Email s bonusem

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem marianko18, 9/5/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. |Oromë|

    |Oromë| User

    Dobre si precitajte toto vlakno, je tam dost informacii. Zasílání informačních emailu

    + Pri poruseni pravidiel mohli vas ucet vyradit z bulletinu(t.j. botovanie,pushing a pod.), takze aj preto vam to nemusi chodit.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. sadild4

    sadild4 User

    Ahoj, já mám email u seznamu a došlo mi to krátce po restartu :)
     
  3. marianko18

    marianko18 User

    mám email na seznamu ale vždy mi ty emaili chodily nevím co s tím najednou je , ale docela mě to štve :/
     
  4. mam email poriadku stale my tam chodili emaili z DO a teraz som nedostal viete mi povedat prečo ?
     
  5. Korben

    Korben User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. -xghost-

    -xghost- User

    Hustý, díky moc... Taky mi to cca před půl rokem "přestalo" chodit a přitom je to problém seznamu. Jsem si těch složek postraně vůbec nevšiml. Koukal jsem do spamu, ale tohle jsem přehlédl a samozřejmě jsou tam všechny maily z DO.
     
  7. Spartakus

    Spartakus User

    Takové štěstí bohužel nemám a to jsem e-mail měnil... Skusím s teda udělat e-mail u toho gmailu, jestli to nepůjde, tak už nevím. :(
     
  8. |Oromë|

    doteraz mi chodili bonusy stale ibaze na ucet ktorym hram na GE1 mi akosi tento posledny nedosiel na vedlajsom ucte , ktory je regnuty na inny mail sice ponuka dosla , ibaze po kliknuti na lin mi zahlasilo chybu :) predpokladam zze bonus este dojde ale davam tomu 10 percentnu sancu :)
    doplnim , ze namiesto bonusu mi den pred akciou prisiel mail v zneni > Preco som prestal hrat Do ? nech vyplnim dotaznik ! Hmm hrajem pravidelne kazdy den :)
     
  9. |Oromë|

    |Oromë| User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. také mi nic nepřišlo :( (BORDEL V TOM)
    ---------------------
    už ho mám
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 11/5/15
  11. 123812

    123812 User

    !_____KBL*STAR_____! Tak super.. jen příště nedělej multiposty a použít tlačítko "Upravit"

    PS:zkuste udělat někdy moderátorům radost ať pořád nemusí všechno upravovat za váš :)
     
  12. Kubino

    Kubino Guest

    Aj sa podelíš o to, kde si ho zrazu získal?
     
  13. Napíšu zde svou zkušenost s tím že mi nechodí maily k akcím a co jsem proto udělal.
    Měl jsem mail na seznamu, od nějaké doby cca pul roku zpět mi přestaly chodit maily.
    Prošel jsem si tady na foru rady a postřehy proč a jak si pomoct aby začaly opět chodit.
    Změnil jsem mail ze seznamu na gmail. Požádal jsem podporu o prověření zda je nějaký důvod
    proč by mi neměly chodit (black list, trest za cokoliv ve hře) bylo mi odpovězeno, že není důvod proč by neměly chodit.
    Vše mám prý na účtě v pořádku, no a k poslední akci mi mail opět nepřišel.
    Takže mi asi nezbývá než se s tímto stavem smířit.
     
  14. TRIXT

    TRIXT User

    Spartakus: No myslím si, že přechod na gmail.com ti nepomůže. Já to změnil a nic mi stejně nedošlo. Pokud se ale o to pokusíš, zkus dodržet následující postup, třeba to u tebe pak klapne:

    1) Odhlásit odběr buletinu
    2) Provést změnu emailu
    3) Přihlásit odběr buletinu

    Poradil mi to myslím Korben, ale u mě to bohužel nezabralo (zkusil jsem to na svém malém účtu).
     
  15. **1969**

    **1969** User

    Take mam mail u seznamu a letos jeste ani jeden mail od BP zkousel jsem ho i zmenit ale overovaci mail taky neprijde tak uz vazne nevim co s tim :(
     
  16. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Mě taky najednou na gmailu přestal chodit už asi 4-5 akce. Jak už jsem tu psal, stalo se to od té doby co jsem si něco zakoupil do hry !? Nic s tím nenaděléš, podpora to neřeší,prý to nemůžou nijak ovlivnit.
    Cituji: herni podpora nemuze ani email zaslat, to zasila sam BP, ktery rozhoduje kdo dostane a kdo ne.
    Jaký máš mail nerozhoduje. Na mém počítači chodí klukům balíčky a upozornění k akcím na jejich účty jak v Seznamu i v Centrumu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. Korben

    Korben User

    *Firefox1* No neviem, ale práve seznam , blokoval emaily od herných portálov. Dosť často sa práve hráči dostali na black list , práve u tohoto poskytovateľa.
    Tak že nieje až tak jednoznačné, kde môže nastať problém.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    No jim to chodí pravidelně v Centrumu přímo do pošty a v Seznamu do Hromadné.
    Nastavení pošty nijak neupravovaly.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.