si uložil platební údaje na účtu DO (to znamená, že jsi je nemusel zadávat ve hře, když jsi platil), pak by asi nejlepší bylo kontaktovat podporu a požádat je o smazání uložených údajů. K tomu ale musíš znát své ID nebo BIG (číslo zadávané v rámci platby SMS). Pokud není účet "bloknutý", dá se ID zjistit z profilu. Pokud nevíš jak, mohu ti já nebo někdo jiný pomoci, pokud dodáš odkaz na profil nebo jméno ve hře a server, na kterém hraješ. Pokud je účet blokovaný, pak tě asi uložené údaje nemusí trápit.
     
  7. Nameno

    Nameno User

    Tak účet mi bol asi na 90% odsudzený. Cez policiu sa mi to riešiť nechce.... čo sa týka platobných údajov tak mi prišiel e-mail s aktivaciov zdôjnásobovača ten som mal ale vypnuty( nie som si istý či to bol zdôjnasobovač alebo zľava). Takže som zrušil celý paypal účet, no i tak ak by bolo možné sa na ten účet pozrieť by som bol rád....

    Meno: mojemenoje-meno
    Server: CZ3
    http://cz3.darkorbit.bigpoint.com/index.es?profile=6tohp&profileCheck=JzZuc&lang=cs
     
  8. TRIXT

    TRIXT User

    Nameno: Tvoje ID je 101960973. Pokud jsi ale zrušil účet PayPal, pak na podpoře nemáš co řešit. Se ztraceným přístupem k emailu ti nepomohou.
     
    Nameno tohle ocenil(a).
  9. Nameno

    Nameno User

    No ja čakám či na účte pribudnú nejaké BS alebo česť... tak zistím či mi účet bol ukradnutý.... zatiaľ je to v pôvodnom stave, len ta aktivacia zdôjnasobovača mi tam nejak nesedí...

    Tiež by som rád vedel ak som zrušil paypal , tak sa automaticky vymazali platobné údaje ? Čiže nebude prebiehať automaticky nákup predlžovania výhod ...?
     
    Naposledy upraveno: 26/1/16
  10. TRIXT

    TRIXT User

    Nameno: Být tebou, zkusil bych znovu se dostat ke svému emailu.
     
  11. Nameno

    Nameno User

    K tomu e-mailu sa nedokážem dostať nakoľko je už odstránený. Jedine čo mi zostáva je zmieriť sa, že som o účet prišiel.
    Ak si budem na 100% istý ,že mi účet bol ukradnutý tak to možno nahlásim na policii , nech sa dotyčný moc neraduje. Uspokojivé je pre mňa aspoň že: "Vase platebni udaje a prodlouzeni balicku bylo smazano."

    Ďakujem za pomoc pri probléme.
     
  12. TRIXT

    TRIXT User

    Nameno: jen ještě jedna myšlenka. Pokud je účet na straně poskytovatele opravdu zrušený, pak by jsi měl ještě šanci si ho zkusit založit znovu.
     
  13. Nameno pokud by někdo využíval tvůj paypal účet, tak to na něm musíš vidět, resp. na pohybech na účtu. Osobně paypal používám taky, ale automatické provázání jsem si samozřejmě z bezpečnostních důvodů nikdy neudělal a tak vždy to po mě chce heslo do paypalu, abychom mohl zaplatit. A vždy chodí notifikace na email, zadaný v paypalu, že došlo k nějaké transakci.
    Takže svých obav, zda někdo využívá tvých financí, se můžeš zbavit velmi rychle. Pokud tomu tak bude tak si deaktivuj předschválené platby na svém paypal účtu a už by ti nemělo nic utéct.
     
  14. Korben

    Korben User

    Nameno, To či ti bol, alebo nebol účet ukradnutý, ti nikto nepovie, to musíš vedieť len ty. Ak sa nevieš na účet prihlásiť a vieš ID , tak požiadaj na podpore o vymazanie údajov platieb a dôvod by si mal uviesť , podozrenie z krádeže účtu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. TRIXT

    TRIXT User

    Korben: To už asi udělal viz. post #11. Myslím, že téma je možno uzavřít.
     
  16. -Kaperko-

    -Kaperko- User

    ked uz bol ucet ukradnuty zrejme ho zlodej chce dalej predat
    Aspon tak to spravili kamaratovi co skocil na tie "podvodne emaily v hre" a potom jeho ucet predali - ponuka bola na FB, ale stranku sem asi dat nemozem
    Teraz noveho majitela mam na blackliste a budem palit co to da, sice sa tym nic nevyriesi a novy vlastnik zrejme ani nevie ze si kupil kradnuty ucet, ale aj tak

    Korben, len tak teoreticky, keby mi ukradli ucet, najdem ho a odkupim spat (pretoze je to take citove puto uz po takom case a namahe a nechcel by som sa ho vzdat), porusil by som tym pravidla hry a mohol dostat ban aj ked by som bol povodnym vlastnikom?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    -Kaperko- při krádeži účtu je jediný možný postup, a to nahlásit krádež na policii. To je jediná možnost jak něčeho dosáhnout.

    Když ti někdo ukradne auto, necháš to jen tak? Nebo zloděje najdeš zaplatíš mu aby ti ho vrátil? Neumím si představit nikoho kdo by to tak udělal. ;)
     
    Little_Tali a Koudy-OP tohle ocenili.
  18. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.