e-voucher

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem cruzeN#, 18/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. cruzeN#

    cruzeN# User

    Dobrý deň,dnes som sa asi po roku vrátil k darkobitu so starym učtom a na meile som si našiel asi 6 e-voucher kodov ktore nefunguju napíše mi kod nenalezen a takisto nemam ani žiadne nove ulohy mohli by ste mi v tejto veci nejako pomocť? :-( vopred dakujem za odpoved
     
  2. »vojta«

    »vojta« User

    kódy maj časový omezení, obvykle max. pár týdnů od obdržení, takže ty už asi neuplatníš. co se týče úloh, nemáš např. vypnutý zobrazení úloh?
     
  3. cruzeN#

    cruzeN# User

    bol som na x-1 na zakladni tam kde to dava ulohy a žiadne nove ulohy tam neboli... a to sa nijak neda uz vyuzit ked ich tolko mam uplne zbytočne prepadli :(
     
  4. Korben

    Korben User

    cruzeN# Vrátiš sa po roku k hre a čuduješ sa ? :) Využiť to môžeš maximálne tak na okrasu. :D Ako ti napísal spoluhráč tak kódy boli časovo obmedzené a teraz sa už nedajú nijako využiť.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. cruzeN#

    cruzeN# User

    škoda no,a to s tymi ulohami?
     
  6. Korben

    Korben User

    Asi máš vypnuté zobrazenie úloh, poprepínaj si tam tie tlačítka.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. cruzeN#

    cruzeN# User

    to som prepinal vela krat ale nieje to tam :(
     
  8. »vojta«

    »vojta« User

    dej sem screenshot
     
  9. Třeba je problém v tom, že staré úkoly se zrušily na jaře takže mezi přijatými žádné mít nrmůže. A nové si musí aktivovat u nyx, nevím kdy přestal hrát a jestli už nyx byla. Tak se raději podívej do DO Bible na stanici plnou úkolů - NYX. A tam je těch úkolů habakuk.:)
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.