Oznámení Email/spam na botovací program

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem 123zelenina, 28/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Tags:
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím všechny,

    po dnešním přihlášení do hry na mě čekalo překvapení ve formě emailu od jednoho z hráčů, ve kterém nabízí na stažení nový vylepšený botovací program. Na link jsem raději neklikal (nevím, co by to udělalo), ale mám pocit, že něco takového by se mělo nahlásit. Přikládám kopii tohoto emailu (raději bez odkazu, kdyby to někoho lákalo), další příjemce a jméno odesílatele.

    Znění emailu:
    Hey!
    We have a new version of a wonderful *** that will do all the work for you!
    Need to make more uridium? Collect palladium or go through the galaxy gates ?
    Then take care of your time and follow the link below!

    ==========================
    ///ZDE_BYL_ODKAZ///
    ==========================

    Watch the video and download the *** from the link in the description.
    We also give a random bonus code for new users.
    The contents of the random bonus code:
    ●Premium/25.000 RSB-75/12.000 Seprom/
    ●1 LF4(PD)/1.500 Rinusk/1 LF4(MD)/
    ●Premium/1 Prometheus Laser/10 BK-100/
    ●150 oil/30.000 URI/500 Rinusk/
    ●Premium/100 BK-100/15.000 A-BL/
    ●15.000 A-BL/75 BK-100/3.000 Rinusk/
    ●75.000 URI/5.000 RSB-75/3.000 Rinusk/
    ●50.000 A-BL/1 LF4(MD)/15.000 RSB-75/
    ●6.000 Rinusk/150 BK-100/25.000 A-BL/

    Just leave your comment and I will choose 5 lucky ones who will receive a bonus code!
    Try your luck ;)

    Další příjemci emailu:
    • Łєgєηdś•Ňєνєя•Đìє
    • StuUK
    • ★πσ∮ǔґǔċт★⁹⁴
    • HighRiser

    Odesílatel:
    :.kronos.:
    server: Globální Evropa 5

    Pokoušel jsem se zjistit i ID hráče, ale nevím, kde se to na klientovi dá zjistit. Pokud jsou ještě nějaké informace, které bych měl poskytnou, tak mi, prosím, napište. Byl bych rád, kdyby
    někdo tohoto uživatele a ty další prověřil.

    Děkuji
     
  2. Viper[UNS]

    Viper[UNS] User

    tiež som dostal podobný na PVE servery
     
  3. pichlace

    pichlace User

    to rozposilaju hraci alebo neviem kto ale chcu aby hraci nalakaly a klikly nato nikdy na take odkazy spravy neotvarat ani neodpisovat lebo mozes prist o ucet keby BP poslalo nieco take pride ti to na e-mail ale na forko na oficialnych oznameniach toto uz to bolo na na oostatnych serveroch aj mne prichadzaly take e -maily
     
  4. Je to možně, že jde o nějaký podvod. Zjistil jsem totiž, že jsem si kdysi toho kronose přidal do přátel, takže na mě měl kontakt (a počítám že ti ostatní příjemci byli také v jeho kontaktech). Chová se to trochu jako jeden z těch trojských koní, který kdysi koloval přes Facebook - zablokuje Váš účet a pomocí soukromých zpráv se rozešle mezi vaše přátele jako údajný link na fotku/video.
     
  5. Ono to bývá i tak, že ten rozesílatel za to nemůže, jenom se mu tam někdo na účet dostane a rozešle to. Aby jste se nedivili, že ho nezabanují. Hlavně neklikat na odkaz, to je o účet... Nebo je to botka, a tam mají všechny údaje, tak to využijí na reklamu :D.
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.