Email BUG

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Hawkeye_40771, 9/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj všichni.
    ...Začnu úplně od začátku...asi před rokem jsem si založil jeden účet na DO, ale moc mě to nebavilo a asi po 2 měsících jsem přestal hrát. Pořád mi ale chodily upoutávající emaily z DarkOrbitu a tak jsem zrušil jejich odběr. A teď jsem DO začal hrát znovu na stejném účtu a rád bych si změnil heslo, ale mám zrušený odběr a tak mi nepřichází potvrzující email... Vím je to moje chyba ale prosím vás o pomoc, jestli nevíte jak docílit toho aby mi email přišel.

    Předem děkuji za pomoc.
    -=Hawkeye=-
     
  2. TRIXT

    TRIXT User

    To, že jsi zrušil odběr informačního bulletinu nemá žádnou souvislost s potvrzovacími emaily pro změnu hesla. Tyto emaily odchází vždy bez ohledu na ostatní nastavení. Spíše si zkontroluj záložku nevyžádaná pošta" neboli "spam". Nenastavoval jsi nějaké pravidlo pro filtrování příchozí pošty? Je email ve hře shodný s tím, co kontroluješ?
     
    Hawkeye_40771 tohle ocenil(a).
  3. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Hawkeye_40771 udelej to co ti radi TRIXT, podivej se zda email neskoncil treba ve spamu ci jine slozce, zda nemas blokovane emaily od BP (Nastavení Bigpoint emailových adres mezi povolené odesílatele (whitelist)), atd.
    Pak zkus poslat potvrzovaci email znovu. Pokud to nepomuze, zkus jeste napsat na podporu hry a pozadat o provereni zda se tvuj email nenachazi na blacklistu a pokud ano, pozadat o jeho vyjmuti.
     
  4. Děkuji za pomoc ale ani ve Spamu nic není...
     
  5. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Hawkeye_40771 ale to neni to jedine co jsi mel zkontrolovat. ;) Napis na tu podporu, a pozadej o provereni zda neni tvuj email na blacklistu, jak jsem psal vyse.
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.