E-mail probleem

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Fir€vorłŁ€g€nĐđ, 21/4/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Takže mam učet a je vytvoreni na E-mail ktori už neexistuje a nejde mi teraz e-mail zmenit čo stim?
     
  2. Korben

    Korben User

    Skús si znova založiť rovnaký email. Ak to nepôjde, tak bohužiaľ máš smolu, email ti nikto nezmení.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Jupiter33

    Jupiter33 User

    vtom případě si založ noví účet a začni hrát od znova
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. -------
    ok skusim

    Ak chcem založit e-mail s tim istim menom napiše mi e-mail už existuje ak si chce obnovit heslo e-mail neexistuje :D
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 21/4/15
  5. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Fir€vorłŁ€g€nĐđ multipost spojeny, precti si Jak správně přispívat na forum.

    Jinak muzes zkusit napsat svuj problem na podporu poskytovatele emailu a zeptat se jestli zruseny email nepujde jeste obnovit, ale nevim jestli ti s tim budou schopni pomoct. Jinak je zodpovednost hrace udrzovat pro hru funkcni email, protoze jak kolega napsal, email k uctu ti nikdo nezmeni.
     
  6. odbornik

    odbornik User

    @=Marvin= rad by som sa pripojil do konverzacie.
    Na jednom ucte mam prideleny mail xxxxx@gmail.com, ktory mi z uz neviemakych dovodov zablokovali.
    Pokusal som sa najst riesenie obnovenia uctu pomocou podpory (ktora tam nie je uverejnena, myslim email ci formular)

    Ked mi toto vyhodilo, ako si mam pomoct? Uz zrejme nijak.

    [​IMG]
     
  7. |Oromë|

    |Oromë| User

    odbornik Ak mas problem s gmailom, tak to musis riesit snimi, tu ti nemame ako pomoct.

    Mozes este skusit zalozit mail s rovnakym menom a skusit znova poslat zmenu udajov.
     
    -baghira2- a odbornik tohle ocenili.
  8. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    odbornik podle hlasky kterou ti vyhodilo uz s tim zrejme nepujde udelat nic, maximalne muzes jeste vyzkouset co ti poradil kolega. Kazdopadne s timto problem ti tu nikdo nepomuze, jelikoz se nejedna o problem hry, a email si muze zmenit jen sam hrac. Pokud se ti nepovede email obnovit, asi bych na tvem miste ucet opustil a zalozil novy, protoze bez funkcniho emailu nebudes moci v pripade problemu s uctem komunikovat s podporou, neziskas odmeny z bulletinu, nezmenis heslo, atd.
     
    odbornik tohle ocenil(a).
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.