Email s bonusy

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem !!Hooligans!!, 4/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Korben

    Korben User

    Trocha si prečítaj túto diskusiu a určite na to prídeš.;)
     
  2. Aha, tak si teda taky počkám no, ale mrzí mě, že mi přišel jen jeden. Nezbývá mi nic jiného než doufat
     
  3. Tak nenašel jsem co je za třetí kod jen to že první dostal skoro každý a druhý byl motivační ale já to hraji každý den 3 hodky tak nevím proč mi to poslali asi s tím to nesouvisí já hraji docela dost a kdybych neměl 2500 tisíc hodin asi tak tak neřeknu a mohu tedy vědět co je za ten třetí evoucher kod? :)
    Edit: Díky :) Side
     
    Naposledy upraveno: 5/2/14
  4. Sid

    Sid Guest

  5. Mohl bych se zeptat, zda je bonusový kod přenositelný, například někdo kdo nehraje ho dostane a nechce ho využít a dá ho někomu kdo hraje. Je to porušení VOP? Třeba někdo kdo má Spearheda a dostane kod na dalšího, může ho darovat jinému hráči?
     
  6. Marty2141

    Marty2141 User

    prosim vas kam se zadavaji kody (e-Voucher) dik
     
  7. Sentiero

    Sentiero User

    Marty2141
    klikni na ikonu uridium na hl.stránce,potom klikni vlevo ve sloupci je ikona kupony tam zadáš kod
     
  8. Uridium - kupony tam ho vložíš a zadáš captcha
     
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Marty2141 - musis kliknut na uridium,potom na poukazky a tam musis napisat ten kod+captcha a obdrzis odmenu.
     
  10. A co můj dotaz, víte někdo jak to je?
     
  11. Sentiero

    Sentiero User

    Tak pokud kod ještě nikdo nepoužil tak by teoreticky měl fungovat i u jiného hráče.

    Jestli je to porušení VOP nevím-ale proč by mělo,když ten kod je tvůj a jak s ním naložíš je na tobě-ale logicky když má někdo dva účty -jeden slabší a jeden silnější,na kterém hraje víc a dostane kod na slabší tak ho většinou použije u toho silnějšího účtu.

    Jak jsem psala výše,když kod ještě nikdo neaktivoval tak by měl být funkční i u jiného hráče.
    Ale to na 100% nezjistíš,pokud to nezkusíš ;)
     
  12. Korben

    Korben User

    Ak niekomu došiel kód , tak si s ním môže robiť čo chce. Kódy si hráči môžu kludne darovať.
     
  13. to já mám jinej problém na mém hlavním účtu mi ten majl prvděpodobně spad do spamu a já ho smazal(myslíte že by šlo zjistit jestli mě ho na hlavní účet poslali?[​IMG]41030960) a na vedlejším účtu s nickem " schejník " taky na GE2 ale u VRU jsem tento kod na získání lodi aktivoval a vše proběhlo v pořadku s tím rozdílem že kod byl přijat ovšem odměna za něj žádná :-(
     
  14. Korben

    Korben User

  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -••ÐełteN••- - ten druhy kod bol poslany len istej skupine hracov.No myslim si,ze treba byt vdacny aj za ten jeden kod,predsa len je to viac ako keby hraci nic neobdrzali.
     
  16. Díky za info, nechtěl jsem jakkkoli cokoli porušit, to by mi nestálo za to. A většina lidí dostala jen 1 kod. Já taky jen 1.
     
  17. a šlo by se podívat proč na účtě "schejnik " s [​IMG]84980836 jsem i při přijatém kodu na získání lodi hangaru a munice nedostal nic ?
    GE2
     
  18. Korben

    Korben User

    †«$ĈĦ€J№»† Skús sa pozrieť v hangári do zásobníku pre lode , schválne čo tam asi tak bude ? :rolleyes:
     
  19. P0HR0MA

    P0HR0MA User

    korben nedostal som hangar s blchou-dostal som 50 ee a ten zvysok.
     
  20. Korben

    Korben User

    To bude asi nejakáP0HR0MA že si nič nedostal :D Skus si aj s
    BubliFuCQprečítať túto tému, nemienim sa stále opakovať.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.