e-Mail

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem mijub34, 22/4/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. mijub34

    mijub34 User

    Zdravím, mám taký menší problém so svojím emailom, teda aj účtom ..

    - úplne, ale úplne som zabudol všetko od e-mailu
    - neviem sa tam vôbec dostať ani cez otázky, mobilný telefón (prostredníctvom sms správy)

    Prosím, poradte niečo, absolútne neviem čo mám robiť .. účet je na "azet.sk"
     
  2. Nice ja mám tiež účet azet.sk a som buď zabudol heslo alebo mi zablokovali email ... A som im písal že či by mi nemohli zmeniť heslo od môjho emailu a oni : Heslo sa dá zmeniť len prostredníctvom na otázky ... Ale ako mám vedieť tie kontrolné otázky ak som ten účet zakladal pred viac ako 5 rokmi?? Písal som na podporu hry a oni : Musíš si to vyriešiť na tej stránke kde máš email...

    Ak sa nejak dá zmeniť email na hre bez toho aby som musel potvrdiť tak mi ho povecte ..
     
  3. Korben

    Korben User

    To nemáš menší problém, ale to máš veľký problém. Email je základ a bez neho máš účet , na ktorom ani heslo nezmeníš. V tomto ti asi nikto neporadí.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. mijub34

    mijub34 User

    ¤[E]xper[T]¤, já mám ten samý problém, už som písal aj na azet.sk podporu, a oni stále dookola, musíš cez otázky, musíš cez otázky, ale ja som účet založil pred 6 rokmi, a oni na toto nepozerajú nejako .. -_-
     
  5. jisap123

    jisap123 User

    Tak to, že se na e-mail nemůžeš dostat nejde řešit přes hru. Ve hře je tedy asi vše správné?
    Pokud nemáš ani kontaktní e-mail, ani neznáš heslo/odpověď na otázky(či jiný způsob jak se k účtu dostat, tak to asi nikdo nevyřeší.
     
  6. baty77

    baty77 User

    Hmm, dá. Teda, mě se to povedlo. A k tomu na neexistující email, takže jsem bez možnosti měnit heslo i bez bonusů... :(
     
  7. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    baty77 tak nam prosimte napis jak se ti podarilo zmenit si email bez toho aby jsi zmenu potvrdil na tom starem.
     
  8. baty77

    baty77 User

    Netuším, bylo to dávno. Myslel jsem si, že mi nepřišel potvrzovací mail. No, fakt nevím. Prostě jsem nic nerozklikl (páč mi nic nepřišlo), akorát jsem v nastavení dal změnu emailu. No bylo to ještě za starého klienta, takže možná nějaký bug? Netuším. Záměrně jsem to neudělal. Postup si nepamatuji.
     
  9. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Aha, ale potom psat o necem co bylo vlastne davno a co si poradne nepamatujes je vzhledem k tomuto tematu irelevantni, nemyslis?
    Email lze zmenit pouze potvrzenim na tom starem, jina moznost neni.
     
  10. Kubino

    Kubino Guest

    Vec zo starého klienta nemá nič so súčasnosťou, ono tam bol pridaný ochranný prvok, že bez potvrdenia starého nový neaktivuješ. Takže čo si napísal nám je, s prepáčením, k ničomu :)
     
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.