e-mail

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem »»ToMካ«_18l-v-l, 12/7/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dobrý den, už je to po 2 co mi na email přišlo to že si chci změnit heslo přotom já jsem nic neměnil samzřejmě jsem nic nepotvrzoval, nevíte jak se to mohlo stát už zase ?
     
  2. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    »»ToMካ«_18l-v-l někdo se ti zřejmě dostal na účet a snaží se změnit od něj heslo, jediné co neví je heslo od emailu. Takže doporučuji hned změnit přihlašovací údaje k účtu, a pro větší jistotu i email.
    Jinak na účet se nikdo jen tak nedostane, musel jsi někomu buď údaje sdělit, nebo jsi se někde neodhlásil, případně klikal nebo vyplňoval kde jsi neměl.
     
  3. ale ono už je to po 2. a je to fakt divný někdo se mi po2. dostane na učet a nehrábne na vybavení ? jako že nci nepordal a tak je to divný
     
  4. |Oromë|

    |Oromë| User

    »»ToMካ«_18l-v-l Zmen si heslo a najlepsie aj email, potom by sa ti tam nemal uz nikto dostat.

    Nenechal si niekde na cudzom PC napr. autologin cez prehliadac? Pripadne neprihlasuje sa tam takto niekto z tvojho PC? V prvom rade si spomen co si kde robil a kto sa k udajom moze dostat, ono totiz len tak sam odseba sa ti tam nikto nedostane.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.