E-mail od BP s darčekom

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ‡£•»ÇЯĄŻY¤AÑГΞŁ»•£®, 29/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. chcem sa opytať . Došol my email od bp s darečekom ale ked ho otvorim tak my napiše že tento kod bol už použity ale pritom som ho videl prvy krat ...ked som sa poozrel do denniku a tam som to vobec nemal ...neaky kod chyby 707 tak nwm čo stym aby som ho dostal ...teraz na posledy my prišiel "Otestuj sve lovecke dovednosti" skušal som ho par krat a stale nič furt to iste :)
     
  2. Vzhledem k tomu, že ten mail mi přišel 11.11., tak nejspíš (určitě) doba, po kterou šel ten balíček použít už vypršela. Holt si musíš e-mail kontrolovat častěji než 1x za měsíc, aby jsi dostal nějakou odměnu ;)
     
  3. len že ten email my prišiel 21.11
     
  4. Ty e-maily někdy platí 3, 7 dní. V tomto případě jde již o 9 dní.
     
    Naposledy upraveno: 30/11/14
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Kubino

    Kubino Guest

    Sandy_Rivers

    11.11. prišiel mail týkajúci sa Tréningovej arény, mail týkajúci sa akcie na Demanerov prišiel 21.11. Ak dávaš info, tak pravdivé.


    Každopádne maily majú určitú platnosť, ak to hlási vypršanie už sa nedá bonus použiť.
     
  6. Kubino

    Reagoval jsem na to, co jsem vyčetl. Viz. "Otestuj sve lovecke dovednosti" v prvním příspěvku. A tato hláška se mi objevila právě u tréninkové arény, ne u akce na Demanery. Jen tak pro vysvětlení ;)
     
  7. ERIK518_

    ERIK518_ User

    Ten e-mail od BP mal obsahovať niečo ? Či to bol len informačný e-mail ? Pretože keď som klikol na tlačítko "Vetřelci musí zemřít!" presmerovalo ma to na DO ale keď som dal denník tak tam nič nieje napísané o tom, že by sa mi pripísal nejaký bonus. A druhý krát keď na to kliknem tak už hodí nejaký error.
    Log z denníka:
    DatumAkce
    01.12.2014 - 18:10[​IMG]Mise „Speciální úkol“ byla úspěšně splněna!
    [​IMG]
    01.12.2014 - 18:10[​IMG]Obdržel jsi 100 cti
    [​IMG]
    01.12.2014 - 18:10[​IMG]Obdržel jsi 10000 BZ
    [​IMG]
    01.12.2014 - 18:10[​IMG]Obdržel jsi kupón na opravu
    [​IMG]
    01.12.2014 - 18:08[​IMG]Využité kupóny ke skoku
    [​IMG]
    01.12.2014 - 18:07[​IMG]Veselý Zimní festival!
    [​IMG]
    01.12.2014 - 18:05[​IMG]Obdržel jsi denní Login bonus na 5 dny.

    Server: CZ2 ( Česko 2 )
    ID: 101265648

    Vopred ďakujem za odpoveď.
     
  8. »vojta«

    »vojta« User

    01.12.2014 - 18:07[​IMG]Veselý Zimní festival!
    není to ono? nevidím jinej důvod proč by ti to něco takového psalo ...
     
  9. ERIK518_

    ERIK518_ User

    Nie, to je 300 U za otvorenie okienka v kalendári.
     
    »vojta« tohle ocenil(a).
  10. Taky jsem nic nedostal. Nejspíš to byl protentokrát jen informační e-mail ;) Teď budou zase určitě naštvaní ti, kterým teď e-mail přišel, kdežto ty, za které se něco dostávalo, tak ty jim nepřišli :D
     
  11. TRIXT

    TRIXT User

    No, osobně mám též problém. Je to již třetí vlna emailů, která mi nechodí. Dokonce jsem přehodil účet na gmail a zase nic. Ani na staré účty co mám nic nechodí. Začínám si myslet, že je tu nějaký zásadní problém. Proč by informační email neposlali všem, to nemá logiku. Přeci mají zájem, aby hráči hráli. Navíc emaily pro potvrzení změny nebo potvrzení platby chodí. Nevím kam tuto informaci postoupit, aby se na to někdo podíval. ID 99846037 CZ1.
     
  12. baty77

    baty77 User

    TRIXT Mohl bys už vědět, že ne všechny dárkové e-maily chodí všem lidem.
     
  13. |Oromë|

    |Oromë| User

    TRIXT nemas cirou nahodou zaskrknute neprimanie sprav od BP?

    dalej ten posledny mail k cold wave bol len informacny, nebola to poukazka
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Sentiero

    Sentiero User

    Nemyslím si, že by v tom byla nějaká chyba,prostě maily chodí jen někomu.
    Mně osobně nepřišel e-mail s bonusem nebo jakýkoliv informační mail už pěkně dlouho. Ani tehdy kod na hádesku (Naposledy co si pamatuji mi přišel kod na titul Fajnšmekr,což už bude nějakej ten rok) jinak vůbec nic a to mám potvrzeno odebírání bulletinu.

    Takže to, že vůbec nějaký bonus chodí absolutně nevím, pokud se to nedozvím od někoho jinýho. No a musím říct, že mě to docela mrzí,jenže bohužel s tím nic zřejmě nenadělám...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Sentiero,

    kód na titul Fajnšmekr jsi dostal za like na FB pokud se nemýlím, ne z mailu ;)
     
  16. TRIXT

    TRIXT User

    |Oromë|: Bohužel u příjmu bulletinu mám nastaveno ANO. Mám ještě další účty. Všude emaily chodily a nastavení bulettinu jsem neměnil. Prostě poslední tři emaily již nedošly. Hlavní účet jsem před třetím emailem přehodil na gmail, ale nepomohlo to. Pochopil bych, že nepošlou žádnou prémii, ale že nepošlou ani info o akci? K čemu potom ten bulletin je? Podle mě je v tom nějaký háček. Někde bude nějaká chyba.

    Kroky které jsem provedl:
    1) ověření nastavení příjmu bulletinu
    2) kontrola spamu
    3) kontrola logu poštovního serveru
    4) přehození jednoho účtu na gmail

    Nezapoměl jsem na něco?

    Nic z výše provedených kroku nevedlo k závěru, že by BP někdy nějaký email poslalo. Zvláště ale u informačních emailů bez odměny nechápu proč. Vím, že zde to nevyřešíme, bohužel nevím jak dále postupovat. Máte nějaký nápad? Jen připomínám, ostatní emaily od BP chodí.
     
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.