Email

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Sentiero, 4/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Sentiero

    Sentiero User

    Ahojky,
    jak často můžu psát na podporu?
    Takhle,psala jsem na podporu e-mail. Přišla mi automatická odpověď,tam se píše že
    Jenže nevím,jak se to myslí.
    Odpověď mi sice přišla,ale napsali mi v ní,ať počkám,že to dotyčný předá odpovídajícímu oddělení (za což jsem ráda,taky mi nemuseli napsat nic..).

    Takže teď jakoby čekám na odpověď a pokud mi do -nevím do kdy do 24h ? neodpoví,tak jim můžu zítra napsat znovu?

    Nebo se to bere,že mi odpověď přišla a mám teď jen čekat? To můžu ale taky čekat týden,pokud na to třeba zapomenou :)
     
  2. Zafod

    Zafod User

    Obecně platí že podpora má na odpověď 48 hodin, pokud si dobře vzpomínám.

    V případě že ti přišel automat. odpovědní e-mail tak vyčkej, to je jen potvrzení přijetí tvého dotazu.

    Pokud ti neodepíší, nevytvářej nový ticket, ale využij funkci odpovědět ve tvé e-mailové schránce.
     
  3. Korben

    Korben User

    Ak ti bolo napísané že to predajú ďalej, tak musíš počkať na ďalšiu odpoveď . Ak by sa za 48 hodín nič nedialo , tak nepíš nový email, ale napíš formou odpovede na email ktorý si z podpory obdržala.

    Cruenta†Ultionem OT, post zmazaný. Podpora rieši len niektoré veci a nie všetko.
     
    Naposledy upraveno: 4/2/14
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  4. Sentiero

    Sentiero User

    Dobře,takže tedy počkám 48 hodin a pak,pokud mi nic nenapíší,tak se jim můžu znovu ozvat...

    Tak to já jdu odpočítávat ne? No několik hodin už ztratili,nevím jestli to stihnou...je to tak 50 na 50 :D
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Autorka temy sa uz viac neozvala,takze povazujem za zodpovedane.

    Uzatvaram,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.